Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2198)

Strony: 1 2


2-MMC - Opinie o produkcie - Maniek - 26.05.2023

W tym temacie piszecie recenzje i opinie na temat produktu 2-MMC ze sklepu Designer-Chems.com


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 27.05.2023

Dostałem sampla. Kryształ czysty, nie żre i nie tyra gardła. 

W porównaniu do cmc to wchodzi aż za łatwo.

Produktu na pewno trzeba zjeść więcej niż setę, dla pełni działania polecam z 300mg.

Działanie zamyka się dla mnie w 2h, jest spłycone i pozbawione dopaminowego pazuru, rozluźnienia czy euforii cmc, ale jak dla mnie to warte uwagi przez łagodność swojego profilu działania.

2-MMC ma swoje specjalne miejsce i na pewno można z niego zrobić użytek dla odpowiedniej okazji.

Na pewno polecam ten produkt jak i vendora Designer-Chems!


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 27.05.2023

olancucki czytajac Twoje posty, mam nieodparte wrazenie, ze pisane sa one 'we wspolpracy' 😎 Moge sie oczywisce mylic, i nic mi do tego. Moglbys jednak troche rzetelniej opisywac substancje. Jak mozna przy 2mmc, jako punkt odniesienia uzywac 3cmc??? I wytlumacz mi prosze, czym w 3cmc 'dopaminowy pazur' rozni sie od 'euforii 3cmc'???


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 28.05.2023

olancucki  Czy ty naprawdę zapostowałeś swoje zdjęcie jak jesteś porobiony na forum o dopkach? Podobno kultowa



Talk about recklesness...
olancucki Masz szczęście, że wygląda na to że designer nie przegląda aktywnie tego wątku, tylko reaguje gdy się o nim bezpośrednio wspomni tak żeby dostał powiadomienie, albo gdy leci ostra krytyka - bo w przeciwnym wypadku jakby zobaczył twoją lekkomyślność, to raczej zakończyłby z tobą współpracę ze względów bezpieczeństwa. Podobno kultowa
olancucki  To dziwne, że czujesz się bezpiecznie postując własne fotki jak jesteś zbombiony a chwilę wcześniej się chwalisz że odbierasz tematy, które są nielegalne w Polsce. Podobno kultowa 

Nie, nie jest, ma produkty które dawno są nielegalne w Holandii. Weź rób chociaż minutę researchu zanim zapytasz o kolejny sklep kogucik.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 28.05.2023

olancucki  zbastuj troche, bo jak masz na tyle wyjebana pewnosc siebie, ze postujesz swoja fote o forum na dopkach, to nie oznacza nic dobrego xd


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 30.05.2023

No i co teraz? Maniek proszę o usunięcie moich komentarzy oraz zdjęć wizerunku z wątku.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 30.05.2023

Trzeba było myśleć. Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 30.05.2023

olancucki usuniete. Moze konto tez usunac? Najlepsza jest profilaktyka - lepiej zapobiegac niz leczyc 

PS: zdjecia raz wrzucone do sieci potrafia znalezc tu drugie zycie


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 30.05.2023

Proszę usuń. Jeśli mogę to chętnie założę drugie konto.

To ja się wylogowuję
Jestem pizdom.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 31.05.2023

wyloguj sie z forum i wroc za tydzien, zbastuj z internetem i z rckami, bo jak widac ta kombinacja ci nie sluzy