Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? (/showthread.php?tid=2325)

Strony: 1 2 3 4


Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - mati54 - 29.06.2023

Jak w temacie zastanawiam sie czy po rozpuszczeniu trojeczki w wodzie(moze ktos ma lepszy pomysl w czym), wlaniu jej do atomizera i psikaniu do nosa, bedzie z dzialaniem. Czy moze towar bedzie sie osadzal na wezyku i do nosa bedzie szlo malo co ? Slucham pomyslow ?

[Obrazek: download.jpg]
atomizer


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - JureKiler - 29.06.2023

Ale mi teraz dałeś do myślenia całkiem ciekawe to może być 3cmc W płynie  Big Grin


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - zdepresialy6 - 30.06.2023

obrzydliwe nie polecam
juz lepiej sobie do dupy wl;ac

ale na robote przydatny sposob, lutujesz rurki miedziane w jakuiejs fabryce zagranica, kminisz jak ulepszyc zarowke do wapo jak wleci alfica znow, i kirasz 3cmc w psikaczu do nosa z bananem na mordzie XDDDD
(i robisz bait na narkomana, jeden niuch i gosciu biegal przez cala fabryke do mnie zeby pierdolnac niucha XD)


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - mati54 - 30.06.2023

Posmak gorszy niz przy sniffie ? Najbardziej mnie ciekawi czy sa ubytki na gramaturze czy to sie osadza na sciankach lubi wezyku


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - cxoks543 - 30.06.2023

a to nie tak ze spray wymagalby duzego dawkowania? nie wyobrazam sobie wpsikiwac paru ml,a stezenia nawet 50mg na psik raczej nie osiagniesz


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - wWild - 30.06.2023

Na moje to mało praktyczne rozwiązanie ze względu na dawkowanie w płynie


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Myga - 01.07.2023

czy nie o wiele lepiej będzie rozpuścić i wypić ? myślcie no trochę.....


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - horsii - 01.07.2023

Myga ale jemu chodzi o podanie donosowe xD Kurwa, to tak jakby ktoś pytał czy lepiej vapo z żarówki czy hot rails bo zalezy mu na szybkim pierdolnięciu, a ty byś napisał czy nie lepiej połknąć.

Nie jestem pewien jak duża ilośc sie da rozpuscić cmc w wodzie, ale zakładam że nie będzie to zbyt duźa ilosc, znając życie i biorąc pod uwage ilości cmc/mmc itd. jakie się tu wali to się skończy na tym że cały taki atomizer pójdzie na dwie "wrzutki" (pełnoprawne dawki, nie 2 psiknięcia)


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Szarlatan - 02.07.2023

oczywiście że ma to sens powinno wejść bezboleśnie i nie zniszczy ci tak nosa bardzo fajny pomysł


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - horsii - 02.07.2023

Szarlatan bzdura - nie wejdzie bezboleśnie i zniszczy śluzówkę praktycznie tak samo, jakbyś wciągnął dobrze zmielony temat.

W jaki sposób woda miałaby zneutralizować kaustyczność cmc? To dalej cmc, w wodzie to wręcz szybciej i intensywniej powinieneś poczuć zajebiste pieczenie, jeśli nie tak samo jak przy normalnym wciąganiu. Jak się wysmarkasz klefem w czarną koszulkę, to wilgoć magicznie nie zneutralizuje własciwości klefa i dalej ci wypali piękną brązowo-żółtą plamę (nie pytajcie, skąd wiem Podobno kultowa Podobno kultowa )