Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nagrody za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody za aktywność (/showthread.php?tid=2258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nagrody za aktywność - Lukas1985 - 18.06.2023

A myśleliście, żeby wyłączyć licznik w diabły w typowo spamowych tematach. ?


RE: Nagrody za aktywność - PUDZILLA - 18.06.2023

Lukas1985 jest wylaczony w Hydeparku, tylko debile sami robia hydepark w tematach nie koniecznie podchodządze pod shitposty.


RE: Nagrody za aktywność - Czeslawo - 19.06.2023

Uważam, że z całym szacuniem odlecieliście z tematem i ten wjazd presonaly na użytkowników nie jest OK.

Jazda po jedny czy drugim użytkowniku przypomina mi chore jazdy z sergiuszem na czacie i wyzyzwanie od ....

Po to powstało to forum, aby wykluczyć tamte praktyki (wiem co tam się działo i dzieje) szanujmy się i nie zniżajmy się do takiego dziadostwa jak tam, nie dajmy satysfakcji "tamtym" którzy zapewne wzieli pocorn i czytają "nasze" utarczki, to nie służy nam wszystkim.

Maniek , wwojtuss , horsii , kot_kreskowy , Yalasek  jak kogoś z tematu pominąłem to sorry, ale uważam, że warto powstrzymać emocje i wrócić do meritum .

Dobrego dnia.  Smile


RE: Nagrody za aktywność - ProducentRC - 19.06.2023

Moim zdaniem powinny być do każdego multi konta screen potwierdzający że "różni użytkownicy" używają tego samego IP co jest jednoznaczne z posiadaniem multikonta (raczej mało prawdopodobne żeby dwie osoby korzystały z te samego internetu oraz miały prawie identyczny styl pisania postów oraz interpunkcjie ) wtedy dobrze było by takie posty przenieść do "śmietnika" aby było widoczne że ktoś jest miltokontem wraz z wcześniejszym screenem potwierdzającym używanie tego samego IP, gdyby dodatkowo przy usuniętym poście pojawiałby się link do linku który prowadzi do dowodów świadczących o spamie w postaci multikont oraz zamieszanie opini w postaci "masła maślanego" wtedy unikniemy bez podstawnych oszczerstw że administracji chcę usunąć "ludzi którzy mają swoje własne zdanie" mimo że pisząc opinię praktycznie nic dane osoby nie wnoszą poza postami które osoba naprawdę zainteresowana musi przeczytać dodatkowo żeby poznać opinie danej substancji


RE: Nagrody za aktywność - horsii - 19.06.2023

Czeslawo Jeśli mamy nie być jak tamto forum, to nie dopuszczajmy nieuczciwych zagrywek.
Jedną z takich jest multikonciarstwo - jest to nieuczciwe wobec innych użytkowników, nie wspominając już o vendorze którego robisz w chuja.


zresztą, wroćmy do meritum - i co to zmienia? Wnioski takie same - ukrócić bonanzę darmozjebom.


RE: Nagrody za aktywność - PUDZILLA - 19.06.2023

Czeslawo od nas różni to, że tu mamy sztywne zasady, nie jakiś neonazistowski terror, albo udany komunizm - nie. Wszystko w granicach rozsądku, mamy dwóch najbardziej neutralnych moderatorów jakich widziałem przed ostatnie 7 lat, jeśli myślisz, że to jest zwykłe czepialstwo, to nie jesteś tak głęboko zaznajomiony w tym temacie, trust me.


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 19.06.2023

tak, przyzwalajmy na samplarstwo, multikonciarstwo i syf, bo przeciez trzeba byc milym dla biednego cpunka z trzema kontami i stosunkiem plusow do postow 1:25 
nigdy w zyciu, predzej wyjebie stad niz przestane wyrywac chwasty albo przynajmniej w tym pomagac


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 19.06.2023

Wyrywać, deptać, spalić miotaczem ognia.
[Obrazek: Polish-20230619-185035838.png]


[Obrazek: Polish-20230619-191059594.jpg]

😎


RE: Nagrody za aktywność - PUDZILLA - 19.06.2023

by bronimy sampli w ringu
[Obrazek: unknown-178.png]


RE: Nagrody za aktywność - Czeslawo - 19.06.2023

horsii , PUDZILLA  zgadzm się z Wami, że to forum było i mam nadzieję że jest obiektywne a wloność wypowiedzi jest warotośćią, ale bardziej chodzi mi o to aby nie użwywać inwektyw wobec innych. 
Jeśli są twarde dowody i możliwosć weryfikacji multikont, to zasada jest prosta dla takiej osoby ban, tyle w temacie.

wwojtuss  czy napisałem, aby na przytoczone przez ciebie rzeczy przyzwalać ? 
Napisałem, aby była zachowana forma wypowiedzi, a nie rzucanie mięsem. 

Dałeś mi minusa za wpis, który nikogo nie obraża, a próbuje ostudzić "dyskusje" .

Napisz konkretnie co ci się nie podoba, że minusujesz mój wpis. Forum jest po to aby merytoryczna dyskusja była dobrem najwyższym.
Idąc twoim tokiem myślenia, jeśli ktoś nie ma poglądu takiego jak ty, to trzeba go minusować, to droga donikąd.