Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co oznaczają PIERDY podczas walenia - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co oznaczają PIERDY podczas walenia (/showthread.php?tid=2155)

Strony: 1 2 3 4


Co oznaczają PIERDY podczas walenia - C84S - 10.05.2023

Ktoś wie co oznaczają gazy podczas walenia. Mam takie śmierdzące pierdy, powtarzające się co jakiś czas. Takie serie mega długie, po 10 pierdów, każdy pierd trwa do 3s, albo dłużej. 
Jest na to sposób jakiś, czy czekać aż się wypierdzę. Trwa to od 22 do teraz. Było zażywane Mdphp.
horsii  Beeniepatu PUDZILLA ProducentRC lub ktoś inny?


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - PUDZILLA - 10.05.2023

zmienić dietę Podobno kultowa


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - andrzej9 - 10.05.2023

Po prostu kichy dostają po dupie, niektórzy przy waleniu dostają sraki i lecą na kibel - znam takie przykłady osobiście


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - Beeniepatu - 10.05.2023

C84S by odpowiedz nie byla ogolna, czyli przestan walic i uzywaj espumisan, to troche wiecej szczegolow potrzeba. Jesz w trakcie walenia? Objawy masz faktycznie w trakcie walenia czy jak przestajesz i uzupelniasz deficyt kaloryczny. Czy dotyczy to kazdej substancji czy tylko wspomnianej? Zasadniczo uklad pokarmowy zawsze dostaje po dupie, i jednym z objawow moga byc zaparcia czy wlasnie wzdecia. Czasem sa to objawy psychoaomatyczne.
Przyklad podany przez andrzej9 jest najczesciej czyms takim. Na sama mysl o walnieciu, ludzie musza udac sie do toalety - najczesciej jest tak przy empatogenach (moje doswiadczenia), dlatego, ze uklad pokarmowy to miejsce uwalniania najwiekszej ilosci serotoniny.


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - ProducentRC - 10.05.2023

Nie mam pojęcia, ja używam dodatkowo leku ortanol żeby osłonić żołądek tak na wszelki wypadek


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - C84S - 10.05.2023

Beeniepatu kupa była po pierwszej kresce, druga była po zjedzeniu dwóch bananów. Tylko po tej mam takie objawy. Odżywiam się domowymi posiłkami, poszcze, biegam, dużo na świeżym powietrzu.
A jak zbić fazę po tym gównie? Bo cały czas trzyma i trzyma?


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - ProducentRC - 10.05.2023

C84S jakim gównie.... Mdphp to jest przecież mistrzostwo Podobno kultowa Podobno kultowa
Zbić fazę można ziołem, alko, benzo, najlepiej wszystkim naraz plus wysiłek fizyczny


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - C84S - 10.05.2023

ProducentRC TO W TAKIM RAZIE IDĘ KOSIĆ TRAWĘ PRZY ZIELONYM :p


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - Beeniepatu - 10.05.2023

C84S mdphp to przede wszystkim noradrenalina - ta zaburza perystaltyke jelit. Jesli dzieje Ci sie to wlasnie w trakcie uzywania substancji, to celowalbym w to - jesli uwazasz, ze to nie moze byc z szybkiego czy nieregularnego jedzenia. 

Do zbijania nie zalecam wysilku fizycznego - tetno masz podwyzszone samo z siebie najpewniej. Na zwale jak zejdzie to tak, ale nie w trakcje. Mdphp to raczej funkcjonalny stim, jak przesadzisz to pusta stymulacja zostaje z Toba na jakis czas 😎


RE: Co oznaczają PIERDY podczas walenia - C84S - 10.05.2023

Beeniepatu ostatnia była robiona chyba o 3 w nocy i cały czas trzyma... ach te łakomstwo Tongue