Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 21.07.2023

To już zdecydowanie za mocny mix, zwłaszcza że to nie Hexen tylko analog szanujmy własny organizm bo mamy jeden


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Mfexor - 21.07.2023

Trzeba brać poprawkę że Yalasek to inny wymiar rzeczy jego miksy są bardzo często niebezpieczne więc nie bierzcie wszystkiego na serio bo możecie sobie kuku zrobić


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Szaryno123 - 30.10.2023

Mocarne to jest

uważać z dawkowaniem!
50mg już robi swoje, zalecam zaczynać od tej dawki bądź mniejszej



RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - kodow - 20.11.2023

W końcu doszedłem do siebie po paczce konkursowej, to napisze recenzje moc tego specyfiku jest ogromna jednak jak na moje zdecydowanie jest zbyt duża dyspropocja noradrenaliny do dopaminy, stymulacja jest tak wielka że ja pierdole ale rozdrażnienie czyni człowieka kompletnie nieproduktywnym. W przeciwieństwie do mdphp słonia, po którym człowiek się nie mógł oderwać od pracy. Jedynym plusem tego specyfiku, było to że pomieszałem go(vapując) z grzybami i bad trip był tak ogromny jak nigdy przedtem, gdybym był jaroszem w temacie bym sobie pewnie pierdolnął w łeb xD Wiec daje sobie spokój całkiem z wszystkimi stymulantami na rzecz psychodelików/dysocjantów 
Protip: na zbyt mocną faze po psychodelikach, zamykacie oczy i wyobrażacie sobie tafle wody do której wpada kropla i skupiacie się rozchodzacych po niej falach - "create, or be created"


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 20.11.2023

To sobie wyobraźcie jak po pięciu dniach i nockach na MDPHP zajebałem około grama albo więcej na raz.
76 razy przekroczona dawka śmiertelna..tak usłyszałem na sorze.
Jak znajde chwilę to mogę opisać cały trip.. extreme bad trip!!! 
I to było dość dawno jak mdphp się dopiero co pojawiało na rynku. Akurat miałem sort bardzo dobry bo każdy go mega chwalił.
Trip pamiętam Caly ze szczegółami bo to trauma do końca życia. Na dniach wrzucę bo myślę że warto się tym podzielić z Wami 

Pozdrawiam


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Czlowiekwidmo - 20.11.2023

(20.11.2023, 18:37)Diabeuu666 napisał(a): To sobie wyobraźcie jak po pięciu dniach i nockach na MDPHP zajebałem około grama albo więcej na raz.
76 razy przekroczona dawka śmiertelna..tak usłyszałem na sorze.
Jak znajde chwilę to mogę opisać cały trip.. extreme bad trip!!! 
I to było dość dawno jak mdphp się dopiero co pojawiało na rynku. Akurat miałem sort bardzo dobry bo każdy go mega chwalił.
Trip pamiętam Caly ze szczegółami bo to trauma do końca życia. Na dniach wrzucę bo myślę że warto się tym podzielić z Wami 

Pozdrawiam

Stymulanty nigdy mi nie leżały... to dobry jesteś 😀
Grama do napoju próbowałem ale 3mmc😀


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Martin - 20.11.2023

Wniosek złożony czekam na rozpatrzenie, nie omieszkam dorzucić od siebie kilku zdań w wątku. Jak na pierwszy kontakt z tą substancją jakie dawkowanie byście polecili?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Martin - 20.11.2023

C84S SztywnyMisza dzięki za rady, padło na MDPHP. Jakie dawki na początek żeby właśnie nie przedobrzyć?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - S-N - 20.11.2023

Zacznij od 5-10mg najpierw. Ja zarzucałem 30-40mg i to było już naprawdę mocne
Martin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Martin - 20.11.2023

S-N celowałem w 15-20 i na 15mg chyba w takim razie stanie, a później to już czas pokaże. Jak z wejściem w przypadku tej substancji, podobno nie czuć żadnego szarpnięcia ale czy coś wyczuwalnego będzie, czy substancja ładuje się całkowicie po cichu?