Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2 MMC - mati54 - 09.07.2023

Od siebie dodam i zaznaczam ze 3cmc leci u mnie srednio co weekend prosze brac to pod uwage, 
Temat po pokruszeniu jest doslownie pylem, nie szczypie w nos, dzialanie dosc dyskretne ale nie oczekiwalem ze mnie wyjebie z butow, drugi tester z zerowa tolerka na ketony, byl milo zaskoczony i chwali moc dzialania, ocenil na 8/10


RE: 2 MMC - majk RC kson - 09.07.2023

podobno jak sie wezmie 2 pasy 2mmc na raz to daje 2 plus 2 czyli 4mmc xd a calkiem serio cmc z nepem dzialalo sweetasnie. ktos ma jakies sugestie czy to plus jakis stim da fajnego mixa? 2mmc plus mdphp odrobina?  Smile


RE: 2 MMC - horsii - 09.07.2023

majk RC kson jak na moje oko bez sensu - w 2-mmc serotoniny jest tyle co nic, to praktycznie sama dopamina. nie ma co tu dokładać kolejnego stymulantu opartego na dopaminie. może połączyć to z jakimś dyskontowym klefem z przeceny czy coś, chociaż myślę że w tym też trochę uroku 2-mmc - że można wyjść do ludzi nie będąc powyginanym, całkowicie ogarniając co się dzieje.

pisząc o dyskontowym klefie mam na myśli mix dwóch ketonów które solo są generalnie postrzegane jako takie-sobie/meh - kiedyś miałem wór kapsuł na 3-cec i 4-mpd. choć ten drugi jak na moje oko był solo całkiem w porządku, to jednak zdanie większości ludzi w internecie jest odwrotne. w każdym razie, chodzi o mix dwóch niedrogich "przeciętniaków".


ps. Majkel, ty podobno to lubisz sobie pierdolnąć taki mix - lorazepam, midazolam, propofol, Jackson flip czy coś.. Podobno kultowa


RE: 2 MMC - RaeminGhos - 09.07.2023

Takie oto cudeńka dostałem od duszka, odezwę się wkrótce Wink
[Obrazek: duszek123.jpg]


RE: 2 MMC - C84S - 10.07.2023

Recenzja:
Kontakt z duch REWELACYJNY
Czas dostawy W MIG  Cool  
Pakowanie FIRST CLASS
Towar idealny jak na zdjęciach, bez większego problemu się kruszy
Vendor na 10 

Nie znałem wcześniej 2mmc, pierwsza wrzutka sniff 330 mg, delikatnie gryzie w nos, spływ gorzkawy - przyjemniejszy niż w chlorach. Działa momentalne. Chęć do rzutki niewielka.
Działanie:  podobne do 3CMC, Cherry - można się sfokusować i porobić coś w transie, muzyka fajnie rezonuje, bez problemu można po tym zasnąć co jest na +, nie wyglądasz na wystrzelonego, nie wygina mordy i nie ma szczękościsku więc nadaje się na wszelakie wyjścia. 
Włącza się chęć do pogadania.

Według mnie ten produkt idealnie nadaje się dla kogoś kto by chciał spróbować po raz pierwszy RC. 
POLECEAM POBIERAĆ i HAVE FUN  Big Grin
Przyjemności


RE: 2 MMC - duch - 10.07.2023

2mmc niby nie działa , będą narzekać 
a jednak , jak dobrze zrobione to działa i to jak , co nieee Smile

czyste , 
bez domieszek ,
 dobry dostawca ,
 dobry producent ,
 dobre półprodukty , 
profesionaliści produkują ,
md php to prawdziwe md php , 
a pihp to prawdziwe a pihp , 
nep to nep prawdziwy bez najmniejszych wątpliwości
3 cmc idealne
niczym nie zanieczyszczone ,
 najlepsze jakie jest dostępne 
to są RC [Obrazek: smile.png]
wyselekcjonowane najlepsze RC jak dobra kawa 
gwarantuje jakość !!!

duch


RE: 2 MMC - majk RC kson - 12.07.2023

horsii nigdy nie bralem zadnego z wymienionych przez ciebie wynalazkow. jackson flip wyglada tak: ladujesz bombke, gdy lekko zaczyna sie cos dziac walisz sniff i czym predzej robisz wlew per zwieracz, palisz papierosa na szybko i podajesz kolejna dawke iv. substancje wedle uznania xd


RE: 2 MMC - Mef123 - 12.07.2023

Jaka jest roznica miedzy 3 mmc a 2 mmc jeszcze nigdy nie balem 2 mmc


RE: 2 MMC - kot_kreskowy - 12.07.2023

Mef123 
3mmc to praktycznie same sero, plusz kanapowiec
W tym 2 mmc jest bardziej dopaminowo. Nie poleżysz na kanapie , na sexy ciągnie. Jest też sero, ale dużo mniej wyczuwalne.
 To tak pokrótce.


RE: 2 MMC - PUDZILLA - 12.07.2023

dla mnie 2mmc mega lajcik, bombka 320mg mnie zawiodła, mogłem wybrać roa per klama, ale spływ jest na prawdę ciężki do przepicia (co świadczy o czystości mmc) i dłużej schodzi z gardła. czyżby na ketony tolerka spadała wolniej niż na kannabinoidy? 

ale sniff 80mg dał fajny stan otrzeźwienia, jakbym dobrą przedtreningówkę zarzucił, tylko ciało nie swędzi Podobno kultowa nie jest to moim zdaniem keton do bomby, lżejsze wersja 3mmc, sporo czasu podtrzymuje się stan, bo nie mogłem się upalić nawet 4h po wrzutce. dorzutka 80mg działała jak poprzednia

mocne 6/10

kot_kreskowy z tym praktycznie samo sero to trochę odleciałeś stary Podobno kultowa 2mmc to dopa i ndri