Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przypał - porady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Przypał - porady (/showthread.php?tid=227)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Przypał - porady - PUDZILLA - 19.05.2022

w moim przypadku analiza przyszla po dwoch lub bodajze trzech tygodniach, wykazalo sgt-151 wowczas legalne, tematu nie oddali, bo wyladowal w szczecinie. na szczescie bez przypalu, a maczanke znalezli u mnie w mieszkaniu


RE: Przypał - porady - Beeniepatu - 19.05.2022

horsii ja nie mam zadnego problemu z pisaniem tak. Mimo uplywu lat, dla mnie pies to pies. I jebac psy!


RE: Przypał - porady - dimiliki - 26.05.2022

Beeniepatu spoko  że się przyznałeś że jesteś świeży w temacie Podobno kultowa
Kajabuza tak mordko da się tak powiedzieć wszystko co powiesz papier przyjmie
A tak wgl to najlepiej skorzystać z prawa i odmówić składania zeznań w przypadku ziomka 15 lat jest on nieletni i bez opiekuna nie maja go prawa przesłuchiwać wiec już policja złamała prawo i to mogło by stanowić podstawę prawną do umorzenia śledztwa ale wiadomo jak jest nie każdemu się chce ja osobiście powiedział bym że dragi podrzucił mi policjant który teraz mnie przesłuchuje a wszystko dlatego że przypadkiem widziałem jak wraz z partnerem wciągali w aucie kreskę w miejscu gdzie mnie zatrzymali Podobno kultowa


RE: Przypał - porady - mara - 08.06.2022

(17.04.2022, 20:31)beeniepatu napisał(a): Zaczynam watek bo czesto ludzie licza bardziej na szczescie niz trzymanie sie BHP. Wiadomo, ze lepiej zapobiegac niz leczyc ale wtopy sie zdarzaja. Jak ktos ma pytania to pisac, a Ci co maja doswiadczenie w takich sytuacjach lub wiedze, niech niosa pomoc i uswiadamiaja.
Ja w miare mozliwosci bede dzielil sie tym co wiem. Pozdro!

Jezeli chodzi o psychologie, nie uciekaj wzrokiem, gdy mowisz. Musisz byc pewny swoich slow, nawet jezeli to klamstwa.


RE: Przypał - porady - Dominator - 23.06.2022

A ile razy zostaliście złapani?


RE: Przypał - porady - Plutonowy - 24.06.2022

W razie przypalu nie pękać i nie być dupa na przesłuchaniu możesz wszystkio powiedzieć co powiesz przejdzie chyba że się ich wystraszysz wtedy przedłużasz wszystko


RE: Przypał - porady - Alkopoligamia - 24.06.2022

(23.06.2022, 22:45)Dominator napisał(a): A ile razy zostaliście złapani?

Zero razy Big Grin


RE: Przypał - porady - dekadan89 - 24.06.2022

(18.05.2022, 17:39)kajabuza napisał(a): Historia koleżki którą opowiadał:

Dostał na szczura krajowy i miał trzepanie. Znaleziono tam pi razy drzwi niecałe pół g amf.

Oczywiście klasycznie, że znalazł to i wziął po prostu.

Przy badaniu stężenia amf pies się rzekomo zaśmiał, że tam chuj wielki jest tematu Podobno kultowa

Nocka w areszcie, mała szkodliwość czy coś takiego i wypuścili.

Wiecie ja tam nie wnikam, ale to możliwe, że tak było?
bez labu na węch psa wątpię w takie urban legends.

mnie koło 3 lat temu paka nie doleciała otrzymałem wiadomość z dpd ze paczka poszła do sanepidu przez jej zawartość*30g....Nie wiem czy się przejmować bo pierwszy rok spałem jak na bombie.

A jak sie ma rzecz typu przeszukanie podejrzanego o posiadanie w miejscu zamieszkania? Czepią tylko naszą kwaterę czy cały dom? bo u mnie bo by z tydzień musieli grzebać a towar u starych trzymam Podobno kultowa

prawdziwa historia z wioski. ziomek podjebal drugiego 6 rano puk puk wbijają mu di o pokoju z prokuratorem który se usiadł na pufie i obserwował. przeryli wszystko nic nie znaleźli prokurator wstał i poszli w chuj. a w pufien 10g fuki...

2 razy łapnięty z czego jedno umorzono

Kajabuza co to tej lufki jak jest spalona mimo ze będzie wykrywalne thc albo masz worek pusty ale biały po pozostałościach to nie stanowi żadnego dowodu w sprawie - z mojego przykładu


RE: Przypał - porady - daniel776 - 25.06.2022

Dobrze wiedzieć.
Co do porad to ja zawsze przy sobie noszę towar a nie w plecaku czy skarpetce,można łatwiej wyrzucić w razie spierdolki.


RE: Przypał - porady - Drakula - 25.06.2022

(25.06.2022, 08:57)daniel776 napisał(a): Dobrze wiedzieć.
Co do porad to ja zawsze przy sobie noszę towar a nie w plecaku czy skarpetce,można łatwiej wyrzucić w razie spierdolki.

tak samo jak ja