Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Szyderca - 20.08.2022

Tak od wilgoci lub ciepła sort robi się żółty a nawet potrafi się rozpłynąć;E ale zajebisty rc dla początkujących lub by iść na imprezę gdzieś pogadać, nie rozpierdala czekam jednym słowem. Brałem dużo wchery ale szczury na hexa się przezucily Podobno kultowa
Ps. Wydaje mi się że to robi się żółte dlatego że 3cmc się topi lub jakiś inny składnik, ale stawiam 80% że to 3cmc łapie taka reakcję pod wilgocią lub ciepłem


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Chochlik - 26.08.2022

RECENZJA CHERRY COCO OD PABLO

Tolerancja - 1,5msc zero używek
Dawkowanie - 250mg
Czas dzialania - okolo 50 minut

Lekki aromat wiśni, aczkolwiek delikatny.

Lekko szczypie w nosek, ale jest git.

Wchodzi bardzo szybko. Pobudza bardzo pozytywnie, jest nastrój do rozmowy jak i słuchania muzyczki. Dziala bardzo przyjemnie, bardzo mi się podoba. Nie jest to jakiś kosior, tylko świetnie wyważona sól.

Wrażenia muzyczne znacznie się poprawiają, do tego zauważyłem kunszt, z jakim zostal zaprojektowany mój dywan. Wrażliwość na sztukę rośnie 🙈

Ocenka 9,5/10, bo dodałbym tu więcej aromatku wiśniowego 🐖


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - daniel776 - 26.08.2022

Jak myślicie jest w tym coś oprócz trojki?
Mam wrażenie że działanie się różni,cherry jest bardziej serotoninowe i euforyczne


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Chochlik - 27.08.2022

daniel776

Wg mnie to po prostu bardzo euforyczne 3cmc. Biorę SNRI i mnie klepnelo, a gdyby to była czwórka to nie poczułbym pewnie niczego poza struciem.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 27.08.2022

Chochlik to 250mg to poszedl sniff na strzal?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Chochlik - 27.08.2022

Beeniepatu

Tak, i takie dorzutki potem kontynuowałem 🙈


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 27.08.2022

Ok, to sporo jak na poltora miecha bez niczego. Dzieki, pomocne bardzo 👍


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 27.08.2022

Pablo Cherry Coke
Ilość: 2g zjedzone w 12 godzin
Dawkowanie: 150-250mg
ROA: Sniff

Wczoraj wziąłem się za testy obecnego Cherry, więc mogę napisać kilka słów na jego temat. Kolor obecnego sortu jest lekko żółty, zapach wiśni wyczuwalny, lecz mam wrażenie, że słabszy niż kilka miesięcy temu. Aplikacja w moim przypadku jest przyjemna i bezbolesna.

Po zaparkowaniu auta na parkingu posypałem sobie linę około 150mg. Po wyjściu z samochodu i przejściu paru krokòw już było czuć, że zaczyna wchodzić. Pierwsze efekty jakie odczułem to wyraźne poprawienie nastroju i speed. Po około 10 minutach od aplikacji pojawiła się euforia. Gdy wszedłem do domu to chciałem robić milion rzeczy jednocześnie. Stan jest bardzo przyjemny, nie jest zbyt nachalny, nadaje się do wyjścia do ludzi. Po jednej kresce faza utrzymuje się około 45-60 minut, dorzutki działają. Następne dawki były 200 mg na strzał. Wydaje się łagodniejsze w swoim działaniu niż samo 3cmc. Myślę, że jest tam coś jeszcze oprócz samego 3cmc co zmienia delikatnie profil działania tej substancji. Działa na libido dosyć mocno, co do tego czy konar płonie to myśle, że jest to kwestia indywidualna, w moim przypadku było tutaj średnio. Przerobione około 2g, na drugi dzień zero zjazdu.

Podsumowując substancja jest miła i przyjemna w aplikacji jak i w działaniu. Nie wypierdala z kapci, w moim odczuciu działa łagodniej niż samo 3cmc. Nada się do wyjścia do ludzi, na imprezę, spotkanie towarzyskie. Nie czuć w ogóle po niej strucia.

Ocena 9/10 Polecam!


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Białykot - 01.09.2022

Naprawde tego jest takie wysokie dawkowanie? Ktos z was sie domysla na czym jest zrobiona wisienka???


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - daniel776 - 01.09.2022

napewno 3cmc,a co procz tego to chuj wie