Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2196)

Strony: 1 2


3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - Maniek - 26.05.2023

W tym temacie piszecie recenzje i opinie na temat produktu 3-MMC Analogue ze sklepu Designer-Chems.com


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - olancucki - 05.06.2023

Analog 3-MMC od Designer-Chems  jest bombowy! 

Oryginalnego 3MMC nie próbowałem, ale z tego co czytałem to właśnie tak działa 3-MMC.

Że high jest podobny do tego po spożyciu mdma bo występuje te rozmycie, ale jest się ogarniętym bardziej i to mi się podoba. 
Czuć ten release serotoniny i to zajebiście fajnie, ale nie ma przeginki bo z drugiej strony czuć się ciągle rześko.

Po mdma już bym się trząsł, pocił.. szczekał zębami, majaczył... Chwiał na nogach, albo leżał i by mnie wykręcało :x


A tutaj niespodzianka, zajebałem tego bombkę na oko i dobrze się wstrzeliłem..

 ale zaraz dorzucam i poleżę sobie posłucham muzyki. Fajne to jest. Podoba mi się ten analog 3-MMC
Nie polecam tego wciągać, tylko najlepiej właśnie zajebac bombkę.


Edit: jednak nie dorzucam bo czuję że stężenie serotoniny w moim ciele jest maksymalne żeby było znośne.. nie chcę mieć jakieś objawów typu zespołu serotoninowego...


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - horsii - 05.06.2023

olancucki nie żebym się przypierdalał, ale z tego co pisałeś na czacie to pamiętam że dziś testowałeś 3-cmc Podobno kultowa Mogłeś trochę poczekać, bo sam chyba przyznasz, że recki tego (nawet jak chuja ma wspólnego z 3-mmc bo to "analog" a wiadomo jaką kurwę vendorzy zrobili z tego słowa) po płukaniu chlorem to ogólnie rzecz biorąc srednio miarodajna sprawa.


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - olancucki - 06.06.2023

No masz sto procent rację panie horsii 

Mogłem sobie darować testowanie czegokolwiek jeśli zamierzalem zmieszać różne substancje.

Żałuję tego teraz.


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - fiodor - 06.06.2023

horsii chyba każdy tu wie ile warte są testy tego lotnika  Podobno kultowa


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - olancucki - 06.06.2023

Hihi. Dokładnie fiodor .. testy warte tyle co okropny ból głowy który mam na zakończenie.


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - olancucki - 09.06.2023

Worek już pusty a jedyne co pozostało to tęsknota po produkcie :-( kuuurwa...


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - daniel776 - 30.06.2023

jak z dawkowaniem?


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - Quaresma - 01.07.2023

daniel776  standardowe, w zależności od osoby 150mg+- .


RE: 3-MMC Analogue - Opinie o produkcie - horsii - 01.07.2023

Quaresma standardowe, znaczy się? To nie jest "taki" czy "inny" sort 3-mmc, tylko na dobrą sprawe nie wiadomo co, podpisane "3-mmc analog". To tak samo jak "hex-en analog" za wiele wspólnego z oryginałem nie ma, łacznie z dawkowaniem.
Z badziewnymi ketonami to jeszcze-jeszcze ujdzie takie walenie dawek na oko pi razy drzwi, ale niech spróbuje ktoś tak odjebać z inną grupą substancji - jeszcze taką, gdzie rozstrzał 5mg w jedną albo w drugą stronę to róznica miedzy zwykłą fażą a kompletnym rozpierdolem - i nie mówie tu o rozpierdolu w sensie wyjebania z butów bo "taka euforia że nie wiesz co sie dzieje" tylko zerwaniu filmu na 3 dni czy hospitalizacji.
Cieszcie sie, że jeszcze nie macie tak pojebanych vendorów wszędzie typu rccrystals czy rcbestsell, którzy jako bromazolam sprzedają  inną benzodiazepinę, która absolutnie nie była bromazolamem, o czym dopiero dowiadywałeś się że to po fakcie - gdy spróbowałeś, i gdy zapytałeś sie czemu nie klepie tak jak powinna - ze to "analog"... I w takich wypadkach to niektórzy kupując takie "gównologi" powinni dziękować, że jest 10x słabsza od bromazolamu, a nie 10x mocniejsza, bo wtedy dopiero by były wywózki nogami do przodu.