Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sildenafil / Tadalafil - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Sildenafil / Tadalafil (/showthread.php?tid=2305)

Strony: 1 2 3


Sildenafil / Tadalafil - JokerRC - 24.06.2023

Ema. Gdzieś do dostania jest u kogoś w prochu?
Działanie, efekty, długość działania, doświadczenie ---> pisać 😉


RE: Sildenafil / Tadalafil - PUDZILLA - 24.06.2023

chińczyki mają to w prochu, trzeba poszukać i popytać, ten czubek rccrystals co wysylal nieklepiący bromaz i nieklepiacy jakis krysztalek mial CHYBA sild albo tadalafil, u tgc widzialem oba produkty




nastepna sprawa, działanie tabletek na potencje trzeba wyjaśniać? bierzesz, staje ci gringo i ruchasz całą noc, co tu wyjaśniać xD tadalafil ma mniejsze dawkowanie


RE: Sildenafil / Tadalafil - kot_kreskowy - 25.06.2023

JokerRC 
Taka uwaga.
Raczej bym tego nie mieszał ze stymulantami.
Jedno i drugie podnosi ciśnienie.


RE: Sildenafil / Tadalafil - JureKiler - 25.06.2023

Prawda raz w tripie dwudniowym ojebalem łącznie dodatkowo chyba z 300-400 mg silendinafilu z Żelkach smakowych No i czuć było straszne cardio  Podobno kultowa


RE: Sildenafil / Tadalafil - wwojtuss - 28.06.2023

zastanawia mnie pytanie o "dzialanie, efekty, dlugosc dzialania i doswiadczenie" o substancje, ktora jest dopuszczona do sprzedazy w aptekach, absurdalnosc pytania porownywalna do "czy alprox i xanax to to samo?" albo czy "heineken klepnie tak samo mocno jak tyskie?" ew. "PARACETAMOL VS ACETAMINOFEN OPINIE" XD


RE: Sildenafil / Tadalafil - JokerRC - 29.06.2023

PUDZILLA no wiem tabletki wiem próbowałem 🙂 ale w prochu bym zobaczył 😉
kot_kreskowy ja tematów nie ruszam, tylko do seksu, to mi zostało kocie 🙃
JureKiler ja przy około 200 mg sildenafilu i 20 mg Tadalafil też nieźle się czułem, cardio
wwojtuss chodzi o to jakie działanie i efekt między jednym a drugim 😆
Pozdro Mordeczki i dzięki 😉


RE: Sildenafil / Tadalafil - mati54 - 30.06.2023

Oba srodki tylko z apteki, bez recepty moze mniejsze stezenie(zjedz wiecej tabletek), na e recepte wieksze. Dla mnie tada>silde. Tada nie wywala mi tak cisnienia jak silde, co jest wazne w mixie np z 3cmc, tada dziala jeszcze dzien po, co tez jest mile, szczerze mowiac nie rozumiem jak mozna majac do wyboru oba wybrac silde.


RE: Sildenafil / Tadalafil - daniel776 - 30.06.2023

a to nie tak że sildenafil obniża ciśnienie?


RE: Sildenafil / Tadalafil - kot_kreskowy - 01.07.2023

daniel776 
Faktycznie. Sprawdziłem to, nie podnosi ciśnienia.
Ktoś gdzieś to kiedyś napisał, ja nawet nie sprawdziłem i biorąc to za pewnik, powieliłem bzdurę.
A była to osoba z wysoką reputacją na pewnym forum xd
Dzięki mordo.


RE: Sildenafil / Tadalafil - PUDZILLA - 01.07.2023

kot_kreskowy wiem o czym mówisz, ale nie przypomnę sobie kto to był i bodajże chodziło mu o mix kutamax ft. stimy, jeśli dobrze pamiętam. 

Ja się nie znam na tych chujoboostach, ale ciekawi mnie czy zachodzą jakieś niebezpieczne interakcje.