Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
GRADOBICIE I - kot_kreskowy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Gradobicie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: GRADOBICIE I - kot_kreskowy (/showthread.php?tid=2152)

Strony: 1 2 3


GRADOBICIE I - kot_kreskowy - PUDZILLA - 09.05.2023

[Obrazek: cooltext434334352720768.png]część pierwsza


Witam Was kochani serdecznie na pierwszym Gradobiciu w tym sezonie, u nas sezon nigdy się nie kończy, tak więc proszę mieć się na baczności. Zasady naszej gry omówiłem w tym poście (https://dopal.org/showthread.php?tid=2111&pid=45430#pid45430), jeśli ktoś chce, może ujawnić się jako autor odpowiedzi, ale ja pary nie puszczę Podobno kultowa 

⇣ Bohaterem dzisiejszej gry jest

[Obrazek: penis.png]







  • W porządku gość, da sie z nim poprowadzić dyskusję merytoryczną, jak ma inne zdanie to sie nie obraża i nie uważa swoich światopoglądów za świętość tylko wysłuchuje argumentów które świadczą o czyjejś racji, ma do siebie duży dystans jak dla mnie w porządku gość.

  • Moim zdaniem jest to user, ktory ma pozytywny impakt na forum, nie jest "samplarzem", moim zdaniem kolokwialnie mowiac jest po prostu w porzadku, ale jego recenzje moglyby byc obszerniejsze i bardziej wyczerpujace efekty danej substancji.


  • To przede wszystkim pozytywna mordka, bije to z jego postów czy recenzji. Recki z testów zawsze piszę, jednak często są one podobne. Dużo w nich emocji jaka to przyjemna bania była, czasem mniej konkretów. Mi to nie przeszkadza, bo podczas lotu sam mam z tym problem i cieszę się chwila. Oczywiście widać u Niego także doświadczenie i wiedzę, mimo stażu mózgu nie stracił, co nie jest takie proste. Zyskał natomiast wiedzę, która się dzieli i odpowie na każde pytanie.

  • Zdażają mu się gorsze chwile, potrafi się kłócić ale też i przyznać rację, wali troche za duże dawki, widzi swoje narkotyczny błędy, choć nie do końca chce ich się pozbyć, ale z tego co widzę, nie jest aż tak tragicznie, zdrówka!


  • Uważam że to bardzo w porządku gość, sporo daje szczerych opinii i wyraża swoją opinie na różne tematy. Na pewno sporo wnosi do tworzenia tego forum

  • Szczerze mówiąc nie znam tego gościa bynajmniej pod tym nickiem. Ogólnie wydaje się być stosunkowo normalnym userem pisze całkiem sporo i z sensem ale nie zagłębiałem sie w jego posty niestety na tyle abym mógł na tą chwilę powiedzieć coś więcej

  • Wesoły i sympatyczny użytkownik. Pozytywny wariat, który nie boi się swojego zdania, nawet gdy nie ma w nim racji. Ogólnie kulturalny, dorosły człowiek, który wie co jest 5.

  • Pozytywny i towarzyski gość, czasem popełnia błędy - jak każdy, ale jest konsekwetny i je zauważa.

  • Uroczy czlowiek o klefedronowym podejsciu do zycia. Jak nikt inny potrafi z dopaminowego profilu uzyskac serotoninowa euforie. Profesjonalista i weteran sceny, optymista.

  • Ciężko o kimś coś powiedzieć jaki jest jak się z nim nie widziało twarzą w twarz. Jestem tego zdania, że człowiek z natury jest dobry i taki jest kot_kreskowy, w dodatku ma fajny nick, co świadczy o poczucie humoru i dystans do siebie, umie przyznać się do błędów, ma duże doświadczenie, a co za tym wiedzę, którą się z miłą chęcią dzieli, pomagając innym. I czuję że jakoś eneretycznie połączeni jesteśmy.

  • Nie mam zdania, może z nim kilka razy parę słów, ale nie pamiętam o czym xD chyba ćpie coś xD.


Jak na pierwszą część, chyba nie było tak źle, co nie kot_kreskowy? Jeżeli zebrałem za mało odpowiedzi, zostawcie hałas w tym poście, będę się do Was odzywać w następnej części. 




RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - Maniek - 09.05.2023

Mogę zdradzić swoją opinię: Wesoły i sympatyczny użytkownik. Pozytywny wariat, który nie boi się swojego zdania, nawet gdy nie ma w nim racji. Ogólnie kulturalny, dorosły człowiek, który wie co jest 5.

Wiem również na 100% kto napisał jedną z opinii, bo rozpoznaję styl w jakim pisze Podobno kultowa  natomiast zostawię to dla siebie.

Jedna osoba powinna nieco częsciej zaglądać do słownika języka polskiego, bo taki błąd "zdażają" aż razi w oczy Podobno kultowa


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - PUDZILLA - 09.05.2023

Maniek duzo nie korektowałem, może być niezła zabawa w zgadywanke Podobno kultowa


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - C84S - 09.05.2023

Ja wiem który jest mój Cool i domyślał się dwóch innych

Fajne wyszło to 1 GRADOBICIE.
PUDZILLA +1 za kreatywność i INFINITY do zajebistości


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - Bam - 11.05.2023

moja opinia... o kot kreskowy
alfiarzTongue


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - Bam - 13.05.2023

i co z tą grą? czemu nikt wiecej nie bierze udziału co z wami dawac


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - PUDZILLA - 14.05.2023

Bam gdybys mnie szanował, przeczytał byś zasady


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - kot_kreskowy - 14.05.2023

Czołem łobuzy😁
Czuję się zaszczycony, że zostałem pierwszym 'celem' tej imprezy. 
Dziękuję wszystkim za tyle dobrych myśli o mnie. To miłe
Ubolewam jednak, że nie pojawiła się ani jedna negatywna opinia, bo szczerze mówiąc, w morzu tej słodyczy brakuje łyżki dziegciu. Dla równowagi 😎



PUDZILLA 
Zajebista sprawa z tym gradobiciem👏
Wymyślił skubany😎

Pozdro dla wszystkich

Ps
Zdecydowanie za mało opinii.


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - PUDZILLA - 14.05.2023

kot_kreskowy dzięki za feedback

opinie mają być krytyczne, a nie obrażające, takie są zasady, np. tu ktoś zaczął od wskazania błędów, ale nie zapominając tez o dobrych stronach - "Zdarzają mu się gorsze chwile, potrafi się kłócić ale też i przyznać rację, wali troche za duże dawki, widzi swoje narkotyczny błędy, choć nie do końca chce ich się pozbyć, ale z tego co widzę, nie jest aż tak tragicznie, zdrówka!"

podsumowując, chyba nie masz wrogów na forum Podobno kultowa


RE: GRADOBICIE I - kot_kreskowy - kot_kreskowy - 14.05.2023

Jasna sprawa, że krytyczne.
(Sam nie cierpię jak coniektórzy obrzucają się gównem publicznie na forum)
Te są najważniejsze dla ocenianego, a przynajmniej powinny być najważniejsze bo mając taki feedback od innych, wiesz co powinieneś w sobie zmienić lub chociaż popracować nad tym.
Sami rzadko dostrzegamy w sobie te chujowe cechy.

Btw, co do wrogów, to wychodzę z założenia że lepiej się dogadać niż drzeć koty😎😂