Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zachować się podczas przesłuchania - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zachować się podczas przesłuchania (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - KACPER - 22.06.2022

Zalozmy, ze na przesluchaniu sprawdzali telefon i akurat okienko messengera wyskoczylo z napisem "mordo da rade podbic po sztuke?" Podobno kultowa
Bywa i tak. Jestem bardzo ciekawy jak sie sprawy maja, jak jest czarno na bialym, ze dokonalo sie kilku transakcji? Od razu sanie? B) duze znaczenie ma to, ze klient byl niepelnoletnii? Mysle, ze to warto wiedziec, szczegolnie tutaj! NA FORUM.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Maniek - 22.06.2022

Ważne jest to, co powiedziała osoba, która była przesłuchiwana. A to, że klient był niepełnoletni to dodatkowe obciążenie i większa lipa, bo z większą determinacją zajmują się takimi sprawami.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Harnas - 22.06.2022

Temu najlepiej nie pisać na mes tylko jakis telegram czy cos


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - mackbeath - 29.06.2022

one sentence:
YES - I use
NO - I don’t sell

Hopefully it will help you, even if it is hard in Poland Cool


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 13.08.2022

Such acknowledgment for using drugs should only be followed in our personal cases as serves as a line of defense - with all  consequences of this. And I unerstand your post in such context.

But not when we are witnesses. In general, admitting do use drugs substanties a reason for calling us a witness in particular case and the case itself. It also expose ourselves to unnecessary additional questions and focus on us - what we should avoid. 

So if we considered prons and cons of coming out as drug user in our case - that's an option 
In not our case - would stongly reccomend to not go this way and do not acknowledge anything. Just follow 'i dont remember, I dont know" path.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - furiat - 13.08.2022

oszalalem az ni wiem co powiedziec


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 15.08.2022

furiat  w kwestiach związanych z szaleństwem, najlepiej uderzac w watkach o zdrowiu 😎


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Białykot - 18.08.2022

Mnie za czasow jeszcze legala psy zatrzymaly do kontroli samochodem nie spodziewalem sie tego wiec mialem okolo 0.5 hexa na wierzchu pies znalazl stwierdzil ze to feta i wysypal to z pakietu na ziemie.
A raz samochodem mnie zatrzymali tez i miałem 5g maczany psy nie potrafily zidentyfikowac co to jest i puścili mnie z tym dalej w trase.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Chochlik - 19.08.2022

Mi pomogło zasłanianie się niepamięcią, mialem tylko jeden przypal zwiazany ze smartszopem. Chuja mi zrobili.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - KACPER - 20.08.2022

Niepamiec, nie wiem nie pamietam bylo to tak dawno, etc.
NIe gadac gdy nie zapytaja, no i nie robic z siebie pajca czy odmawiac skladania zeznan. Bo za gowno was wpierdola
A jesli juz mowic to, to ze cos jest sprawdzalne tak jak w moim przypadku "uczelnia, ciezszy czas, branie lekow na sen ktore wypisywal psychiatra"
Pamietajcie ze nawijanie makaronu na uszy, a oni i tak to sprawdza skonczy sie lipa, NIEZAWSZE, ale jednak.
W sytuacji ddy wiesz, ze cos maja, to nie mowic NIE NIE BYLO TAK, tylko NIE PAMIETAM burzliwy okres etc. To najwazniejsze