Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 19.07.2023

Zapach niewyczuwalny, aplikacja dość spoko nie szczypało w nos 
Dawka: 200mg robiło tak z dobrą godzinę jest to dość lajtowa substancja ale działająca 
Fajne jest to, że można normalnie logicznie myśleć na tym nie tak jak w przypadku cmc 
Pierwsze efekty pojawiły się po 10 minutach fajne poczucie ciepła lekkie wejście nie było czegoś takiego jak oczopląs xD 😆 wystąpiła euforia z lekką stymulacją. 
Ogółem fajna substancja nawet do wyjścia do ludzi nie widać tego że człowiek jest porobiony. Chęć do działania ogromna, kreatywne pomysły po zażyciu 
Ocena 6/10
Dzięki raz jeszcze duch


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Attenborough - 19.07.2023

Lifeisbrutal  jak z libido po tym? Czy nie będzie to najlepsza opcja, jeśli na tym nam zależy?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.07.2023

Gosciuu. Masz pizde na maksaaa po tym sorcie! Nie do zbicia.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 19.07.2023

(19.07.2023, 08:09)xumbo napisał(a): Tak z ciekawości jaki jest sens miksować ketrel, który jest upierdalaczem wyciszaczem na sen z euforykiem? 
Proszę rozwiń to olanucki, bo nie mogę tego pojąć. To tak jakbyś brał alpre na sen, a zaraz potem zarzucił 50mg alfy i mówił, że zajebisty miks.

Nazbyt uprosciles. Receptorów dopaminowych jest bodaj 5 klas. Przy czym ketrel jest słaby antagonistą D2 ,.5ht2 a lub C (albo i to i to) .
I teraz - co się dzieje jak zblokujesz re receptory ? Neuroprzekazniki płyną do innych receptorów. Ze wszystkimi plusami jak i minusami. 
Do tego gdzieś kiedyś czytałem, że kwety się nie radzi przy dragach, bo działa jako NRI i może.tyesc serce przez zwiększanie poziomu noradrenaliny
 
W dużym skrócie idiotyczny miks.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.07.2023

No debilny mixik strasznie. Odjebalo się no. Dzięki za info!


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 20.07.2023

Attenborough Libido tak średnio ruszyło. Było tak bo miałem zaburzone działanie przez risperon więc to pytanie raczej do innych


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 20.07.2023

olancucki czytam i czytam, gościu ten twój mix był skrajnie nie odpowiedzialny a ty jeszcze piszesz dobra bania.
Pamiętaj że poza tobą są tu jeszcze inni ludzie którzy to czytają i ktoś może wpaść na podobny pomysł i wypierdolić się do szpitala, BHP i higiena pracy przede wszystkim pamiętaj że od takich mixow można się przekręcić a potem zacznie się weszenie i chuj wie co jeszcze (dramatyzuje) i narażasz innych użytkowników jak i vendorow.
Nie oceniam cię i nie odbieraj tego jako atak z mojej strony, ale czas zacząć myśleć nie tylko o sobie ale i otoczeniu ogólnie, wszystko jest dla ludzi ale z głową Smile co innego przyjąć dużą dawkę danej substancji a co innego mixowac na pale
Zdrowiej i odpocznij może Smile


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - olancucki - 20.07.2023

Dzięki za pobłażanie, juz dawno nie czułem się aż tak specjalnej troski.

Zaraz przeczytam ze zrozumieniem i zaoamietam na zawsze.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 20.07.2023

olancucki naprawdę nie odbieraj tego jako atak, jak uraziłem to nie chciałem ale pamiętajmy o BHP dla dobra ogółu
Koniec offtopu


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - xumbo - 20.07.2023

Attenborough oba szczury za zaobserwowały duży wzrost libido. Z resztą tak jak zaznaczyłem w swojej recenzji.