Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sprostowanie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Sprostowanie (/showthread.php?tid=2227)



Sprostowanie - Lifeisbrutal - 06.06.2023

Kilka osób zarzuciło mi fake konto.Lifeisbrutal Jet moje A Princess jest mojej koleżanki.O czym oczywieście Beeniepatu i Maniek wiedzą,że piszemy z tego samego telefonu stąd też adres IP ten sam.Telefon bedzie sprawny za 2 tygodnie.Als jeśli to taka afera to przekaże koleżance,że niestety nie może korzystać z forum.Bo ja mam jakieś dziwna spiny.No i dziękuję za minusy ktore były niepotrzebne to tyle.Ale okej posty bed A pisane tylko z Lifeisbrutal.A prosze moderacje O przyznanie punktów jakie uzyskałem.Bo jeden uużytkownik za bardzo się wyczuł z minusowaniem


RE: Sprostowanie - horsii - 06.06.2023

Tak, koleżanka pożyczyła telefon, koleżanka tak samo notorycznie omija spacje po znakach interpunkcyjnych (pewnie wina telefonu!), koleżanka ma taki sam styl wypowiedzi, koleżanka akurat była też z tobą na terapii. Człowieku nie ośmieszaj się, już był taki jeden co jego koleżanki też postowały z jego konta, on z ich kont, nazywał się kajabuza.


RE: Sprostowanie - PUDZILLA - 06.06.2023

koleżanka tak całe życie bez telefonu, bez własnego mieszkania, w dobie internetu bez możliwości wcześniejszego jego założenia, nawet jeśli to jak długo ta koleżanka miałaby na forum funkcjonować, dlaczego nie ma nicku TW "KOLEŻANKA" tylko Princess jakoby sugerowało, że coś śmierdzi, a dlaczego nie kolega żaden? do wielkich uciemiężnonych sie zglaszaja juz same klefiary w cugu? 


ja tego za chuj nie kupuje xD


RE: Sprostowanie - wwojtuss - 06.06.2023

trzeba bylo mniej oczywistego mulciaka zrobic albo nie zapomniec o przelogowaniu sie, smierdzialo od poczatku na kilometr przez brak spacji po kropce i pisanie dalej, a potem taki bubel xD 
nie pierwszy i nie ostatni przypadek, jak ktos sie podaje za plec piekna na forum, samemu bedac mezczyzna, nie bede rzucal nickami, ale kazdy staly bywalec powinien kojarzyc
jak robisz takie rzeczy to licz sie z ewentualnym ostracyzmem spolecznym, ktory moze cie dosiegnac za robienie takich rzeczy jak mulciaki i pisanie W TYCH SAMYCH WATKACH I ODPOWIADANIE SAMEMU SOBIE no szanujmy sie xD

[Obrazek: obraz-2023-06-06-201047615.png]

jak oddasz komus buty ujebane blotem to nie przestana magicznie zostawiac sladow bedac zalozone na stopy innego wlasciciela


RE: Sprostowanie - fiodor - 06.06.2023

Hahaha jprdl tylko nie kumam po chuj taka padake odstawiać. Dla tych 3g z nagrody ?  Ludzie, szanujmy się. Jeszcze przy nagrodzie co tydzień mogl się ktoś polakomic, ale przez 2 tygodnie napierdalac samemu że sobą z 2 kont ? Toż to samemu mozna zeschizowac hahah


RE: Sprostowanie - Beeniepatu - 07.06.2023

Lifeisbrutal no i teraz wszystko jasne. Sciemniasz. Pisales mi o swojej dziewczynie. Tu widze kolezanka. Sprawa jasna i klarowna. Temat zamkniety. Kolejna proba bedzie banem dla Ciebie


RE: Sprostowanie - kot_kreskowy - 07.06.2023

Widzę, że moderacja podzieliła się jasno obowiązkami.
Maniek rozdaje nagrody, a Beeniepatu bany😎
I bardzo dobrze. Porządek musi być.