Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Mrs.Darkness - 05.06.2023

Też wstawię opinie o tym produkcie jakiś fest nie był ten odczynnik niewiem czy taki sort dostałam czy co ale powinni zmienić ten sort to już lepiej klepie Hexen analog


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 05.06.2023

Kurwa co jest z wami nie tak? °_• ...
Mdphp słabo klepie?!! Mnie i znajomych zawsze wypierdalało z kapci niemiłosiernie, znajoma po 100mg nie mogła zasnąć przez 48h, ziomek przyjebał w nocy 50-70mg cała noc nie przespana później poszedł pić wódkę wypił 0.7 na głodnego i nawet nie poczuł że coś pił, ja potrafiłem latać po 4-5 dób na samej wodzie z miętą, świeżym sokiem z cytryny i kostkami lodu żeby obniżyć temperaturę ciała bo zawsze po mdphp temperatura ciała wzrasta mi że mogę latać w marcu w spodenkach i podkoszulku. W takim razie scharakteryzucie wygląd sortu i jego strukturę bo może być to inny sort ale wątpię w to bo na stronie jest zdj takiego jaki dostałem ostatnim razem i był WYŚMIENITY!! nie było osoby której z moich znajomych ten odczynnik nie przypadł by do gustu, no może kilku poryciuchom się nie podobał... Ale oni to nawet na fecie schizy już łapią, więc ich nie biorę pod uwagę ale każdy kto ma zdrowy organizm i psychikę bardzo chwali ten sort


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 05.06.2023

Im prędzej nie podoba się profil działania substancji, tylko po chuj w takim razie pisać o słabym sorcie. Też wyjątkowo nie podchodzi mi mdphp, jadłem 2 razy, ale nie gadam farmazonów.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 05.06.2023

zdajcie konkretna recenzje z fotkami, opisami i danymi laboranta, bo nie chce mi sie wierzyc


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Testomix - 05.06.2023

Troche dziwne te opinie że słabe itp, jakoś przez ostatnie parę dni nikt nic nie pisał w tym wątku a tu nagle dzień po dniu  2 negatywne opinie w krótkim czasie ... daje to trochę do myślenia...


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - C84S - 05.06.2023

Ja miałem okazję spróbować w ten weekend tego SORTU - oj oj - nie ma skali u mnie na moc tego produktu. Pierdolnięcie niezłe, a trzyma... mi się wydalało że w nieskończoność (min 12godz na jednej 100mg kresce i po godz 100mg bąbce). Zerowe chęci na dorzutki.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 05.06.2023

C84S  niby zerowe ale człowiek znowu wrócił by do tego stanu jak łapie zamula, przynajmniej ja tak mam że kocham być szybki, wydajny, i produktywny a po mdphp tak właśnie jest, dlatego ta substancja mnie tak zafascynowała bo po niej jest się zawsze na 200% obrotów


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - C84S - 05.06.2023

ProducentRC warto po tym przypalić buszka - bo działa magicznie - całkowicie inaczej. Nie potrafię tego opisać - trzeba doświadczyć Smile


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 05.06.2023

C84S  przypalić 🤔🤔 ale z żarówki mdphp? Podobno kultowa Podobno kultowa to i owszem wtedy stan jest ciężki do opisania ale jednocześnie niesamowity


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 05.06.2023

Bo vapo to zawsze coś nowego nawet jak ten odczynnik znasz od dawna... Chociaż nie namawiam, dla mnie źle się skończyło....