Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 01.12.2023

Koledzy, mam pytanie. Bo gdzieś tu trafiłem że ktoś szamał 2mmc a potem dołożył 3 cyc. Czy taki mix ma sens? Jest to bezpieczne?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kapitan - 01.12.2023

Tak jest bezpieczne 2mmc jest słabsze od 3cmc więc miksuj ale na początek zjedz najpierw 2mmc a potem dopiero 3cmc pozdro  Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.12.2023

Ratchet nie ma sensu brac 3cmc z 2mmc, bo po prostu tego 2mmc nie poczujesz przy tym mixie, zwazajac na to ze dawkowanie bedzie 1.5x wieksze od cmc + cmc jest znacznie silniejsze i bardziej zwierzece niz 2mmc, taki mix to niepotrzebne obciazanie organizmu, najpierw jedno potem drugie, w kolejnosci mmc -> cmc


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 01.12.2023

Ratchet 
Nie miksuj tego. Szkoda mmc, serio.
A to od Duszka to jest mistrzostwo👍
Ładuj to tylko oral.
A 3cmc zostaw na później.

wwojtuss 
Z tym zezwierzęceniem to mógłbym polemizować😎


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.12.2023

kot_kreskowy zestawiajac te dwie substancje ze soba, to 3cmc jest 10x bardziej zwierzece niz 2mmc Tongue 

czemu tylko oral? 2mmc ma szczatkowe powinowactwo do sero, normalnie w nosa jebac i sie nie bac


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 01.12.2023

wwojtuss 
10 razy? Jeśli je zestawić z omikronem to tak Podobno kultowa
Ale z większością to będzie zbliżone.

Oral lepsze efekty. Bardziej intensywnie to klepie.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.12.2023

kot_kreskowy jestes pewien, ze nie mylisz 2mmc z 4mmc?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 01.12.2023

Chłopaki, dzięki za odpowiedzi Smile Zabawa przednia Smile Myślałem tylko że na finiszu zabawy z 2mmc, dowalić lagę 3 cmc, tak na dopierdolenie Smile Ale jak mówicie że nie warto, to 3 zostawię na inną okazję Smile


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.12.2023

Ratchet  skoncz zabawe z jedna substancja, jedna/dwie doby przerwy i wal cmc (chyba ze planujesz zostawic na inna okazje nizeli zjesc wszystko w jeden weekend), dopamina szybko zapomina, serotonine to leciutko co ruszyles wiec moim zdaniem mozna leciec po drobnej regeneracji, betaketonow moim zdaniem to nie ma co laczyc, trzeba poleciec do konca jednej torby po prostu


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - budynmalinowy - 01.12.2023

2MMC na tyle mi się spodobało że chyba zamówię 25g póki jeszcze próg nie podskoczył.Świetna substancja na kulturalne posiadówki,kto potrafi docenić łagodne działanie bez efektu "wypierdol jak chuj pizda600" i nie ma styranej głowy z pewnością polubi się z tą substancją