Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2 MMC - RaeminGhos - 13.07.2023

(09.07.2023, 23:15)RaeminGhos napisał(a): Takie oto cudeńka dostałem od duszka, odezwę się wkrótce Wink
[Obrazek: duszek123.jpg]

Substancja dała mi poczucie lekkości, nie miała chamskiego wjazdu, trochę piekło po nosie, jak afrodyzjak zadziałał, libido up
Niesamowicie się łatwo kruszy 10/10
Było ogromne parcie na dorzuty, mniej więcej co 1-1.5h
Czułem się jakbym brał łagodniejszą wersję 3mmc
Nie było żadnych odklejek. Było dużo pomysłów w głowie, myślę że spędzanie czasu w towarzystwie ludzi żeby porozmawiać na tej substancji mogłoby być jedną z najlepszych opcji, nie robi z Ciebie zwierzaka, dodaje Ci mocy do funkcji poznawczych

Ocena obiektywna: 7/10
Ocena subiektywna: 9/10


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Scott - 13.07.2023

Kolejny przykład że to bardzo dobra i funkcjonalna substancja trzeba tylko znaleźć odpowiednią dawkę i klimat. 

ps:
Dokładność duch jest naprawdę imponującą, nie przypominam sobie żeby któryś V pisał taką dokładną gramaturę na workach. Zaskakujesz mnie chłopie, oczywiście tak pozytywnie 😊


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ell Ćpunek - 14.07.2023

2-MMC znów dotarło dosyć szybko (1 dzień)
Moja tolerka na ketony wysoka
godzina 18:00 zaczynamy sniff 200 mg mija kilka minut czuję drętwienie prawej części zębów zawsze tak mam przy mmc
mocne uczucię eufori na ciele milutko fajnie mi się rozmawie 75-80% eufori 20-25% stymulacji mija około 30 minut 18:35 znowu 200mg efekt się przedłuża ide zapalić szluga co podbija mi trochę odczucia o godzinie około 19:10, kolejny sniff 300 mg lubie sobie wtedy pogadać moje historyjki z życia 20:00 na koniec wlatuje reszta 500mg jest zajebiscie euforia mega siedzę sobie na kanapie i jest zajebiście pale szluga i cieszę się fazą po 1 godzince 1.5 może efekty słabną ale dalej jest okej. Nie czuje jakiegoś mega ciśnienia pale maczanke i ide coś obejrzeć.
Ocena końcowa 8.5/10
Euforia 80% stymulacja 20%
Zdecydowanie Warte zakupu polecam


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - xumbo - 16.07.2023

[Obrazek: IMG-20230714-175629.jpg]
Szczur A - 177/74kg, szczur B - 196/84kg
Na podstawie dwóch szczurów, którzy przyjęli dawke ok 0.4g oral. 
Wygląd jak na zdjęciu, łatwo kruszy się pod karta, substancja bezwonna.
Szczury na praktycznie zerowej tolerce, większość wolnego czasu spędzonej na krajowce, thc i bardzo sporadycznie mdma.
Do rzeczy:
Pojawienie się pierwszych efektów nastąpiło po niespełna 30min.
Szczury po przyjęciu w/w dawki odczuły kolosalny wzrost samopoczucia, ciepło i wzrastajaca potliwowsc, robiło się ciepło w brzuszku i przyjemnie. Szczur a) zasiadł się do konsoli i z wielką aprobota i zdenerwowanie czekał aż resztą kompanii zrobi to samo. Szczur b) natomiast powtarzał co i rusz ale go rozjebalo i ale mu dobrze, kompletnie nie miał ochoty na jakiekolwiek plejakowanie, włączył mozgę i kompletnie się rozpłynął w rytm scorpionsow co i rusz powtarzając słowa, ruszając głową i nucąc noga w rytm muzyki. Kolosalna empatia spowodowała, że zrezygnowany szczur a) wyłączył pleyaka sciszyl muzykę i dołączył do do rozmów. Świetnie i wręcz naturalnie bez przerywania, przekrzykiwania kręciła się rozmowa (nie tak jak po cmc, że morda lata i każdy się wpierdalania w zdanie) rozmowy dotyczyły mojego powrotu do kobiety, wyjazdu nad jezioro białe i tego jak znakomita substancje przywiózł Pan Xumbo. Duża ochota na papierosa, ściek tak jak wyraził to Pan Pudzilla ciężko strasznie przepic, obu szczurkom zdretwialy przednie zęby, minimalna a wręcz zerowa ochota na dorzutke. Całość zamknęła się w 2.5h. 
Kończąc recenzje zdanie szczrow jest identyczne. Świetny odczynnik bardzo empatyczny, euforyzujące nie robi jak to nazwali "hubzdziu" we głowie jak cmc. Idealna substancja do wyjścia do ludzi, wypad że znajomymi, wycieczkę rowerową czy spędzenia w domu zaciszu. Jedynym minusem to spływ, który naprawdę ciężko przepic (zaobserwowane u obu szczurów) i dosc spora potliwość. Obu sobie zdania, że jest to dobry zamiennik 3mmc, ale jak zaznaczyłem na początku, oba szczury praktycznie nie mają tolerancji na bk. Z dość duzym zaciekawieniem pytali mnie czy będę miał jakoś na dniach jeszcze ten produkt. Wychodzi na to że 2mmc przypadło im bardziej do gustu, wcześniej zazeralil się cmc, a tutaj jednak wybierają mmc? To mówi samo za siebie.
Ocena 10/10
Naprawdę produkt jest czysty w świetnej cenie. I nie ma się tutaj do czego przyczepić. Świetna robota duchu coś czuję że to 2mmc zrobi furorę. 
Piątka.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - daberhere - 18.07.2023

Oj zrobilem sie tym ortomefedronem  temacik polecam fanom mmc ja male doświadczenie z cmc /mmc jednak władka i nepa w życiu troche zjedzone.Jeden pas 300mg mnie *****l z butów jak przysypialem po 3 nocce na stimach opio benzo,całkowicie stan ze zgonu na nowo narodzonego cudowna odskocznia od miejskiego syfu i leków.Quality 10/10  gołąb był na parapecie nim sie obejrzałem szybciej sie nie da jak u duch a kontakt "lepszy niz z moja matką"  xD so true


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.07.2023

Ale petarda!!!

Normalnie szaleństwo. Tak mi się spodobał ten produkt. Muszę to mieć zaraz poprawie. Zajebista euforia!!!

It is what it is! XD


It does what it do.. 😂

[Obrazek: 16897362914076914611820992529463.jpg]


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.07.2023

Jakoś mi siadła laga przez moment po ketrelu i 1/3 piwa że to był kosmos.

Taki mix miał sens, serio. Prze pizda ale nie do ludzi.

Tzn. Mój mix..


Bo produkt jest właśnie do ludzi jak najbardziej. :d


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - xumbo - 19.07.2023

Tak z ciekawości jaki jest sens miksować ketrel, który jest upierdalaczem wyciszaczem na sen z euforykiem? 
Proszę rozwiń to olanucki, bo nie mogę tego pojąć. To tak jakbyś brał alpre na sen, a zaraz potem zarzucił 50mg alfy i mówił, że zajebisty miks.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.07.2023

Właśnie sam nie wiem to trzeba przeżyć. KETREL ma niby obniżać poziomy ser i dopaminy więc to nie logiczne taki mix ale spróbowałem i się nie zawiodłem.

Nie polecam takiego mixu ale ja się świetnie bawiłem dzisiaj noc jak mam wolne od pracy.

xumbo próbowałeś tego 2-MMC może? Boje się marnować materiał i dorzucać. Chyba poczekam godiznke dwie i sprobuje ostatnia Lage zjeść. I przerwa na tydzień ponad lekko, może. Hihi


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - xumbo - 19.07.2023

Dosłownie na tej samej stronie masz moja recenzje ze zdjęciem. Oj przyda sie, pozdrówki bro.