Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 (/showthread.php?tid=2223)

Strony: 1 2


Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - PUDZILLA - 06.06.2023

[Obrazek: front.jpg]

Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06



RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - ProducentRC - 06.06.2023

Jakbym obudził się sparaliżowany ze śpiączki, to znaczy nie powiedział bym tego ale z pewnością pomyślał Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - Lifeisbrutal - 06.06.2023

Podobnie jak kolega wyżej.Chyba,że dowiedziałbym bym się,że umre na nieuleczną chorobę i został mi jakiś czas życia.Poddaje się słowo bardzo rozwinięte są różne sytuacje.Pamiętam któregoś razu byłem na oddziale toksykologii to była jedyna kobieta co wybuchł jej pożar w mieszkaniu i ona nie wiedziała co zrobić to na końcu odwróciła się machnęła rękami i powiedziała " poddaje się"


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - kot_kreskowy - 06.06.2023

NIGDY, PRZENIGDY SIĘ NIE PODDAM!!!
WALCZĘ DO JEBANEGO KOŃCA!!!
Kiedyś miałem chwilę zachwiania i już stałem na gałęzi z pętlą na szyi. 
Miałem bardzo głęboki problem istnienia.
Na szczęście, te chujowe czasy minęły, ja zaakceptowałem siebie takim jakim jestem, a tamta sytuacja niesamowicie mnie wzmocniła.
Obecnie nic nie jest w stanie sprawić abym się poddał. Kurwa nic!


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - fiodor - 06.06.2023

Raz po buchu ostrej maczany na chwilkę się poddałem bo było z zaskoczenia. Teraz naprawdę ciężko byłoby mnie złamać chociaż bardzo często wątpię


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - wwojtuss - 06.06.2023

nieuleczalna choroba/bycie warzywem, zloty strzal i nara


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - C84S - 06.06.2023

Nigdy się nie poddaje. Takie słowo u mnie nie istnieje. 
kot_kreskowy lepiej bym tego nie ujął Smile

[Obrazek: 5817d4c3113806f739e847356c64573f.jpg]


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - Princess - 06.06.2023

Szczrze nie wiem,bywało wiele sytuacji ciężkich w moich życiu gdzie dawno powinnam się poddać.Jednak wierzę w szczęście w to,że uda mi się zdobyć to do czego dąże.A gdy spadne na sam dół będę się starała wejść znowu na ggórę mimo przeciwności losu


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - kot_kreskowy - 06.06.2023

Złote słowa C84S ❤️
Ponadto NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA ❤️


RE: Jaka sytuacja, lub co sprawiłoby, żebyś powiedział "poddaję się" - 06/06 - Chochlik - 06.06.2023

Tak jak przedmówcy zdecydowanie jakiś paraliż lub co gorsza zostanie warzywem - choć w tym drugim przypadku niekoniecznie mógłbym być świadomy, jak już kiepsko jest .