Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MDPHP - Opinie o produkcie - duch - 05.07.2023

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu MDPHP





[Obrazek: md-php-6.jpg]



RE: MD PHP - Czeslawo - 05.07.2023

Ale głazy, jak wyglad = moc, to będzie kosa straszna, na dniach dzięki uprzejmości duch  będę mógł się z Wami podzielić spostrzeżeniami.  Wink


RE: MD PHP - wwojtuss - 05.07.2023

wyglad ≠ moc, ale u Ducha idzie to w parze ze soba, produkty sa przesliczne i przeefektywne jednoczesnie Big Grin


RE: MD PHP - RaeminGhos - 05.07.2023

Nie mogę się doczekać, aż będzie mi dane spróbować tej petardy, na zdjęciu wygląda zacnie


RE: MD PHP - daberhere - 07.07.2023

Wygląd mega a jakość wiem ze bedzie swietna,Tylko u duch najładniejsze wizualnie odczynniki ida w parze równocześnie z mocą.Osobiscie upodobalem sobie NEP.Ale to musi być kocur recka wleci po testach MD PHP jak i reszty łakoci.


RE: MD PHP - majk RC kson - 08.07.2023

sadzac po mocy jakosci alfy czuje, ze to bedzie morderca. chyba przypadkiem mam idealna dozowniczke mikro dawek. solniczka w krztalcie... Podobno kultowa zrobie idealnie suchy mial, wsypie i bede dozowal po szczypcie "soli" Podobno kultowa
https://anonfiles.com/mcG8Z60ez7/IMG_20230708_193525_1_jpg


RE: MD PHP - kot_kreskowy - 09.07.2023

[Obrazek: IMG-20230707-171708.jpg]

Ave satan 🤘
Szatański sprzęt to i szatańskie dzień dobry 😎

Ja jebie, co za moc...l
1gram tego to ekwiwalent 4 gram alfy 😮
Robi wrażenie? 
To jeszcze nie wszystko...
Ten sprzęt deklasuje wszystko co do tej pory powstało pod kątem sexualności. Kurwa, wszystko.
Toż to by z zakonnicy dziwkę zrobiło. Bezkitu, zero zachamowania.😎

Mało?
W takim razie wyobraźcie sobie, że pół gieta oral zdjęło mnie z planszy na jakieś 15 godzin XD
Kurwa mnie? Króla Hardcorowego ćpania? Mistrza rekordowych dawek alfy?
Co to kurwa jest?  Podobno kultowa

Dobra, jest  tak,
Materiał to sypki proszek z nielicznymi grudkami.
Zapach dziwny, intensywny aczkolwiek nie jebie to jakoś chujowo.
Zacząłem od setki oralem.
Nie pytajcie dlaczego, po prostu tak czułem i był to strzał w  dziesiątkę bo robi piękną robotę 😁
Sniffa nie ruszałem.

Po jakimś czasie klepania pierwszej dawki (ok 40minut) stwierdziłem, ze to jest tak dobre a ja na tyle pojebany by załadować pół gieta Podobno kultowa
 Ale nie dlatego że tamta dawka przestała klepać, po prostu albo grubo albo wcale, to było silniejsze odemnie 😎


15  godzin niebytu XD
Ale nie żeby mnie całkowicie odcięło czy coś , ten sort wybacza wiele błędów i nawet jak przedobrzysz to ogarniasz. To nie alfa, że głowę odcina.
Resztę sampla już cykałem po 200.

Wydajnośc tego jest ogromna, bardzo długo trzyma faza, zwały specjalnie nie mam, ale karą za zabawę była niekontrolowana gimnastyka artystyczna gdy faza zeszła 😂
No masakrycznie wygina po tym, ja jebie, i trwa to kilka godzin.
Tak na dobrą sprawę to jeszcze mną szarpie na lewo i prawo.

Dla niewprawionych w bojach polecam nie wrzucać więcej niż 50 bo może być zong a taka piéćdziesiątka to myślę ze cztery godziny nizłej pizdy😎

Słowem, sztos temat💪
Alfiarze będą wniebowzięci.

Polecam, jest mega grubo😎 a


RE: MD PHP - xumbo - 09.07.2023

Na sam widok aż mam ciary. Od czasu mitingu z alfa boję się kurwa tak ketonow jak diabli


RE: MD PHP - horsii - 09.07.2023

[Obrazek: mdphp-E.jpg]

Ja się kurwa bałem tego ostro turbić, bo po pirolidynoketonach u mnie jest za duży bajzel, po a-PiHP już dobry teatr zrobiłem więc tutaj tylko tak symbolicznie zaturbiłem. Przyjąłem ~30mg sniff, jakieś 2h po skończeniu 2-MMC i po 10-15 minutach wiedziałem że mi już starczy.

Działanie - typowe efekty jak dla MDPHP - nie ma tu co szukać euforii czy empatii, jest tutaj tylko i wyłącznie stymulacja, trzeba coś robić, czymś się zająć bo można zgłupieć. Jak coś komuś opowiadam, to cięzko mi ustać w miejscu, ale po tym MDPHP to prawie ścieżkę wydeptałem na trawniku. Trzymało mnie dobre 3 godziny, i pewnie trzymałoby jeszcze dłużej, ale wypiłem trochę wódy.


Udostępniłem temacik dwóm testerom:


Pierwszy test subject przyjął 50mg, mówiłem mu że może trochę lżej na początek, ale on że nie. Pan #1 ma trochę tolerkę na stymulanty, ale to nie jest żaden zatwardziały alfiarz. Ładnie go wystrzeliło, zanim skończył sie peak to dorzucił jeszcze trochę, i rozkręcił sie tak że prawie godzinę chodził wokół drzewa, machał łapami i wygłaszał przemówienie na temat czystek etnicznych xD Orator pierdolony. Potem nie dało się już tego słuchać i trzeba było również napoić go wódką.


Pan #2 wziął ~0,6g MDPHP ze sobą do domu. Wali od przedwczoraj od wieczora, chyba aż do teraz (jeśli jeszcze coś ma - biorąc pod uwagę moc, to pewnie ma), widziałem sie z nim wczoraj wieczorem. Jest wystrzelony jak sam skurwysyn, ledwo mówi i siedzi zgięty przed komputerem miał wypadek xD Ale mówi że zajebiście sie czuje, tylko czasem wkrętki łapie i słyszy jakieś dźwięki xD Zobaczę co u niego jutro, albo we wtorek, i sporządzę raport zniszczeń.


RE: MD PHP - PUDZILLA - 09.07.2023

mój terminator zeżarl per sniff 250mg na raz, dostał z wagi ćwiare, myślałem, że to będzie rozdzielać, ale z racji tego, że wpadł najebany to trochę z myśleniem nie było mu po drodze

aktualnie poszedł na chate, o 21:30 zarzucił, po 30minutach już stwierdził, że spośród wszystkich stimów które zarzucał od v z forum Dopal, to MDPHP ląduje na drugim miejscu zestawienia no i temat jest miazga, wytrzeźwiał nawet trochę

jutro po pracy pewnie wpadnie, będę relacjonował xD zapowiada się konkret a jak mu powiedziałem, ile zarzucił  kot_kreskowy i ile go klepało to trochę spoważniał Podobno kultowa