Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Martin - 28.11.2023

Jestem z powrotem i już śpieszę z rozwinięciem. Na pierwszą kreskę poszło w piątek o dwudziestej drugiej ok. 20mg, po 4h i 20m poszło drugie 20mg, po około 8h dorzuciłem 25mg i w ciągu dnia do wieczora jeszcze dwie podobnej wielkości linki i trochę fety. Ciężko określić wejście teoretycznie od początku coś czuć jednak bardziej ból głowy i skręcanie żołądka. Z pewną dozą pewności stwierdzić ,że weszło mogłem po ok 25 minutach. Działanie dość subtelne i perfekcyjnie umykające postrzeganiu. Bardzo ciężko wyczuć ,że jest się pod wpływem i poznać mogłem po tym że dziwnie się zachowuje. Substancja wchodzi i schodzi bardzo delikatnie przez co nie miałem ciśnienia na dorzucanie ale przez to jak już wejdzie muł to ciężko się zebrać do czegokolwiek (ja tak zgubiłem timing przy trzeciej kresce xD). Ostatnia dorzutka poszła jakoś w sobotę około 18-20 do rana kurowałem się kilkoma blancikami hhc i thcpo co około ósmej pozwoliło mi pójść spać. Zjazd opisałbym jako głównie fizyczny bez nadmiernego obciążania psychy, nie było też kłopotów z jedzeniem. Ogólnie substancja całkiem mi się podoba jedyny minus to ten brak poczucia fazy który może okazać się kłopotliwy.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - JokerRC - 15.01.2024

Ja mogę od siebie dodać, takie sytuacje, dwa razy szpital, dwa razy pobrana krew pod wpływem, ten sam sort , na papierze czysto 😁


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.01.2024

Dzisiaj miałem pierdolnięty sen że spróbowałem mdphp i latałem po wsi jak opętany xD aż mam strach co mi podswiadomość podpowiada. xDD


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 17.01.2024

Dla mnie za mocne.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 17.01.2024

Zależy jak dawkowales jak zarzuciles za dużo to może i za mocne do tego bez wagi się nie podchodzi. Ja próbowałam tego kilka razy i według mnie jest fajne ale jednak wolę HEX


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Bam - 28.01.2024

CO MYLICIE ze mdphp mocniejsze od hexenu??


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - horsii - 28.01.2024

Oczywiscie ze mocniejsze od hexenu, i OG hexenu i hexen analog.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Elvis Kreśle - 28.01.2024

Bam a słyszałeś, żeby ktoś 'setkę' mdphp walił na szczura? Raczej nie gdzie przy hexenie to taka może i duża ale normalna dawka Podobno kultowa

Poza tym Yalasek opowiadał że słoik hexenu zakopałeś gdzieś kiedyś czyli miałeś do czynienia z henkiem, mdphp jadłeś na pewno i nie wiesz czy mocniejsze ? Podobno kultowa


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Bam - 28.01.2024

Dawno jadłem było w takich kryształkach pomarańczowych chyba


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Martin - 29.01.2024

(28.01.2024, 18:29)Bam napisał(a): CO MYLICIE ze mdphp mocniejsze od hexenu??

Mam porównanie do analogu hexenu od Pabla i może siła odczuwania efektu będzie zbliżona a nawet nieco mocniejsza przy hexenie tak samą mocą substancji zdecydowanie wygrywa mdphp.