Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nagrody za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody za aktywność (/showthread.php?tid=2258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nagrody za aktywność - horsii - 18.06.2023

Nie przejmujcie się komentarzami darmozjeba, niech sobie popłacze Podobno kultowa Odezwał się ten, co najwięcej wnosu do forum.
Chyba coś się porucznikowi walikońskiemu pomyliłoi to grubo. Że mało osób pisze jakościowe tresci (za które powinny być nagrody) - to mamy obniżyć standardy, tylko po to żeby więcej darmówki rozdać? A nie zachęcać ludzi do tego, żeby więcej takich treści zamieszczały, przez co poziom na forum idzie w górę, jest więcej userów, itp. itd - biznes sie kręci? Widać, po co on tu przychodzi. Dobrze, że nikt go nie bierze na poważnie.


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 18.06.2023

wwojtuss Ale jemu taka sytuacja multikont i napierdalania nawet nie spamu, tylko śmieci najgorszego sortu nie przeszkadza kompletnie, a powiedziałbym nawet, że dla niego to jest coś fajnego i "śmiesznego" Podobno kultowa  Ja rozumiem, że nie każdy z użytkowników ma ogromną wiedzę w zakresie RC/chemii czy ogólnie na tematy życiowe, ale w takiej sytuacji niech taka osoba najlepiej nie zabiera głosu w każdym możliiwym wątku, tylko niech czyta co piszą inni bardziej zaawansowani użytkownicy i niech nabywa w ten spósób wiedzę.

Inna sprawa, że ostatnio mało osób zdobywało nagrody, bo wielu użytkowników nie napisało 40 postów w ciągu dwóch tygodni. Wielu z nich zabrakło kilka postów do wymaganego limitu. Widocznie nie mieli nic więcej ciekawego do powiedzenia.


RE: Nagrody za aktywność - Yalasek - 18.06.2023

pokaż mi te gówno posty jak taki wygląda lub daj przykład


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 18.06.2023

Yalasowi mało co przeszkadza.
Chłopak jest naprawdę małowymagający😎
Kilka gingli, trochę alfy, jakieś szczynki i jest gitara.
Czekaj, gringil czy gringlów? Jaka jest porawna pisownia? Podobno kultowa  Whatever...😎

Yalasek Odpuść.


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 18.06.2023

przejrzyj sobie takie watki jak: 
    * "gdzie teraz na zakupy" 
    * "jaki jest najlepszy stymulant/najlepsza substancja" 
    * "filmy do oglądania na fazie" 
bo userow nie zamierzam z nickow wymieniac xD widac jak czesto bywasz na tym forum, skoro nie widzisz co sie tu dzieje, pierwszy sie prujesz o "zabieranie darmoch" a  tak naprawde to nawet nie wiesz o co XD 
a propo postow - to chyba musisz ich nie zauwazac, skoro prosisz mnie, zebym ci je pokazal, chujowo ze nie potrafisz podzielic wpisow na te wnoszace i te pod nabijanie sampli


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 18.06.2023

Połowę tych gównopostów już dawno usunąłem, a drugią połowę tych postów scaliłem w jednego posta, bo to nienormalne, żeby przykładowo jedna osoba pisała w tym samym wątku (np. ulubiona substancja czy gdzie teraz na zakupy) co dwa dni nieco inną treść lub po prostu to samo co pisała wcześniej, ale najwidoczniej o tym zapomniała.


RE: Nagrody za aktywność - Yalasek - 18.06.2023

pokaż mi post a nie jakieś tematy bracie sklejasz lapiesz kumasz czy odwaga  ci spadła nagle Big Grin 
kot_kreskowy na gringlu na gringlu na gringlu

(18.06.2023, 18:10)Maniek napisał(a): Połowę tych gównopostów już dawno usunąłem, a drugią połowę tych postów scaliłem w jednego posta, bo to nienormalne, żeby przykładowo jedna osoba pisała w tym samym wątku (np. ulubiona substancja czy gdzie teraz na zakupy) co dwa dni nieco inną treść lub po prostu to samo co pisała wcześniej, ale najwidoczniej o tym zapomniała.

panie ja wiem o co ci chodzi patrze poprostu co tamten hojrak zrobi Smile


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 18.06.2023

[Obrazek: obraz-2023-06-18-191744835.png]


[Obrazek: obraz-2023-06-18-191906574.png]


[Obrazek: obraz-2023-06-18-191939091.png]


[Obrazek: obraz-2023-06-18-192033426.png]

[Obrazek: obraz-2023-06-18-192229573.png]

temp hosting

polowa postow jest napisana totalnie z pizdy w nieodpowiednim watku albo jest to powielenie pytania zadanego dwadziescia razy, a na screenach jest raptem 1/20 tego calego syfu xD


RE: Nagrody za aktywność - fiodor - 18.06.2023

wwojtuss ten babcisynek to akurat nie taki zły na zjaraniu mj


RE: Nagrody za aktywność - maciej112 - 18.06.2023

Yalasek łapiesz się bez problemu na ew. wymagania plusowe i komentarzowe więc w czym problem? Chyba Cię nie dotyczy to ograniczenie?