Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow (/showthread.php?tid=2230)



Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow - Robsonixx - 07.06.2023

Witam przestałem szukać w necie ładnych parę lat temu jak kończyły się polskie sklepy był dostępny 1 asortyment a jeszcze za przelew do nich byłem wzywany niedawno na policje, asortyment stron zdjęcia były wspaniałe a przysłali sól kuchenna biarac iv mogli zrobić komuś krzywdę małym drukiem w regulaminie potem doczytałem że oni działają aby ograniczyć sprzedaż takich rzeczy a przy okazji brali kasę za nic ,później była ulica kupowali się co było ja lubiłem eufo więc każdy to nazywał mewa,mefedronem,kryształem ale co to była za substancja jaka moc okazywało się po wzięciu niebezpieczna zabawa generalnie zauważyłem im bardziej brązowy brudny tym krzywa jazda alergia po podaniu iv mierzyłem w ten sposób że 1g dawałem w jedną papkę przykładowo na 12cm wody i jechałem do puki nie czułem że zaczyna robić i podając dalej było by za mocno na tej kresce stawałem i wiedziałem na ile jest podzielne a były od 6 razy po 3 np na osobę do na 2 razy czyli po strzale na jedną a sypiać na oko ludzie sobie robili krzywdę wiadomo że im więcej tym słabiej i trzeba więcej ale wychodziłem z założenia że każdy raz po wyżej 4,5 już nie działał tylko czuć było wejście i koniec więc nie było sensu trafiłem do was i czy naprawdę można zaufać tym sklepom escobar np płatność bitcoinem rozumiem bo przez to że kiedyś za 3 razem podawali konto tak do mnie doszli na policji przelew na jakąś tam babkę czy robiłem ja że nie a uzyczalem tel osobom 3 więc po tylu latach nie pamiętam i czy to bezpieczne no i czy mają dobre empatogeny. Ale się rozpisalem ale wolę wiedzieć co biorę i za ile Wink

Pozdrawiam


RE: Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow - Chochlik - 07.06.2023

Robsonixx 

Witamy serdecznie.

Escobar jest chyba najpewniejszą marką na rynku, także ja bym się nie bał nic kupować. W tych czasach już nikt nie robi płatności przelewem i wszystko krąży anonimowo przez kryptowaluty.


RE: Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow - horsii - 07.06.2023

Siema, płatność krypto jest bezpieczna pod warunkiem, że za krypto nie płacisz przelewem, blikiem itd. Najlepsza opcja to bitomat, płatność giftcardami na stronkach typu paxful albo przelewem na poczcie za krypto, niektóre kantory przyjmują taką płatność.


RE: Witam jestem na takim forum 1 raz od kiedy zniknęły dopy z polskich sklepow - kot_kreskowy - 07.06.2023

Escobar to pewniak, nie musisz się obawiać. Wszystko jest bezpiecznie ogarniane. Sorty również eleganckie, a niektóre wręcz topowe.