Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nagrody za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody za aktywność (/showthread.php?tid=2258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nagrody za aktywność - Beeniepatu - 19.06.2023

To prawda wwojtuss . Jak chcesz uchodzic za straznika Forum, to argumentami gas oponentow. A nie minusem z dupy, bo ktos ma inne zdanie od Twojego. Czasem wydaje mi sie, ze zapominasz sie troszke. Czy to nie Ty byles tym co wymierzal sprawiedliwosc dajac minusy dla zasady??? Moglem cos pomylic ale kojarzy mi sie z Toba...

Albo argumentujesz dlaczego dales Czeslawo minusa za post, albo odejmujemy Tobie. Wchodzisz w to?


RE: Nagrody za aktywność - PUDZILLA - 20.06.2023

właśnie wwojtuss wzywam Cię do trybuny, reprezentujesz TWC nie dlatego, bo jesteś moim przyjacielem, tylko dlatego, bo widziałem w tobie cechy, które pomogą ogarnąć ten syf merytorycznie.


Ja już nie pamiętam kiedy - dałem


RE: Nagrody za aktywność - wwojtuss - 20.06.2023

oczywiscie, wchodze
Czeslawo  sorki ze tak bez slowa wlepilem minusa - juz tlumacze i go zabieram
moim zdaniem juz nie da sie rzucac w eter slow i oczekiwac, ze osoby do ktorych niby te slowa sa kierowane wezma je do siebie. Po kolei trzeba pietnowac nie tylko zachowania, ale takze juz powoli osoby, na szczescie juz az tak nie widze, zeby spam byl tak sami duzy jak zaczynalismy z Horsiim to wszystko, ale dalej bedzie to powszechne, dopoki wszyscy sie za to nie wezmiemy

jeszcze raz sorki za minusa  i pozdrawian


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 20.06.2023

(19.06.2023, 12:48)Czeslawo napisał(a): Uważam, że z całym szacuniem odlecieliście z tematem i ten wjazd presonaly na użytkowników nie jest OK.

Jazda po jedny czy drugim użytkowniku przypomina mi chore jazdy z sergiuszem na czacie i wyzyzwanie od ....

Po to powstało to forum, aby wykluczyć tamte praktyki (wiem co tam się działo i dzieje) szanujmy się i nie zniżajmy się do takiego dziadostwa jak tam, nie dajmy satysfakcji "tamtym" którzy zapewne wzieli pocorn i czytają "nasze" utarczki, to nie służy nam wszystkim.

Maniek , wwojtuss , horsii , kot_kreskowy , Yalasek  jak kogoś z tematu pominąłem to sorry, ale uważam, że warto powstrzymać emocje i wrócić do meritum .

Dobrego dnia.  Smile

Odlecieliśmy z tematem? Sorry, ale odlecieli użytkownicy, którzy myśleli, że na forum zawsze tak będzie, że tylko wystarczy napisać byle jakiego gównianego posta (nawet w wątkach gdzie już wszystko zostało dawno powiedziane i np. autor wątku otrzymał już odpowiedzi na swoje pytanie) naklepie ich w illości 20 stuk tygodniowo i  odbierze swoją ciężko zapracacowaną "zasłużoną" nagrodę...

Chciałbym tylko przypomnieć, że nagrody mialy być w ogóle docelowo wycofane, bo forum się wystarczająco wypromowało. Mimo wszystko nagrody zostały, ale ustalenie minimalnego progu poziomu punktów repuacji (niewielka 10,15 czy 20) dla multikont/spamerów to według Ciebie wielka krzywda i że odlecieliśmy z tym pomysłem?


RE: Nagrody za aktywność - Czeslawo - 20.06.2023

wwojtuss , PUDZILLA , Beeniepatu dzięki za kostruktywne podejście do tematu. 

Za to między innymi cenię te forum, że "zamiata się spraw pod dywan", a użytkownicy nie mają tak wybujałego ego, żeby w kulturalny sposób sobie powyjaśniać "co kto ma na wątrobie".

wwojtuss  doceniam Twoją postawę, jednoczęśnie mając na uwadze, że sam też muszę więcej od siebie wymagać aby dla wszystkich mój przekaz był jednoznaczny.

Jestem przekonany, że powyżasza dyskusja tylko wzmocni to forum, a osoby które się jeszcze nie udzielają ( z racji, że są nowi, lub z innych względów ) zachęci do pisania postów bez obawy na ostracyzm. Smile

PS. Maniek przypadkowo dodałem Cię na tę listę, nie bierz tego do siebie.  Wink


RE: Nagrody za aktywność - Maniek - 20.06.2023

Czeslawo Spoko, ale ja również musiałem się odnieść do Twojej wypowiedzi, bo napisałeś na początku "że odlecieliśmy z tym pomysłem..." - wcześniej przedstawiłem argumenty we wczorajszym moim poście, a dzisiaj również jeden dopisałem.


RE: Nagrody za aktywność - KoneserTanichWin - 24.06.2023

Odnośnie głównego posta w wątku chciałbym dodatkowo zasugerować delikatną modyfikację co do zasad i wyłaniania zwycięzców. Każdy - oczywiście za zgodą i ze świadomością sytuacji - może dołączyć do czegoś w stylu dodatkowej puli do której zwycięzcy sample za aktywność mogliby dobrowolnie wrzucać swoje podarki, po X czasu kończy się możliwość dawania datków do puli i rozpoczyna się główna część rozrywki - każy kto się zgłosił jest zobowiązany stawić się w  wyznaczonym przez administrację miejscu i po kolei wykonują rzeczy z losowo otwartej strony, które zrobiły postacie w Biblii. Osoba która ostatnie zostanie wysłana na sanki albo dołek zgarnia pulę Podobno kultowa


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 24.06.2023

Tak kurwa. 
Wystarczy nam ten kamień, co go pchamy przez lata niczym Syzyf.
Plag egipskich nam nie trzebaPodobno kultowa
Ej, nie doceniłem przesłania.
Robimy to😂
Tylko co jeśli biblia otworzy się akurat w momencie, kiedy to Mojżesz przeprowadzał Izraelitów przez Morze Czerwone 😁
Oczami wyobraźni już widzę kilku ćpunów stojących na waleta na plaży we Władku wciągających Hexen, po czym swymi nabrzmiałymi maczugami tną fale na pół krzycząc: rozstąp się😎

-kurwa, to nie działa, robimy coś nie tak
- zamknij mordę, widziałem na filmie, że działa! Musimy napierdalać laskami mocniej i głośniej krzyczeć! Jakiś Mojżesz kilka tysięcy lat temu przeszedł, to i my przejdziemy! Jesteśmy szamanami dwudziestego pierwszego wieku! Walić Hexen i napierdalać głośniej!
Będziemy jak Bruce wszechmogący



Albo co jeśli biblia otworzy się tam, gdzie Jezus zmartwychwstał?
Kogo kurwa ukrzyżujemy?
Kto odegra rolę Marii Magdaleny a kto Poncjusza?
Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi...😂😂😂

Ale ze mnie debil, Syzyf to przecież niebiblijne. To jebana mitologia 🤦


RE: Nagrody za aktywność - kot_kreskowy - 02.07.2023

Dzień dobry,
A więc dokonało się!
Ekipo TWC wraz z innymi walczącymi o sprawiedliwość, możecie ogłosić SUKCES!

Formalnie został dodany punkt regulaminu, od teraz potrzeba mieć minimum 20 punktów reputacji by móc zostać nagrodzonym.
Jednakże Wasza krucjata zapewne końca nie dobiegła i nadal  będą pojawiać się różnego rodzaju amatorzy siania patologii, więc wszyscy powinni mieć się na baczności by eliminować zepsute ziarna😎
Kot pozostanie czujny😉

Ze swojej strony chciałbym tylko dodać, że próby wyłudzenia nagród miały już miejsce w drugim tygodniu ogłoszenia listy nagrodzonych Exclamation SIC!

W imieniu Wszystkich nagrodzonych, chciałbym podziękować Admin oraz Escobar za niewątpliwie ogromny gest jakim jest przekazanie na rozwój naszego forum tak wielkiej ilości różnych towarów;

Za wszystko to DZIĘKUJEMY❤️


No cóż drogi El Patron, 
rozjebałeś system 😎

KRÓL JEST TYLKO JEDEN !

[Obrazek: pobrane-1.jpg]



Ogromne podziękowania należą się również Maniek oraz Beeniepatu  za pracę i serce jakie wkładają w nasze forum.
DZIĘKUJEMY ❤️


RE: Nagrody za aktywność - horsii - 02.07.2023

Osoby zakładające multikonta wyły że "chcemy zabrać ludziom nagrody" (idiotyczny argument "co nas to boli skoro to nie my rozdajemy" pozwolę sobie pominąć...), tymczasem to one same każdym takim multikonciarskim wybrykiem zbliżały escobara do stwierdzenia że pierdoli te nagrody i trzeba z nimi skonczyć, skoro ciągle są próby wyciągnięcia darmowego tematu i do coniektórych nie przemawiają normalne argumenty.

Patrząc na to, jak wiele wnoszące posty piszą samplarze, to mogą mieć ciężko z dobiciem do 20 repki Podobno kultowa  za posty "zgadzam się z tobą, masz rację" to + chyba nawet na dopku sie nie dostaje, chociaż pewny być nie mogę xD ale na pewno nie u nas. Natomiast ktoś kto tu przychodzi w pierwszej kolejności po prostu pogadać, podzielić się informacjami etc. a samplery to dla niego tylko dodatek a nie główna motywacja żeby w ogóle na forum pisać, to te 20 pkt spokojnie złapie w tydzień-dwa.


[Obrazek: 3QVGcdq.png]