Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nagrody za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody za aktywność (/showthread.php?tid=2258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nagrody za aktywność - horsii - 13.06.2023

fiodor myślę że jak ktoś byłby nowy i pisałby dobre posty/recki/itd to szybko by zaliczył awans. Na razie to jedyna propozycja rozwązania.


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 13.06.2023

fiodor Właśnie dlatego ten próg o którym wcześniej była mowa, powinien być umiarkowany (np. ranga wyższa niż "starszy szeregowy" czy "kapral"), a nie wywindowany na maxa, że tylko osoby z top 5 by się załapały do odbioru nagród. Kwestia dogadania.


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 13.06.2023

Dokładnie. horsii jak zwykle w punkt.
A co to jest 100 pkt repki, jak jesteś aktywny to w kilka dni można 50 najebać.
Wiem po sobie, ile mi tego napierdalacie Podobno kultowa

Ja sam bardzo często nakurwiam plusami na prawo i lewo

[Obrazek: b7558f3ea31c87b9bd3acf0877697acd.gif]

Oczywiście nie za gównoposty.
Żeby była jasność  Podobno kultowa


RE: Nagrody za aktywność - fiodor - 13.06.2023

Ja niedawno przekroczyłem 400, gdzie minął rok. Gówno postów jakoś dużo nie wydaje mi żebym pisał. Średnio takie 100+ miałbym po 3 miechach. Czy to szybko ? Nie tak bardzo, ale nie o mnie przecież chodzi. Będzie jak zdecyduje szefostwo hehe
kot_kreskowy jasne, że dostajesz plusiki, ale popatrz teraz ile przez czas działania forum jest osób są blisko pod tym względem? 4 ? Dobra wiem, że zasłużyłeś  Cool


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 13.06.2023

horsii w 14msc ma grubo ponad 1k repki takze mozna sobie porownywac, jak ktos potrafi to 100 wbije w miesiac czy poltoraj. a wiadomo ze prog moze byc 40 repki, moze 50, chodzi o sam zamysl sampli za plusy fiodor


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 13.06.2023

fiodor skoro taki zjeb jak ja dostaje plusiki, to każdy może😎
Nie mi oceniać czy zasłużyłem, to Wy mnie oceniacie Podobno kultowa
Wystarczy w miarę trzymać fason, nie łapać za często odklejek ( i mi się to czasem zdarza), pisać w miarę ogarnięte recki, nie bać się swojego zdania nawet gdy pierdoli się serotonina z dopaminą Podobno kultowa i zachować kulturę wypowiedzi.
Czy to dużo?


RE: Nagrody za aktywność - fiodor - 13.06.2023

wwojtuss no takie 50+ to według mnie ok, bo to jak się nie pisze z dupy można ogarnąć szybko. Przecież od początku piszę że ogólnie jestem za tylko trzeba dobrze przemyśleć progi itd.


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 13.06.2023

fiodor sie wie, progi rzucilem jako luzne przedstawienie mojego zamyslu, reszte zostawiam Górze Big Grin 


szkoda tylko ze trzeba sie glowic i wspolnie rozwiazywac problem ktorego sie nie stworzylo, ale no coz, to pokaze kto jest samplarzem a kto nie, odnosnie posta z niedzieli Big Grin 

najwazniejsze to pokazac, ze nie przyzwalamy na taka sytuacje, razem sie trzymamy to sie nie posramy, WE THE ONES!


RE: Nagrody za aktywność - Chochlik - 13.06.2023

Ja mam koło 100 , więc luz, możecie nałożyć taki próg xD
kot_kreskowy 
O co chodzi z tym kajabuzą? Bo myślałem, że on Was tylko wkurwiał, bo często się na niego darliście xD

BTW ja pisałem dużo postów w dziale zdrowie i chuj, tam jest za to mało plusów. A fajne ciekawostki dodawałem. Z drugiej strony jak użytkownik o pseudonimie cośtam dupa wrzucił tekst o wciąganiu prochu dupą to od razu zebrał plusy. Także ja nie wiem jak tutaj ze stosunkiem merytoryka/plusiki.


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 13.06.2023

Chochlik 
Sprawy kajabuzy nie potrzeba tu roztrząsać.
Wystarczy Ci info, że chłop najebał tu 4 multikonta?

Jak się ogarnie i zacznie gadać z sensem to ja nie widzę problemu aby wrócił.