Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? (/showthread.php?tid=2325)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - kot_kreskowy - 02.07.2023

Nie jesteś w stanie tego nawet wciągnąć i wchłaniałoby się przez śluzówkę w większości, co rozkurwi cały kinol a dodatkowo stężenia dużego nie uzyskasz bo zapcha atomizer.
Z mocnymi sprzętami miałoby to prędzej sens jak alfa, hex czy mdphp.


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - RaeminGhos - 03.07.2023

Ja uważam, że to nie ma sensu, zresztą po co kombinować w taki sposób jak równie dobrze możesz sobie zrobić bombkę, po co sobie niszczyć śluzówkę : |


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Szarlatan - 03.07.2023

dlatego mówie trzeba wypróbować koniecznie Big Grin serio jak teraz będę miał temat to testuje ten sposób


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - wWild - 03.07.2023

Jak ktoś przetestuję niech koniecznie da znać czy ma to jakiś sens


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Myga - 03.07.2023

przesadzacie trochę wyobraziłem sobie to przychodzą do mnie koledzy a ja wyskakuje z tubą i mówie dawać nosy bedziemy ćpać aaahahhaha


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Mfexor - 17.07.2023

Każda metoda jest dobra na swój sposób. Nie bez powodu można się uzależnić od kropel do nosa. Osobiście nigdy tej metody nie praktykowałem i sam jestem ciekaw ile takich kropel donosowo trzeba zażyć żeby poczuć minimalne działanie cmc.


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Twilight Sparkle - 22.07.2023

Wszystko spoko ale trzebaby pół butli na raz wypsikać czy coś xDDD to by mogło dziwnie wyglądać


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Lady Giwera - 22.07.2023

Co to zmieni? Wink


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - Twilight Sparkle - 24.07.2023

To zmieni że stanie 10 minut w kącie i wypsiukiwanie połowy opakowania kropli ze strużkami płynu wypływającymi z nosa bo to się przecież w takich ilościach nie wchłonie tak szybko wyglądałoby co najmniej podejrzanie. Spróbuj sobie wlać tyle płynu na raz do nosa. Nie mówię, że się nie da. Po prostu wątpię żeby to było fajne doświadczenie. Dopóki ktoś nie wypróbuje tego sposobu w praktyce i nie zda sprawozdania czy i jak to działa/ nie działa to możemy sobie gdybać xDDDD Z innymi substancjami sposób z zakraplacze działa wyśmienicie - miałam noopept w kroplach i faktycznie było wygodnie i działało a 1 czy 2 psiuknięcia to była cała potrzebna dawka więc nic z nosa nie kapało.


RE: Czy rozpuszczenie 3cmc i wpsikiwanie do nosa ma sens ? - mati54 - 28.07.2023

Z tym stezeniem fakt, nawet z tego tylko powodu pomysl dosc glupi