Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
GVL; gamma-walerolakton - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: GVL; gamma-walerolakton (/showthread.php?tid=2135)



GVL; gamma-walerolakton - horsii - 05.05.2023

[Obrazek: TUoCmwg.png]

GVL; gamma-walerolakton

Kolega GBL, prodrug do GVL. Trochę słabszy jesli chodzi o moc, z wyjątkiem własciwości miorelaksacyjnych (które są silniejsze niż przy GBL/GHB) i trochę bardziej toksyczny niż GBL. Nie jest kontrolowany prawnie w Polsce, można legalnie nabyć w sklepach z odczynnikami (z odczynnikami, nie "odczynnikami" Podobno kultowa ). 

Ktoś próbował? Jedni piszą, że ogólnie słabe, inni z kolei że fajna rzecz.


RE: GVL; gamma-walerolakton - xumbo - 05.05.2023

Na hajpku jakiś czas temu był gość, który sprzedawał rzekomego gbl'a. Nie wiem jak teraz, ale ludzie zachwalali. Chyba obecnie teraz nie ma opcji dostać czystego.


RE: GVL; gamma-walerolakton - Twilight Sparkle - 05.05.2023

Znowu wyszukujesz jakieś mutanty koniku XDDDD Naprawdę szanuję za to. I znowu robisz mi smaka na jakieś dziwne związki. Kto mnie będzie zbierał z podłogi jak się skuszę? XDDDD


RE: GVL; gamma-walerolakton - fiodor - 06.05.2023

Zwazywszy, że na tych rzeczach leci się w ciągu, który trwac potrafi nawet lata to ta toksyczność robi roznice. No chyba że ktoś potrafi weekendowo


RE: GVL; gamma-walerolakton - DissoEnjoyer - 10.09.2023

Odkop dla potomstwa, żeby nikt się nie fatygował z próbowaniem - bardzo słabo. Nie mam doświadczenia ze środkami do czyszczenia felg i pochodnymi, jednak obiektywnie - zawód. Mało w tym euforii (ok, za pierwszym razem była baaaardzo subtelna ekscytacja), sedacja owszem występuje, natomiast przy moim doświadczeniu z depresantami ogólnie nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia. Nawet w miksie z alkoholem nieznacznie tylko go wzmacniał. Po wymianie informacji z osobą mającą doświadczenie z bdo stwierdzam, że szkoda na to wątroby/żołądka/czegokolwiek co ora to palące przełyk gówno Sick .
 Przestroga dla odważnych - pić tylko rozcieńczone w jakiejś wodzie/napoju, bo na czysto popalicie sobie bebechy. Pozdrawiam


RE: GVL; gamma-walerolakton - fiodor - 10.09.2023

DissoEnjoyer gdzie to nabyć ? Możesz na priva napisać


RE: GVL; gamma-walerolakton - DissoEnjoyer - 10.09.2023

ja osobiście brałem z allegro, natomiast wystarczy w wyszukiwarkę wpisać substancję i wyskakują oferty normalnych sklepów z chemią, jest ogólnie dostępne Smile

edit: zapomniałem wspomnieć o bardzo ważnej rzeczy - w przypadku zejść po alfie ratowałem się tym związkiem, i faktycznie czuć było wtedy rozluźnienie mięśni oraz wyciszenie stymulacji po alfie. Związek jasne - jest aktywny, ale każdy woli inne cukierki hehe.


RE: GVL; gamma-walerolakton - horsii - 11.09.2023

Nie piłem ale z tego co słyszałem z opowieści DissoEnjoyer i paru innych osób to naprawdę średniawka. Bardziej szkodliwe niż gbl, i nieporównywalnie gorsze. Cena też nie zachęca biorąc pod uwage że droższe od bdo które zdaje sie być o niebo lepsze niż gvl. Jak już pić pochodne płynów do czyszczenia felg to lepiej chyba właśnie bdo.