Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2215)

Strony: 1 2 3


3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Maniek - 02.06.2023

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 3-CMC Lemon ze sklepu Escobar.store


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - C84S - 12.06.2023

[Obrazek: 20150419-203847.jpg]

Tak wygląda Lemon Smile
150mg na testa sniff i już się robi przyjemnie. Fajnie się kruszy, bez żadnych problemów

Escobar dzięki Smile


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - mati54 - 12.06.2023

Odebrałem w nagrodzie, to co przedmówca potwierdzam, dawka 100 juz robi swoje, ostatnio jadlem tylko duchowa trojeczke i moge do niej porownac :
- moc zblizona duchowa ciut mocniejsza ale ciut
- profil tej to przewaga eufo a duchowej stym,
- sniff lekki przy duchowej szczypalo jak diabli,
- libido kosmos u ducha bardziej w tle 
9/10 bardzo milo sie zaskoczylem !


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 12.06.2023

jeżeli ktoś bierze moje recenzje, jako punkt odniesienia do swoich potrzeb, to specjalnie dla tych piszę ten post, a więc - ciężko stwierdzić cos po fotce od ziomeczka wyzej, ale to co zostalo przedstawione w tylu informacjach pozwala mi myslec, ze to co ja mialem to jest coś z gatunku a'la mirror (escobar - 3cmc mirror opinie - 2 strona)

miałem ten sort w rekach dwa tygodnie temu, duze kamienie, z zoltym nalotem, po 48h w torbie troche spomarańczowiałym, przez samare nie czuc zadnej silnej powoni, na mocy nie ubyło jak w przypadku mirrora (aczkolwiek bez zgłoszeń) i w przeciwieństwie do niego, po kilkudziesięciu godzinach w warunkach pokojowych bez większych zmian wizualnych/fizycznych 


działanie zbliżone do mirrora, 60/40 rush/stim ja nie testowałem


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - mati54 - 12.06.2023

Co do zapachu i wilgotnosci, jak przesypalem do swojej samarki to oba zjawiska zniknely prawie do 0, nie wiem czy te samarki esco trzyma obok sloikow z ogorkami ale to bardziej jebie wor niz to co w nim xD


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - JureKiler - 13.06.2023

PUDZILLA  Ja w ubiegły tygodniu też lemona dostałem i nie wylądał jak u C84S Był bardziej suchy i zółty, aktywny był jak dla mnie 50/50 eufo/spd przyjemnie robił


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Amnezja - 14.06.2023

3CMC Lemon
Wygląd mega zdjęcia brak ):
Najprawdopodobniej najlepsza trójka jaką miałam okazje testować
Opis produktu
Wygląd nie różni się niczym od zdjęć wyżej.Zapach wyczuwalny,jest on dość specyficzny dlatego zastanawia mnie skąd nazwa lemon
Dawka 200mg
Ciężko mi opisać czyste działanie tej trójki ponieważ było pite też alko.
Ogólnie to nagły przypływ euforii speedu nie wyczułam tutaj wcale być może była to kwestia alko,które stłumiło działanie.Euforia jest nie do opisania nadal mam lekkie dreszcze na skórze


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Kamil24ldz - 24.06.2023

Już po testach na lemonie. Do mnie przyleciał wyglad ciut inny więcej miału jest. Niedługo testy jakości.


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Ser Pleśniowy - 29.06.2023

paczka doleciała bardzo szybko 2 dni Smile 
dostałem Lemona w postaci miału 
nowe ciekawe pakowanie zauważyłem że jest Big Grin
Lemona nie trzeba kruszyć można odrazu zjadać wciągać co jest fajne bo w domu siostra a ja nie lubię strzelać tymi kryształkami więc jest to na + że ktoś to zrobił za nas Smile
po sniffie czuje duża euforię bardzo przyjemny ciąg do wykonywania zwykłych czynności Big Grin nie czuć aż takiego spływu raczej przyjemny spływik nawet nie trzeba przepijać Moc 9/10 mimo że jest w miale to działa bardzo mocno 
Libido wystrzeliło mi do tego stopnia że odpaliłem interet i wiadomo co się dalej działo Big Grin 
+konar płonie 

po 1 dniu testów odpocząłem pojadłem i czuję się znakomicie jak dla mnie bomba oceniam ten odczynnik bardzo dobrze 9/10

Dzięki Smile


RE: 3-CMC Lemon - Opinie o produkcie - Yalasek - 29.06.2023

u mnie Lemon także w postaci prochu strzelniczego poszedł na koniec po przerobionym hexie i powiem wam jestem mega zadowolony jak nie lubię cmc tak tu się fajnie bawiłem zero bad mode, zero ochoty na dociągnięcie co prawda byłem już zmęczony więc większa ochota na sen była natomiast temat trzyma na tyle długo że nie czułem senności przez ponad 45 minut. Także ocenił bym nawet na 9+/10