Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Bam - 13.12.2022

Serio to średnio to wychodzi niby mocne niby słabe ja tam musse czuć ze pierdół mnie to a nie sfera heheh także wolałem mdphp w Picchu od mefista bylo kozak no pabloo musisz trochę dosypyywa jakiegoś smiekczcza do tych kryształów z kopalnii..

Bo no wszystko piękne ale niby serca brak hehe


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Dilleraaaa - 13.12.2022

MPHP jest ktoś w stanie porównać działaniem to do czegoś? Wiadomo stymulant,ale pod względem działania to bardziej hexa,nepa,alfy czy czegoś innego?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 13.12.2022

▞▞▞▞▞▖🅼🅳🅿🅷🅿▝▞▞▞▞▞
Zbieram się od wczoraj z opinią, ale postanowiłem napisać ją z rymami, następnie, te rymy musiały być wielokrotne według wizji, ale póki jestem na stanie:
Z początku takie nijakie, coś tam tylko gorzej się poczułem (i.v.) 
No ale mam 2C-C, no to sniffy lecą PHP po 10-20mg, trzyma jebaństwo. Ja sobie urozmaicam ten stan co kilka godzin strzałem z 2C-C (5-10 mg) i jest kolorowo. Gdybym był teraz w takim stanie u kogoś kto się martwi, że stracę pracę, to pewnie bym marzł gdzieś na fazce, albo bym zapłacił lasce za gadkę a tak! Jestem u Ludzi którzy mają to w dupie i jest super (sorry taki wtrącik) 
UWAŻAJ NA DAWKACH!!!!!!! 



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 13.12.2022

@"Kaja Buza" testowałeś towar bez żadnych dodatkow? Czy tylko z 2c-c? I iv czy sniff tez byl?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 13.12.2022

SztywnyMisza MDPHP tylko małe i tylko sniff. Żadne i.v. MDPHP!!!!!!



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 14.12.2022

Haha dobre tłumaczenie ze się poświęcę dla dobra ogolu Wink
Daj znać czy rozpuchem dalej nakurwia


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 14.12.2022

SztywnyMisza ogólnie to MDPHP które miałem było DOBRE. Jeden znajomy za kilku malutkich noc i dzień majstrował coś ze sprzętem RTV Podobno kultowa Co do rozpuszczalności to zostawały takie małe kryształki które się nie rozpuszczały. Ale jeśli ktoś zna umiar w dawkowaniu, to polubi to dziadostwo. ❤️ Szatan69 nie zauważyłem, żeby czuć było rozpuch. Suche, małe kryształki.



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Krysztalozerca - 28.12.2022

Da sie to vapowac? Mocniejsze od apihp?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 28.12.2022

Da się vapowac, czy jest mocniejsze od alfy wątpię ale za to nie występują żadne schizy po tym i działa czysto speedująco, ostatnio dostałem biały sort Krysztalozerca


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - sebekx9 - 28.12.2022

Nie wiem jak jest teraz z md php, ale milem okazje testować to ustrojstwo w 2017roku.
Beżowy lepiący się sort, mega mocny.
Sniff/vapo 30-40min czuc euforię dopaminowa, milon nowych pomysłów ma biznes, chęć do działania, później bardziej napęd fizyczny. Kiedyś zarzuciłem z 100mg oral, to nie mogłem się powstrzymać od gadania, faza trwała z 4-5h główna, po 7h już w kącikach oczu widziałem „cienie”. Wiec to pokazuje jaka moc ma ten związek. Raczej nie powinien się różnic, ale jakoś jak słyszę ze  nie ma tutaj wgl euforii to się zastanawiam czy to nie wina waszej tolerancji.