Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo (/showthread.php?tid=2216)

Strony: 1 2


E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - KoneserTanichWin - 02.06.2023

Nie znalazłem o tym wątku więc zakładam nowy Smile 

Wątek ma odnosić się do używania e-papierosa jako sposobu przyjmowania, najlepiej jeżeli ktoś by wypisał jakie substancje się nadają żeby jakiś debil 3-cmc nie mieszał.

Więc zadam pierwsze pytanie: Jak ma się do tego NEP? Jaka ilość w stosunku do liquidu? Z jaką częstotliwością się zaciągać żeby się nie przekręcić? Jak najbardziej zmniejszyć negatywne efekty na płuca?

Zapraszam do dyskusji Big Grin


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - wwojtuss - 02.06.2023

nadadza sie wszelakie alfy, NEP oraz NEH, z odczynnikow dostepnych od vendorow w dziale partnerskim, co do reszty pytan to znam tylko jedna osobe na tym forum, ktora potrafi takie czary, ale niestety dawno jej nie widzialem aktywnej


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - KoneserTanichWin - 06.06.2023

Sęk w tym że przeczytałem każda stronę, nawet dla pewności 2 razy, i nie ma nic o olejku do e-peta poza pytaniem  Sad


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - Lifeisbrutal - 07.06.2023

Nurtuje mnie pytanie kryształu palić nie można a dlaczego dalej jest to tak proponowane?


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - fiodor - 07.06.2023

Nie tyle nie można, bo chlor raczej się nie odłączy i wdychać go nie będziesz co musiałbyś zvapowac za dużo ilość na raz. Alfa, mdphp, nep czy neh mają niskie dawkowanie i dobrze się topią. 
Jak bym przysiadł to bym rozkminil proporcje do takiego olejku, ale nie chce mi się, a i nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości tego ruszać. Jednak jeśli ktoś już robił to chętnie poznam te proporcje i czy robi różnicę (pewnie tak) stężenie olejku do rodzaju epeta


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - wwojtuss - 07.06.2023

Lifeisbrutal 
pomysl na czym byly gazy bojowe w pierwszej wojnie swiatowej i potem odnies to do cmc, a co do np. mmc no po prostu nie ma sensu


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - zdepresialy6 - 08.06.2023

A-PHiP rozpuszcza sie absurdalnie dobrze, ja daje 300mg na 1ml w roztworze 70/30, gdzie 70% to glikol a 30 gliceryna. Około 10% to też aromat jakos, bucham z ni80 grzałek 0.2 ohma na Drip RDA, max 20w temp control ustawione na 220 jakos. Gosciu na nieswiadomce popalił to pokopało ostro go xd. Ja juz na grubej tolerce osiagnalem aktywacje receptorów sigma? (chyba) bo byly haluny takie fajne XD, jak mala dawka mushroom. Ale przymierzam sie do zmiany na grzałki SS, ale ciezko je dostac a z drutu nie umiem krecic. Oczywiscie wate zbieramy i potem do strzykawki to i na grzałke spowrotem, polecam. 
~~mondrynarkus1337 z hypka
Ja dodam od siebie że sprobowalem wczoraj pierwszy raz prawidlowo zarowki i a-php (z bolch**ist.com, drogo ale polecam) na oko. I nagle serio policja, sperma, głosy i dopamina norepinefryna szaleja XDDDD (lubie to)


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - baskabarbara - 08.06.2023

Ja w epapierosach najbardziej lubię te wszystkie zapachy i smaki, całą gama Smile


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - horsii - 11.06.2023

(08.06.2023, 00:12)zdepresialy6 napisał(a): I nagle serio policja, sperma, głosy i dopamina norepinefryna szaleja XDDDD (lubie to)

Kurwa zawyłem na głos jak przeczytałem "policja, sperma, głosy". Policja, głosy, rozumiem - been here done that. Ale sperma? Schiza spermowa? W sensie co ta sperma ci robi? xD


RE: E-papieros - dawki, substancje i bezpieczeństwo - KoneserTanichWin - 11.06.2023

Sperma w tym zdaniu faktycznie bawi okrutnie xD

Chociaż dalej nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie mimo lurkowania po forum w tą i tamtą, mam nadzieję że w końcu nawinie się jakiś dobrodziej który uratuje moją duszę i pozwoli aplikować w siebie NEP nawet w miejscu publicznym Smile