Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Loczek - 09.03.2023

Ktoś cos apropo obecnego sortu?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - MisterFajans - 12.03.2023

To pierwszy sklep w którym napotkałem się na mdphp w takim krysztale . Czy to napewno jest to co ma być? Tak samo apihp nie chce niepotrzebnych postow dodawał bo ten kto jest tu to i napewno obczaja i tam , dzięki z góry za odpowiedź chociaż nie wiem czy to dobry pomysł po 2 latach bez tej kurwy znowu zaczynać bo może to się źle skończyć


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 08.05.2023

Polecam bardzo bardzo mocno mdphp od Patrona, nie powoduję schiz, człowiek ma więcej energii niż po najlepszej fecie jaką miałem okazję testować w swoim życiu, dodatkowo nawet po kilku dniach na mdphp substancja nie ogłupia tylko nadal przyspiesza i podburza procesy myślenia, człowieka wypowiada się z taką elokwencją oraz używając takich określeń wyrazów że samemu jest się w szoku że się je zna... A jeszcze robi się to tak naturalnie że samemu jest się wielkim wrażeniem jak człowiek potrafi po tym być bardzo rozmownym na każdy temat i to używając informacji które były zapisane w pamięci długotrwałej mózgu i nawet się nie zdawało sprawy że się posiada taką wiedzę, a po mdphp wszystko jakby wracało i było sformułowane w sposób jakby czytało się artykuł naukowy ale tylko w momencie kiedy na dany ktoś wcześniej poruszy temat rozmowy albo ewentualnie kiedy jest on nawiązaniem do tego zagadnienia
Materiał 11/10
Wygląd białe mikro kryształki
Do vapo się nadaję ale brązowy sort do vapo moim zdaniem był lepszy, jednak ten do sniffa jest lepszy moim zdaniem
0 zwały
Energia że dzika na gołe pięści by się pokonało
Agresywny ludziom nie polecam
Chociaż to nie wzbudza tak bardzo mojej agresji jak analog hexa od @escobara kiedyś chyba drugiej albo trzeciej doby po analogu spotkałem gościa co mi leżał pieniądze to zacząłem go gonić, wyrwałem klamkę w sklepie jak za nim wbiegłem i rzuciłem o lodówkę z lodami, na następny dzień pamiętałem że tylko po sklepie go goniem, jak dowiedziałem się od sklepowej co odjebalem i od kilku osób co były wtedy na zakupach w sklepie to nie wierzyłem na początku 

Ogólnie od jakiegoś czasu mdphp jest w mojej czołówce ulubionych substancji razem z prawdziwym 4mmc, 5mapb, 4ho met, cubensisy i dab robiony przy użyciu eteru dimetylowego
( Jednak jak ktoś ma słabą psyche to radził bym uważać bo można zrobić sobie krzywdę na bani)


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 12.05.2023

10 g 
C84S Lady giwera and yalasek

W drodze zarzuciłem mniejsza na testa po 20 min lekkie pobudzenie ale takie mega lajtowe , potem jeszcze jedna solo mala, i tak samo prawie nic nie czuć wyczesnaego
A więc dawka w górę już we 3 no i co pierwsze kilka h całkiem nieźle słowotok i lekkie upośledzenie jakby umysłowe zavzyna wjeżdżać a więc wyjście z pokoju za każdym kolejnym razem stawało się coraz bardziej szydercze aż do momentu haha że każdy już miał total obłęd przy tym heh a to dopieor początek złapaliśmy takie total przedawkowanie tego odczynnika  cala trójka ja najbardziej ale też najwcześniej odprawiałem kolejna o kurde nie widziałem że to nie wolno więcej niż 10 mg wchodzi total ko i za Chiny ludowe nie chce zejść najlepsze akcje były w sklepie haha jak trzeba było ogarnąć a się nie dało mimo chęci i zaparcia no beka jak z w te i nazat widać odrazu że porobieni jak trza to jeszcze do sklepu wchodzą no były takie momenty że nie wiadomo co się dzieje totalnie zwazywienie ale takie 100 procent zalojcie żeście nie widzieli yalasa -100 procent mocy no hańba ja nie wiem. Hihi ale bywa i tak drugi dzień już normalniej chodź i tak 50 procent zwazywienia utrzymywało się aż do końca tripa nie wychodźcie po tym na dwór na przedawkowaniu bo jest total.bezmozgie yeti dobrze że nikt się nie chciał bić bo o kurwa mać chyba by było za grubo xd po buchu już 110 procent krzywa bania total mumia style dobrze że nas nie widziała naprzykald grupka osób bo by nie wiedzieli skąd z jakiej planety ta trójka pochodzi do tego rozmowa na migi i to też taka szydercza po.kazdym zdaniu ,,co nei,, hahaha teraz z tego leje ale naprawdę było tak że nie dalo się żadnym sposobem tego podejść po wudce gadaliśmy z laptopem obaj dosłownie gadanie do laptopa kilka h xd crazy bania krzywa więcej nie wrocimy do tego odczynnika pozdr yalas C84S @lady giwera @and total wazywo yalas


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - xumbo - 12.05.2023

Ojebaliscie 10g mdphp w dwa dni, twarde głowy.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 12.05.2023

Yalasek ten tripraport nie wskazuje wcale na substancje, o której jest heh gdyby nie to w jakim jest wątku nigdy bym się nie domyślił...


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 12.05.2023

Nieno nie zjedliśmy całej dyszki sklejasz tam był taki moment że już nic to nie dawało kilka g poszło 
fiodor  stary zwisa mi to jak tys to odczytał i z czym porównał daj lajka pan najlepiej dla mnie zrobisz Smile


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 13.05.2023

Oj Panowie, jeszcze dziś napiszę swoją recenzję, oraz osób które zostały poczęstowane. Przed chwila otrzymałam telefon od kolegi Smile
Moje testy pominęły zakrapianie wódką, substancja przyjmowana w 4 niewielkich porcjach pierwsza około 22:00 dnia pierwszego, ostatnia około 11:00 drugiego.  Normalnie zaczęłam mówic dnia trzeciego. 
Yalasek czekaj , czekaj już się potrafię wysłowić. Wink Pozdro


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Bam - 13.05.2023

mdphp kozak nadaje sie do vapo polecam...


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 13.05.2023

Panowie pilne, jak na to wołają tak ogólnie? Rozumiem, że MDPHP to nazwa nadana przez Esco. Heh przyjazd Yalaska musiał się odbić echem na wsi. Przygotowuję paczkę dla lokalnego, mojego ulubionego dostawcy. Jak przekazać w dwóch słowach co to jest?