Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 01.12.2023

mam taka sama opinie nt. 2mmc, bardzo spokojny i przyjemny jak na ketona speed, bez zadnego wyjebania w kosmos, ale klefheadom lub co gorsza alfiarzom ta substancja w ogole nie podejdzie, milo widziec kogos kto docenia 2mmc, bo moim zdaniem ta substancja ma bardzo malo zwolennikow, a nalezy jej sie zdecydowanie wiecej


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 02.12.2023

No mi strasznie to podeszło. Miałem do dziś ponad 3 mce przerwy, to jak zajebałem raja to aż miło. Kurwa, miało stanąć na pół gięta, a wszamałem już 1,5 od 14:30. Nie za dużo czasami? Czy jest ok? Czy do rana godzin 11 bomba już przejdzie? W sensie, czy będę mógł wsiąść za kółko Smile


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 02.12.2023

Mam jeszcze jedno pytanie. Zdradliwa to substancja, chciałem zjeść 1gr a poszło 2,5. Teraz mam pytanie do Was. Ubogi oczywiście jakieś tu występują. Delikatna stymulacja, poty. Ostatnią kreskę zjadłem jakoś o 6:30. Oczywiście zero spania. Czy do wieczora jakoś się to unormuje i będę w stanie normalnie zasnąć?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 02.12.2023

Ratchet Mysle, że popołudniu już sen Cię zmuli, strzel czteropaka jak chcesz przyspieszyć proces.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 02.12.2023

Ratchet mysle ze na luzie tak, a jak nie to po prostu wypij jedno czy dwa piwka, jesli nie uda Ci sie zasnac po np. godzinie od pojscia do lozka, a co do wsiadania za kolko to bron boze


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 03.12.2023

dobrze chłopaki przewidzieliście, wieczorem padłem jak mucha Smile  ale jeszcze mam do Was pytanie. Zostało mi jeszcze trochę tego specyfiku, i moje pytanie brzmi, czy dziś mógłbym powtórzyć zabawę? Czy raczej przy tej grupie też zalecana jest jakaś dłuższa przerwa?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 03.12.2023

przy beta-ketonach to nie wypada wręcz nie robić dłuższej przerwy... przecież b-k masakrują tolerancje.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 03.12.2023

No i kolejna pigułka wiedzy wpadła Smile Dzięki horsii Myślałem że takie dłuższe przerwy dotyczą grupy cmc. Nie pomyślałem o całej grupie typu ketony.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.12.2023

(01.12.2023, 20:36)wwojtuss napisał(a): kot_kreskowy jestes pewien, ze nie mylisz 2mmc z 4mmc?


W tym wątku znajdziesz co najmniej 3 moje opinie nt sortu. Każda wzbogacona o aktualne na tamten moment foto.

Serio myślisz, że pomyliłbym substancje?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 04.12.2023

kot_kreskowy  opis ktory podajesz pasuje bardziej do czworki nizeli do dwojki, serojebacz naturalnie idzie w przelyk, dwojka ma bliskie zeru powinowactwo do serotoniny, ladowac mozna sniffem na luzie, nie trzeba oralowac, 2mmc jest oaza spokoju w porownaniem do 3cmc, nie watpie w Twoja wiedze, kazdemu sie moze cyferka popierdolic, dlatego sie zapytalem czy sie watki nie pokickaly