Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zachować się podczas przesłuchania - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zachować się podczas przesłuchania (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - JokerRC - 28.09.2022

Ja byłem 3 razy na przesłuchaniu, jeszcze za czasów jak legal większość rzeczy była. Odpowiadasz na pytania i za dużo nie ma co mówić żeby ze świadka na podejrzanego nie wyjść
Jakby jakies pytania szczegółowe to chętnie odpowiem 🙂


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Krysztalozerca - 28.12.2022

Najlepiej do niczego sie nie przyznawac i zeznawac dopiero w sadzie


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 28.12.2022

Krysztalozerca to Ty taki material na 60ne jestes... Ze zeznawac sie wyrywasz


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - sebekx9 - 28.12.2022

Jak jesteśmy w złym stanie to odmawiamy składania zeznań, najlepiej tak zawsze zrobić.
Musza ci przedstawić w jakim charakterze jesteś przesłuchiwany, jeśli świadek to mamy wyjebane.
Im mniej się mówi tym lepiej.

Beeniepatu 
Tak nie określiłem tego masz racje. Możemy powoływać się na zła kondycję psychiczna spowodowana zażywaniem substancji jako świadek np

Beeniepatu 
W moim przypadku z moja historia leczenia to miałem wyjebane, a jaki jest wg ciebie najlepszy sposób?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 28.12.2022

sebekx9 no chyba nie do konca. Swiadek nie moze odmowic skladania zeznan (poza sytuacjami przewidzianymi prawem)3

sebekx9 przyznawanie sie do zarzywania substancji niesie za soba konsekwencje

sebekx9 przyznawanie sie do zarzywania substancji niesie za soba konsekwencje


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Krysztalozerca - 28.12.2022

(28.12.2022, 09:16)beeniepatu napisał(a): Krysztalozerca to Ty taki material na 60ne jestes... Ze zeznawac sie wyrywasz

Nie w tym sensie zeby kogos wjebac..


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - horsii - 30.12.2022

Zależy w jakiej sprawie... Jak ja odebrałem kieeedy 10g tematu i poszedłem TOTALNIE NIE UDZIEIĆ DOPALACZY KOLEDZE (kanna, mdphp, mdpep, 3-MMC, benzo, cośtam, cośtam) i zdążyłem (tylko ja, przecież typowi nie udzieliłem) dzięki bogu zezrec dosłownie 9,9 g, zjeść jeszcze paczkę lorafenu 25x1mg i wypić z 400 ml wódki, rany boskie...  zanim przyjechała policja kurwa skąds, która wyrosła spod ziemii - potem sie dowiedziałem że po mixie ketonów kolega awanturował ie z drzwiami od szafy i ubliżał im bardzo glosno aż w końcu rozwalił je z kopa co obudziło jego ciocię i wezwała policje - nie dziwie sie jak tylko zobaczyła w jakim stanie jestesmy.
Ale do rzeczy. Miałem przy sobie tylko 0,1g 3-MMC, zabrali mnie na komi, w kajdankach, podpisałem badziew typowy za przypał z 0,00000000000012 mcg materiału przypałogennego (tylko bez tekstów że 60-na od grona prowokatorow-podkurwiaczy Wink ), przetrzezwiałem w poczekalni 2-3h i poszedłem sobie do domu, po paru msc sprawa umorzona, info listownie, nigdzie sie nie trzeba było tłumacxyc.
Co innego jak cie złapią z dużymi ilosciami, wtedy wszystko zalezy od multum okolicznosci, policjantów (niektórzy to kurwy a niektórzy to ludzie - spotkałem takich, nie jednego, nie trzech), prokuratora, prawnika (lepiej dzwoncie po Saula Goodmana xD).  Nie ma co przed policja zgrywac kozaka, niektórym sie poprzestawiało w głowie od tych filmów o powaznych bandxiorach na burzliwe czasy. Z policja trzeba grzecznie bo dostaniesz np. wpierdol (hehe przymus wpierdolśredni) a to potem leci w papiery.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Maniek - 30.12.2022

Awanturował się z drzwiami od szafy i ubliżał im bardzo głośno aż w końcu rozwalił je z kopa Podobno kultowa hehehe rozjebało mnie to. Właśnie to sobie wyobraziłem.

Sorry za Offtop.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 30.12.2022

horsii dobrze powiedziane. Niestety pokutuje przekonanie, ze 'przeciez ja znam swoje prawa' i porady w stylu 'policja moze pocalowac Cie w dupe'. I ludzie kozacza a potem sa zdziwieni. Trzeba grzecznie, bez wchodzenia w dysputy niepotrzebne. Tylko takie podejscie pozwala na rozwiazanie problemu a nie pogorszenie go.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 31.12.2022

Utrata przytomności, lub prawie utrata przytomności. Taka sytuacja może wiele sugerować więc nie należy zadawać stresujących pytań, tym bardziej kobiecie.