Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 14.05.2023

Generalnie to bardzo ciężki kaliber jest.
Nie wyobrażam sobie nawet małego ciągu na tym. Ała🤐
Lady Giwera  nie dziwi mnie to wachanie nastroju dzień po (u Twojej koleżanki)  Nawet po fecie takie rzeczy się dzieją a co dopiero po sprzęcie 10 razy mocniejszym.

Zdecydowanie jest to odczynnik dla osób z silnym charakterem. Raczej na kreskę czy dwie a niżeli gram czy dwa.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 15.05.2023

Lady Giwera o co chodzi z tym potrafiłam/nie potrafiłam mówić ? Przecież po stimach zwykle morda się nie zamyka...


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - xumbo - 15.05.2023

Po prostu przedobrzyła z tematem i nastąpiła blokada Smile miałem tak po pv8, miliard nie milion myśli na sekundę i bałem się odezwać żeby nie powiedzieć nic głupiego, nie zajakac się,. Po prostu on blokada.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 15.05.2023

Ja nigdy blokady przy wysławianiu po tym nie miałem, ale kiedyś znajomy zajebał alfy jakiejś to też miał problemy z wymową wyrazów przez prawie dobe


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 15.05.2023

fiodor ja też miałam otwarta tylko muchy łapałam Wink
Niop na początku loooj Panie kto komu pierwszy z zdanie wjedzie. Yalasek wygrał Big Grin 
Niop, ale weźmy pod uwagę, że start wtorek 22:30
                  moja ostatnia (4 - OMG)  środa 11:00
                   II pozegnanie Yalaska czwartek 20:00
Panowie caly czas palili w piecu, ale juz tez dziwnie mówili. Ja byblałam, taki specyficzny belkot, total nieogar.  Smile


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 15.05.2023

(14.05.2023, 16:19)Lady Giwera napisał(a): Panowie, trochę zluzujcie gumę. Yalasek napisał 10 zjedzone, powariowane i wódka wypita a tu pelikany łykają jak rybę w locie. 
Moja recenzja dotyczy tylko części tego bajlando ponieważ substancja, była zbyt mocna dla mnie (nie znam stimów), była też nowa, niekoniecznie wskazana na  ten moment. Wódki nie piję wiem, jak działa. Pies ogrodnika nie jestem, mnie nie wchodzi są jeszcze inni. Tym sposobem wiem co się działo, kto we wsi zadowolony, gdzie od środy toczyły się walki, kto ile dni kojarzy. Przekażę Wam skrócone opinie kilku osób. 
Są pozytywne, są negatywne. Są też lakomczuchy "nie służy, ale się nie chce skończyć to zjem bo inaczej się zmarnuje" - kurczaki tego nie ogarniam. 
Łojjjjj ja wiem jak sie z Yalasek-iem rozmawia "normalnie" i ucieszyłam się, ze pogadamy face to face a tu zonk, nie mogę mówic - tego jeszcze nie grali Smile.

Hihihi piękna akcja wlansie wspominam se tryb niemowy no lepszej akcji nie widział r Seba wejdź na discord blagam


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - C84S - 15.05.2023

A ja miałem tak, że mnie głowa zaczęła pobolewać od natłoku informacji wypływający z ust Lady Giwera Yalasek
Słuchawki na uszy, odcięcie od towarzystwa, playlista WSZECHU bez (j) na końcu Smile W skrócie WSZECHU(j)
i RELAX Smile


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Testomix - 27.05.2023

Czy ktoś miksował MDPHP z amf .?
W sensie żeby wypełnić słaba amf mdphp np do gieta dodać 20-30mg? Zda egzamin?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Myga - 28.05.2023

Ja miksowałem kiedyś tzn po ciągu na fecie 2 dni dostałem mdphp i leciałem jeszcze jedna noc bardzo dobrze to pamiętam fajnie było


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 04.06.2023

MDPHP miałem okazję przetestować oz tego sklepu ostrożnie podeszłym do tego i mała kreseczkę i odczekalem,nic nie poczułem,żadnej stymulacji.
No to nasypalem ok 8o-100 i dupa.
Stymulacja w tle taka jak po analogi hexeny,sorry analog mocniejszy klepie,zawiodłem się bo 3 gięty poszły w dwa dni i do tego jeszcze fety musiałem pochytać żeby czuć przyjemność i się zbaniaczyć.
Stiny sporadycznie biorę,czyli raz na jakiś czas więc relacja z przygoda z tym czymś to wielka porażka.