Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kajabuza - 26.10.2023

SztywnyMisza odnośnie zakupu palnika. Tak też uczyniłem. Jak wspominałem w methpipe miałem wrzuconą - już nie pamiętam - połówkę, czy sztukę 2MMC.

Topi się pięknie, jednak same buchy mimo, że fajnie smakowały, to nie dawały nic poza lekką zmianą świadomości (ale minimalną - tu mowa o 2MMC więc weź wyvapuj na raz 150-200 mg heh). 
[Obrazek: IMG-20231026-113843.jpg]

Żeby nie marnować tematu podgrzałem zawartość "kuli" do stanu ciekłego, wylałem na kartkę i poczekałem do powrotu do pierwotnego stanu, a następnie, dość metną już substancję pokruszyłem i poszły sniffy. Działały. 😅


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.10.2023

Kajabuza 
Nie wyprzesz się pochodzenia.
Cebula 100%Podobno kultowa
Swoją drogą, nielichy zabieg😎
Brawo Ty


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wojtas99 - 31.10.2023

co jest mocniejsze? 3cmc czy 2mmc? Bo u mnie szczury tylko speedujace 3cmc chca takie jak ma duszek


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 31.10.2023

wojtas99 3-CMC, zdecydowanie.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 31.10.2023

3cmc bedzie mocniejsze - lecz to sa dwa rozne dzialania niby tej samej "fazy"

3cmc bedzie takim bardziej tepym walnieciem, bedziesz wystrzelony a i bedzie na bank widac jak lekko przesadzisz no i nos tez w pizde dostanie

2mmc jak wchodzi to nie nachalnie ale czuc to co trzeba w tej substancji, czyli lekka euforie z dopy i pobudzenie, checi do dzialania a zarazem nie tyramy az tak bardzo nosa

Generalnie 3cmc u ducha jest czysta, zalezy czego szukac tak naprawde. Czy speed polaczony z dopa itp czy speed + jakies drasniecie w serotonine czy typowej "EŁFO" pizdy, ale wtedy to polecam mdma albo 4cmc

Do meritum - szukasz speeda ale takiego zeby nie bylo widac po twarzy ze jestes wystrzelony, a dalej robilo przyjemnie to bierz 2mmc w innym przypadku 3cmc


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 01.11.2023

W ogóle nie ma sensu porównywać 2mmc do 3cmc. To jak porównywanie psa do kota czy ogórka do pomidora.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wojtas99 - 01.11.2023

ok dziekuje za odpowiedz... zostaje przy 3cmc jednak


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.11.2023

szczury uliczniaki NIGDY nie beda chcialy 2mmc, jak im dasz 2mmc, to beda plakac ze co to takie slabe co to takie jakies niepizdowe


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wojtas99 - 01.11.2023

up: dzieki, wlasnie chcialem taka odpowiedz. No nic to tylko 3cmc


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kapitan - 03.11.2023

Od: Duch
Ilość: sampel 2g 2-MMC
Biały kryształ łatwo się kruszy zapach MMC na start przyjęte 300 mg sniff piecze mocno w nosie po 2-3 minutach czuć speed a potem euforię trzyma około godziny nie testowałem oralem szkoda nie chciało się robić bombek pozdro