Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nagrody za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody za aktywność (/showthread.php?tid=2258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Nagrody za aktywność - wwojtuss - 13.06.2023

Coraz bardziej na forum widoczne jest multikonciarstwo i nabijanie gównopostów, byleby nachapać się 6g ketona miesięcznie. Widać wiele userów, którzy mają 5 plusów i 40-200 postów. Na pewno nie tylko ja to zauważyłem. 

Moją sugestią jest wdrożenie zasady, która brzmiałaby tak: "Aby móc odebrać nagrodę za aktywność, użytkownik musi posiadać minimum. X punktów reputacji" chociażby głupie 50 czy 100, bądź posiadanie danej rangi pozwoliłoby ograniczyć spam do praktycznego minimum, bo samplarze praktycznie w ogóle tej repki nie mają, siedzą na szeregowych i spamią, bo próg ogranicza ich możliwość awansu.

Liczę na poparcie tej części forumowiczów, którzy mają bilans reputacji do postów mniejszy niż 1:5 czy 1:20, pozdro


RE: Nagrody za aktywność - horsii - 13.06.2023

Dobre, podbijam. Że problem zniknie - wątpie, ale na pewno sie zmniejszy ilość akcji z multikontami i ogólnie nowych kont z 0 repki, i ile sie tylko da postów. Trochę trzeba posiedzieć zeby cos dostac. Jeśli ktoś tu zagląda tylko dlatego że jest darmowy dopek to źle zaczyna przygodę z forum. To temacik jest pomniejszm dodatkiem do forum, a nie forum pomniejszym dodatkiem do temaciku.

Ja rozumiem napisać 2-3 posty takie  "średnie" na szybko w sobotę wieczorem bo brakuje akurat do trójki klefa. Ale to co teraz się dzieje to jest syf okropny. Połowa postów dodawanych ostatnio to jakieś masło maślane z którego nic nie wynika, obrazki motywacyjne dla boomerów i pytania typu "siema gdzie znajde forum o dopalaczach"


RE: Nagrody za aktywność - PUDZILLA - 13.06.2023

myślę, że rok działalności forum wyraźnie pokazał kto jest tutaj, aby dać więcej niż odebrać, albo nie brać nic, a argumentacja, ze zaraz nowi beda torpedowani, była po prostu błędna. 

non stop upominane są te same osoby, jesteśmy konkurencją dla całej sceny rc, a robią co niektórzy z tego pieknego forum rzygownik w salonie. nas też obserwują, ale zdrowa, silna konkurencja sama sie obroni, a jak ktos tu wbija z checia zamowienia kilosa od Esco, chce przeczytac dwie trzy opinie o czyms tam i na trzy strony nie ma ani jednej recenzi, to on powie ze pierdoli jakies escobary jak u niego nie wiadomo w sumie nic, bo on nie potrafi porządku trzymać na forum.


#ReformaForum


RE: Nagrody za aktywność - GlasshanD - 13.06.2023

horsii zebys wiedzial to je krwa merytoryczny dramat w tych ala postach szczury oszalaly biegaja za tymi nagrodami jak gdyby nigdy nic nie jadly  Podobno kultowa
Wiadomo że sampelki som pszne i w ogole ale trza sie troche bardziej wykazac by je kosztowac tak sobie mysle .


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 13.06.2023

Popieram pełnym serduchem👍👍👍👍
Się skończy kajabuzowanie.
Dość.
Multikontom mówimy stanowcze NIE

horsii jakiś problem do  boomerów? Podobno kultowa

Ogólnie widzé  że problem został konkretnie omówiony na grupie TWC.
I dobrze.


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 13.06.2023

Ciekawa koncepcja, popieram. Od jakiejś rangi powinien zaczynać się ten próg po którym użytkownik mógłby otrzymać nagrodę po spełnieniu warunków regulaminu nagród za aktywność. Poinformuję Admina i przekażę mu tę propozycję.


RE: Nagrody za aktywność - KoneserTanichWin - 13.06.2023

Nie jestem na forum za długo ale sam zauważyłem w niektórych wątkach masowe napierdalanie byle najebać postów i 3g za d a r m o s z k e ;~~~~D wleci


RE: Nagrody za aktywność - Demilich - 13.06.2023

Ja to nawet nie chcę żadnych darmowych sampli, stać mnie na towar. Nawet gdybym coś wygrał to i tak tego nie odbiorę, więc możecie mnie nie brać pod uwagę. Konto założyłem tutaj, żeby pisać wysrywy po 1p-lsd i adb-butinaca.


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 13.06.2023

Demilich 
Lubimy czytać wysrywy. Takich nam trzeba Podobno kultowa


RE: Nagrody za aktywność - fiodor - 13.06.2023

Niby założenie bardzo dobre, jednak gdybym przybył jako nowy na forum, pisał merytoryczne posty i rzetelne recki, a trochę osób jest, które mają reputację a piszą hmmm farmazony albo recki w 4 zdaniach to byłbym wkurwiony i nie wiem czy zostałbym na takim forum. A zdobycie np. 100 plusów jednak czasami trochę zajmuje.
Żeby nie było, że jestem przeciw, ale jednak nie do końca to przemyślane.. zwazywszy, że ostatnio nagrody dostawało chyba zwykle mniej niż 10 osób. Tak mi się wydaje