Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zachować się podczas przesłuchania - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zachować się podczas przesłuchania (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - mati54 - 02.01.2023

(30.12.2022, 04:47)horsii napisał(a): Zależy w jakiej sprawie... Jak ja odebrałem kieeedy 10g tematu i poszedłem TOTALNIE NIE UDZIEIĆ DOPALACZY KOLEDZE (kanna, mdphp, mdpep, 3-MMC, benzo, cośtam, cośtam) i zdążyłem (tylko ja, przecież typowi nie udzieliłem) dzięki bogu zezrec dosłownie 9,9 g, zjeść jeszcze paczkę lorafenu 25x1mg i wypić z 400 ml wódki, rany boskie...  zanim przyjechała policja kurwa skąds, która wyrosła spod ziemii - potem sie dowiedziałem że po mixie ketonów kolega awanturował ie z drzwiami od szafy i ubliżał im bardzo glosno aż w końcu rozwalił je z kopa co obudziło jego ciocię i wezwała policje - nie dziwie sie jak tylko zobaczyła w jakim stanie jestesmy.
Ale do rzeczy. Miałem przy sobie tylko 0,1g 3-MMC, zabrali mnie na komi, w kajdankach, podpisałem badziew typowy za przypał z 0,00000000000012 mcg materiału przypałogennego (tylko bez tekstów że 60-na od grona prowokatorow-podkurwiaczy Wink ), przetrzezwiałem w poczekalni 2-3h i poszedłem sobie do domu, po paru msc sprawa umorzona, info listownie, nigdzie sie nie trzeba było tłumacxyc.
Co innego jak cie złapią z dużymi ilosciami, wtedy wszystko zalezy od multum okolicznosci, policjantów (niektórzy to kurwy a niektórzy to ludzie - spotkałem takich, nie jednego, nie trzech), prokuratora, prawnika (lepiej dzwoncie po Saula Goodmana xD).  Nie ma co przed policja zgrywac kozaka, niektórym sie poprzestawiało w głowie od tych filmów o powaznych bandxiorach na burzliwe czasy. Z policja trzeba grzecznie bo dostaniesz np. wpierdol (hehe przymus wpierdolśredni) a to potem leci w papiery.

Z policja trzeba grzecznie nawet przy drogowce (wiele razy sie o tym przekonalem jak nagle z mandatu za 600 robil sie za 100 ), lepiej zeby im ego skoczylo i dali spokoj niz na sile udawac kozaka i miec tylko problemy


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - furiat - 02.01.2023

nie mow nic nikomu zdrdzic jest najgorzej


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - ProducentRC - 02.01.2023

Iść w zaparte najlepiej że nie wiem panie władzo to nie moja ręka


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - horsii - 02.01.2023

mati54 dobrze prawisz. Nie dac im sie wyprowadizc z równowagi, to podstawa, bo jak sie wkurwisz i zrobisz dym to mają pretekst żeby cie zakuć, rozjebać ryj, 48, wszystko, testy,  masakra.  Bądź grzeczny. Mów spokojnie, wyraźnie, nie uciekaj wzrokiem i patrz w oczy rozmówcy (uciekanie wzrokiem po pokoju to ewidentny znak że kłamiesz i twój mózg błądzi w poszukiwaniu nieprawdziwej odpowiedzi - da sie tego nauczyc - wiiecie jakie to przydatne?! Podobno kultowa ) Odpowiadaj tak, nie proszę pana/pani, zgodnie z "prawdą" Podobno kultowa - oczywiście jedyną słuszną, legalną prawdą.

A stoickim spokojem nawet jak ich zdenerwujesz (bo np. liczyli, że zatrzymają kogoś porobionego i se komus zajebią pałą bo był agresywny) to nic nie mogą za to zrobić. Z policja pełna kultura. A debile krzyczacy slogany (do policji - nie tak o, w parku jak sie najebiesz wódkąi i 3mmc) takie "JEBAĆ POLICJEEE" "KURWYYY NIEBIESKIE" to naogladali sie za duzo filmów i sami pewnie w bani maja jakis niezły film.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lopek1 - 05.01.2023

Trzeba pewnym się i nigdy nie można się przyznać do czego kolwiek jak grubsza sprawa nie ma na co czekać odrazu załatwiać papugę ja parę lat temu poszedł sobie po poradę prawną co robić gdy handluje a mnie zatrzymają za 800 zł papuga od 10 rano do wieczora mi tak wyłożył że jak mi dupneli nigdy nic miałem za to a trochę się działo 2010 2020 hahaha naj ważniejsze nie wolna grać cwaniak bo cię odrazu sprowadzą na ziemię zachować spokój nie wierzęc jak cię bedea straszyć ileś tam lat do Sadki


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - tome3eqkks - 07.01.2023

nic nie wiem, nic nie widziałem, nic nie słyszałem


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 07.01.2023

Zanim przesłuchanie, dlaczego mają Ciebie akurat przesłuchiwać?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 07.01.2023

Lady Giwera najczesciej z powodu zatrzymanej paczki, adresowanej na Twoje nazwisko lub cos, co pozwala domniemywac, ze jestes adresatem


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Fuckitty - 07.01.2023

Jeśli sprawa jest gorąca i naprawdę mamy poważną lipę to adwokat. Zresztą podklepuję link do strony prowadzonej przez lajera na której przedstawia sprawę: https://adwokatgrzegorzcieslik.pl/posiadanie-narkotykow-jak-sie-zachowac-w-momencie-zlapania-przez-policje/


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 07.01.2023

Fuckitty i wszystko jasne z kim mamy do czynienia. Nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie rozumiesz. Jak podklepiesz cokolwiek zwiazanego z adwokatem, to jestes schowany do wora od razu. Pamietaj