Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


2-MMC - Opinie o produkcie - duch - 05.07.2023


[Obrazek: 2mmc.jpg]

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 2-MMC



RE: 2 MMC - RaeminGhos - 05.07.2023

Wyglądają jak "Elsa z krainy lodu meets the ice" śliczne są te kryształki
Na pewno będzie relacja z działania, bo sam jestem bardzo ciekawy, od ketonów miałem kilkumiesięczną przerwę


RE: 2 MMC - mati54 - 07.07.2023

Tak wyglada owy zawadiaka, testy dziś bądź jutro
[Obrazek: 43472-F43-4-EE5-4842-8-AD7-7-D907488543-C.jpg]

www free os pl


RE: 2 MMC - olancucki - 07.07.2023

Ja już mam! Odezwę się później. Pozdrawiam was serdecznie!


RE: 2 MMC - mati54 - 07.07.2023

Polecacie sniff czy oral ? Czy moze najpierw oral a przy wejsciu porawic sniffem ?


RE: 2 MMC - Lifeisbrutal - 07.07.2023

mati54 nie wiem jak dokładnie z tą substancją, ale ja bym zaczął najpierw oral później dociągnąć


RE: 2 MMC - wwojtuss - 07.07.2023

zarzucam foteczke, recenzje zdam jak skonsumuje, poniewaz ledwo 2 tyg od ostatniej terapii cmckowej minely, a wiem ze ta substancja to nie jest mlot pneumatyczny (porownywanie chlorow do 2mmc to glupota) i czas leczy rany Podobno kultowa
[Obrazek: 20230707-144245.jpg]


RE: 2 MMC - olancucki - 08.07.2023

[Obrazek: IMG-20230707-114137.jpg]

Jak dla mnie produkt jest zajebisty, nie ma tej wkurwiajacej akcji serotoninowej czy jak to się tam jakoś nazywa i nie jest tak jakoś bardzo kompulsywny w działaniu jak był ten 4-MMC chyba.
Działa tak jakoś ekscytująco na układ nerwowy, daje rush. Możliwe że warto pobrać większą ilość jeśli ktoś szuka produktu o takim działaniu.

Można by też dojebac 5mapb i mieć mega bombę XD ale nie wiem co by się działo.


RE: 2 MMC - horsii - 08.07.2023

[Obrazek: 2mmc-E.jpg]


Fajny, lajtowy keton.

Tak jak już pisałem, zatwardziałych entuzjastów CMC-ków, takie 2-MMC na pewno nie zadowoli - nawet niech się nie zabierają za to. Mój znajomy ze znikomą tolerancją (ogólnie nie bierze stymulantów, ostatni raz jakieś cmc dobre ~3 msc temu) był bardzo zadowolony. Ja również, chociaż z racji doświadczenia siłą rzeczy byłem porobiony trochę mniej niż on Podobno kultowa Dobre do pogadania przy piwku czy czymś bez przekrzykiwania się i wymachiwania łapami z wyjebanymi gałami, ogólnie takiego wypadu towarzyskiego bez zamieszania.

Łatwo się kruszy, o zapachu trochę cięzko mi coś powiedzieć, poza tym że lekko mi się skojarzył ze starymi sortami 3-MMC, bo cała zawartość przesyłki "przesiąkła" mi zapachem MDPHP które czuć na kilometr Podobno kultowa

Dawki 250-350mg sniff. Podanie praktycznie bezbolesne, nic nie smaży, nie piecze. Następnego dnia nie ma betonu w nosie, na dobrą sprawę to jeszcze tego samego dnia pod wieczór już nie było z tym problemów, nie drażni tak mocno śluzówki.

Stymulacja nienachalna, podniesienie nastroju, serotoniny to tu nie ma co szukać ale to chyba oczywiste - mimo tego jak dla mnie to bardzo przyjemna, nieobciążająca substancja. Czas działania ok. 2h, my dorzucaliśmy co 1,5h, pod koniec trochę częściej

Zwały brak po zjedzeniu 1,5g na dwóch, wiadomo że chce się jeszcze, ale nie jest to takie kosmiczne ciśnienie jak po chlorach, nic z tych rzeczy. Elegancki temacik 👍


RE: 2 MMC - kot_kreskowy - 09.07.2023

[Obrazek: IMG-20230707-171324.jpg]

[Obrazek: IMG-20230707-171539.jpg]

Dzień dobry żuczkiSmile

Jako coweekendowy ćpunek nie spodziewałem się szału po tej substancji, tym bardziej, że miałem już okazję spróbować tej substancji ponad rok temu  lecz duch pokazuje że może jednak być to lepjej ugotowane,bo pozytywnie się zaskoczyłem😁

Suche kamienie o znikomym zapachu. Nie będą stwarzać problemu przy przechowywaniu.
Smak spływu znośny.
Bardzo dobry euforyczny sort.
Czuć elegancko dopaminę oraz trochę sero.
Metoda aplikacji to sniff około 100mg+ od razu bomba ok 300mg i to naprawdę robi robotę 😁
Libido znacznie podniesione.
Nie ciśnie jakoś specjalnie mocno na dorzutkę.
Peek fazy trzyma się do godziny a całość działania zamyka się po 1,2 godziny.

Sort ten ma delikatne skłonności ogłupiające. Jak przy mocnych stimach.


Naprawdę, nie spodziewałem się po tej substancji szaleństwa, a tu proszę bardzo. Miła niespodzianka 😁
Jako fan euforycznych sprzętów muszę stwierdzić subiektywnie, że bardziej mi to podchodzi  niż  3cmc z oferty duszka😎 i na pewno będzie dylemat przy zamówieniu.

Polecam z czystym sumieniem 😀
Kot