Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 19.11.2022

JokerRC jak ma się MDPHP z wjazdem na cisnienie po takiej dawce? Serce, puls chyba wyj*bane w kosmos? 
Mi MDPHP kojarzy się od zawsze z tymi raczej RC które mocno na kardio wjeżdżają, chociaż nie próbowałem (świadomie). Podobno kultowa



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 19.11.2022

@"Kaja Buza" cisnienie podobne jak przy alfie niby chceez ale wiesz ze to zło będzie Podobno kultowa wjeżdża na serce to prawda ale nie jakoś bardzo bynajmniej u mnie tak było


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 19.11.2022

SztywnyMisza kiedyś zaopatrzyłem się w Captopril (tabletki pod język na zbicie ciśnienia, często jak pogotowie przyjeżdżało, to dostawałem Podobno kultowa ), bo uznałem, że to będzie świetny patent łączyć kardio RC z tym lekiem w razie wu. Podobno kultowa Na szczęście nie było okazji, ale Captopril gdzieś leży jeszcze. 😄



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - JokerRC - 20.11.2022

Ja myślałem że to jak przy sorcie brąz taka dawka przy tolerce na stimy 
A tu niespodzianka najmocniejszy sort Crystal 
@"Kaja Buza" no powiem Tobie że wypierdala z laczków że jesteś zostaje w domu i drugim laczkiem jest się pod klatka pomimo to że się mieszka na czwartym piętrze 😝
No ciśnienie jest, puls tak jak widzisz na foto, 5:34 godzina i to, największe, jeśli człowiek się rusza coś robi to idzie mocno up 
Libido up, myśli sto tysięcy up, ciśnienie up, schizy po dłuższym czasie up, tak na 3-4 dzień jak się całymi dniami leci 
No najgorsze to realne psychozy, odwaga też jest, ale wiadomo że to fikcja wszystko 
Ja na przykład jak się nakręciłem w kamery to przez 12 h każda rzecz sprawdziłem czy ma kamerę i Kur wszędzie były no masakra i tak pochowane ze latarka się światło odbijało i mowie "aha, tu jesteś Kur.." 😁 
Jak ktoś chce coś wiedziej wiedzieć to pisać 🙃 chętnie odpowiem


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 21.11.2022

Sorki mam pytanko czy działanie jest podobne do alfy lub Aphip


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 21.11.2022

Bardzo podobne dawkowanie, działanie spidujace, różne opinie na temat euforii


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - jessypinkman12345 - 21.11.2022

Do vapo się nadaje?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 21.11.2022

Nadaje się, ale od razu mówię że tego RC nie próbowałem


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - jessypinkman12345 - 21.11.2022

Ja wiem ze mdphp powinno się nadawać, ale czy ten sort się nadaje?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 21.11.2022

Sort jak najbardziej nadaje się do vapo