Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 30.06.2023

MDPHP słabsze od NEPA???
No jasne oczywiscie, miłego palenia styków xD


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 30.06.2023

tak, po nepie serce mi bardzo mocno waliło i czułem większe libido a po MDPHP sama stymulacja bez dodatkowych efektów zdecydowanie NEP silnijeszy jest


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Myga - 30.06.2023

właśnie otrzymałem pakunek i niebawem zdam relacje zdjęcie sortu poniżej Smile
[Obrazek: md.png]

Edit:


Bardzo fajny stymulant już po 40mg czuć działanie jebłem potem oczywiście większą i po tej drugiej mega ochota na palenie i na słuchanie muzyki więc słuchawki odpalone Libido słabsze ale za to ta energia do działania jest MMM Big Grin + bardzo fajnie się czuję tak lekko jak by nic nie istniało jakbym nie miał na sobie koszulki ani butów tak bez inwazyjnie sie czuję hehe, oczy normalne nic nie widać można na tym latać wszędzie język się nie plącze gorzej z jedzeniem ale myślę że i to da radę bo odczynnik nie wykręca aż tak co za tym idzie nie czuć go na żołądku a jedynie na głowie i kończynach powiedzmy no jest taka błoga lekkość Big Grin


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 30.06.2023

Pusta Stymulacja, to fakt ale odczynnik bardziej wymagający ostrożności, schizogenny w nadmiarze i łatwiej przeorać się.
Dawki mniejsze na pewno,ale jak z trójeczką dobrą zmiksujesz to libido wykurwia w kosmos. 
No, ale to zależy również od sortu.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - GlasshanD - 30.06.2023

Up 
Mdphp & 3cmc  si si piekna sprawa libido  na orbicie  jak nie dalej 
Btw  Mdphp  zamieszkuje mroczna osobliwość o jeszzcze mroczniejszym klimacie co jest nagrodą ale i karą w zależności jak rzucasz te kości Podobno kultowa


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 30.06.2023

nie wiedziałem że to można mixować chyba będę musiał ztestować


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - cxoks543 - 30.06.2023

swietny funkcjonalny stim,idealny do pracy umyslowej


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 30.06.2023

Myga Przy wrzucaniu kresek jedna po drugiej będzie Palto total także wyczuj granice bracie bo dead MOŻLIWY po tym <3 szyderczy stim niby słaby a jak przesadzisz to wali w dekiel tak że aż gębe zatyka ;p

Powodzenia


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - wWild - 30.06.2023

Mdphp z hexem to chyba zbyt grube połączenie? Niosące coś za sobą oprócz wysokiego nastimowania?


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - swo002 - 30.06.2023

Schizy,napierdalanie serca które już nie będzie tylko wkrętą a realnie niebezpieczną sytuacją.Po co łączyć 2 stimy które w praktyce nie mają zastosowania rekreacyjnego?