Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Kultysta - 13.07.2022

Zamówiłem trochę - dam znać jak gołąb przyleci co i jak!

Ktoś ma jakieś proponowane dawki? Jak nie zacznę od minimalnej jakiejś (25-50?) żeby zapoznać się z substancją!


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - M100 - 16.07.2022

Kultysta  spróbuj od 100mg .


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 16.07.2022

(13.07.2022, 00:55)Kultysta napisał(a): Zamówiłem trochę - dam znać jak gołąb przyleci co i jak!

Ktoś ma jakieś proponowane dawki? Jak nie zacznę od minimalnej jakiejś (25-50?) żeby zapoznać się z substancją!

Ja bym celował w dawkowanie od 100mg do 150mg. Ja tak dawkowalem, a jestem amatorem w tym rzeczach i było okej. Cherry wydaje się lekkie i przyjemne Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Harnas - 16.07.2022

Moja ocena tej substacji dobra na impreze lub posiadówkę nie wykręca ryjca potliwość po tej substacji mega duża i nadmierna kuje w nosku spływu praktycznie nie ma


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Kultysta - 17.07.2022

Dzięki bardzo mordki.

Więc tak - pablo jest serio mistrzem. Pełna profeska!

Wole nie brać 100mg - i zacząć od mniejszych bo biorę SSRI (zoloft) i nie chce dostać tzw. Zespołu dopaminy czy jak to się nazywało..

W każdym razie - nie miałem czasu jeszcze spróbować, ale to nie żadna ściema. Miałem wątpliwości co do dostawy po tym jak zostałem … wydymany wcześniej!


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - M100 - 17.07.2022

No ja myślę , że Pablo w ostatniej nagrodzie wrzuci wisienkę bo długo o niej myślałem Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 18.07.2022

Wiśnia ogólnie cały czas taka sama w działaniu? Ja brałem ja z 3-4 miesiące temu to była kozak Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 18.07.2022

Tak chwalicie tą wisienkę że nawet i amatorka hexa złapała ochotę na testy owej substancji


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.07.2022

Na pięciu stronach dwa słabe i w dodatku krótkie opisy, a reszta postów, to pieprzenie o
 szopenie Angry
Chyba będę musiał sam się pofatygować z recenzją, być może w niedalekiej przyszłości.
Każdy kurwa chwali, ale porządnej recki to już nie łaska napisać...


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 18.07.2022

Ja właśnie zamieściłem krótki opis działania, ponieważ było to pisane już dłuższy czas po użyciu i nie pamiętałem wszystkiego dokładnie. Ja używam RC bardzo rzadko (np. raz na 2-3 miechy), a teraz wybór padł na 3cmc. Następnym razem złoże zamówienie na wiśnie jeżeli będzie dostępna ponieważ jak na razie jest do dla mnie nr.2 na sklepie zaraz po 3cmc.