Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zachować się podczas przesłuchania - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zachować się podczas przesłuchania (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 28.01.2023

SztywnyMisza niby tak, ale w przypadku alko nie jest to tak oczywiste. Smile


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 29.01.2023

Lady Giwera to wszystko zalezy od czynu i oceny sadu. Czasem bedzie to okolicznosc lagodzaca, a czesem okolicznosc lagodzaca bedzie dyskryminujaca.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 04.02.2023

Ryzykowna kwestia z powoływaniem się na używki. Nie wiadomo czy pomocne, ale zaszkodzić może jak już raz odnotują związek z tematem czy niekoniecznie?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Beeniepatu - 05.02.2023

Lady Giwera wszystko to zalezy od dokonanej realnej oceny zyskow i strat. I zarzutow.  Powolywanie sie na uzywki moze niesc konsekwencje np. odebrania prawa jazdy, skierowania na leczenie, a na pewno powolania bieglego co wydluza tok sprawy. Jak ma to jednak uchronic przed pewnym pobytem na panstwowych wczasach, to taka linia obrony wydaje sie rozsadna.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lifeisbrutal - 05.02.2023

Raz miałem przypał bo ktoś coś zaczął sypać,ale było to z jakieś 3 lata temu.Na szczęście byłem cwany i temaciku się pozbyłem zanim inny dobry ziomek, który dostał info od innego i nas ostrzegł.Zgarnęli nas  z chaty(akurat wtedy mieszkaliśmy razem).Nawet jak nic nie znaleźli i po jakieś po kilku godzinach wypuścili.Najlepiej to trzymać się jednej wersji i iść w zaparte do końca. Przytaczając słowa " Nie znasz dnia ani godziny kiedy psy Cię zgarną z chaty "


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Lady Giwera - 18.02.2023

Ja bym sie na tym tak nie fokusowala.


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - DŻUMA - 06.03.2023

Na pewno pomaga sprawianie wrażenia, że jesteśmy po stronie służb i że jesteśmy skłonni do współpracy z nimi. Bez kozaczenia i pokazówek, jak wielką żywimy do nich niechęć. Nie o tyle jest to zbędne, co może znacznie pogorszyć przebieg całej rozmowy. Wtedy możemy mieć przejebane nie tylko na tym konkretnym przesłuchaniu, ale również na kolejnych.. a raczej nie skończy się na jednym, skoro mamy takie hobby, a nie inne Big Grin


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Czeslawo - 11.03.2023

Elastyczność to podstawa, wszystko zależy okoliczności na przesłuchaniu trzeba być trochę psychologiem w  własnej sprawie, jak i próbować odczytywać z kim mamy do czynienia. 
Ważna, też jest nasza "przeszłość kryminalna", jest tylke składowych, które mają wpływ na wiele spraw, dlatego tak trudno komuś doradzać "skrypt rozmowy".


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Bam - 13.03.2023

a zółte papiery mogą pomóc Big Grin ?


RE: Jak zachować się podczas przesłuchania - Ku88baQ - 26.09.2023

Pytanie bardzo dobre  padło z tymi żółtymi papierami. Są choroby psychiczne gdzie człowiek nie jest w stanie kontrolować czasem tego co robi. Zaintrygowało mnie to jak ma się to do przesłuchania.