Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zachować się podczas przesłuchania - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zachować się podczas przesłuchania (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 07.01.2023

Beeniepatu fakt, paczka na adres domowy ryzykowna. 
Panie Policjantu chodził pod Lidlem na parkingu zbierał zamówienia, nawet przystojny, myślałam, ze pseudo perfumy sprzedaje, już mu chciałam powiedzieć spier papier, ale on ze ma cos extra. Mówię, że  szpyknę, tylko 1 zestaw erotycznej bielizny miał przy sobie (pokazowo), to zamówiłam, drogo nie było/było (mniejsza o detale, sam by Pan zonie kupił) i mówił, ze przyślą. Ależ tu pachnie ta kapustą, wino, grzyby, bigos Pan będzie robił? Aaaaa , żona robi bigos i więcej kiszonej potrzebuje - słusznie, zdrowo.  Zaraz, zaraz Panie Policjantu jak to nie mamy Lidla? Ok, ja nie dyskutuje, nie ma Lidla, nie ma sprawy. Okres chyba dostałam, pójdę już.
Serio nie miałam "przyjemności" z tego tytułu, ale Ci z PG akceptują słowotok nie na temat i sprawnie przekierowują do innego kolegi, który mówi "idź i nie grzesz więcej".


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 07.01.2023

Lady Giwera zupelnie nie tak. Duzo musisz zmienic w razie W. Technika zdartej plyty ma sens, zagadania nie.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 07.01.2023

Beeniepatu  technika zgranej płyty? Jedną mantrę w kółko? Jaką?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 07.01.2023

Lady Giwera nie pamietam


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 07.01.2023

Beeniepatu tylko tyle i aż tyle. Sądzisz, ze to powinno wystarczyć?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 14.01.2023

Lady Giwera jesli nie uzywamy do tego epitetow uznawanych za obrazliwe, zachowujemy sie normalnie, a sprawa dotyczy tematu  gdzie niepamiec jest logiczna to zdecydowanie tak. Oczywiscie, jak na pytanie o imie i nazwisko, lub zawod odpowiemy 'nie pamietam', to postawi nas w to pozycji, gdzie ta metoda bedzie raczej  spalona na wejsciu.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 21.01.2023

Beeniepatu czy spożycie alkoholu wysokoprocentowego, przez osobę, która nie pije np. wódki jest wystarczającym uzasadnieniem chwilowej amnezji?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 22.01.2023

Lady Giwera alkoholowy blackout generalnie nie jest zadna okolicznoscia lagodzaca i nie podpada pod niepoczytalnosc - wbrew potocznemu rozumieniu i legendom. Mowi o tym jasno art 31. paragraf 3. 
Do tego jak ktos nigdy nie pije a sie napil,  to tym bardziej utrata swiadomosci bedzie okolicznoscia jaka mogl przewidziec lub oczekiwac


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 28.01.2023

Beeniepatu czy w takim razie narkotyki są traktowane podobnie jak alko? Można nie używać, raz użyc i nie mieć świadomości, ze taki będzie efekt.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - SztywnyMisza - 28.01.2023

Lady Giwera no przeciez masz odpowiedz w swoim pytaniu jesli pierwszy raz zazywasz skad masz wiedziec jaki dokladnie bedzie efekt Podobno kultowa