Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Wolfdopalamyznacie:E - 16.08.2023

Dobra a z innej beczki probowal ktoś iv ????  Bezpieczne ? Bo raczej w tym kierunku bym wolał sobie to sprawdzić


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Mef123 - 18.08.2023

2MMC 

[Obrazek: 367414234-309959804754845-8620899479435129903-n.jpg]
Paczka wylądowała po dwóch dniach roboczych cena i jakość jest godna polecenia ćpanie nie jebie chlorem 120mg dobrze wchodzi włącza się po 20 minutach polecam ten temat do rundki po mieście można porozmawiać normalnie z ludzikiem nie wykręca ryja jak po fecie osobiście polecam ten temat działa normalnie jak dobry kryształ polecam ocena ogólna to siedem na dziesięć jestem nie krytym krytymiem w tym temacie osobiście mogę z szczerym sercem polecić tego dilera wiadomo to nie stare dobre czasy 2K13 r gdzie była jeszcze mefka której szukam 4MMC to kozak sorcik Duch dzięki za próbkę na pewno wrócę i wezmę górkę  tematu polecam idę grać w cs 1.6 Yoo 





RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Wolfdopalamyznacie:E - 18.08.2023

[Obrazek: 20230818-235547.jpg]

Do mnie też doleciało dzięki duszku substancja fajna delikatna tak jak kolega wyżej pisze do posiedzenia przy browarku i pogadania.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 23.08.2023

A ja mam pytanie, czy po tym też pociliście się jak świnia? Kolega ostatnio poczęstował mnie tym specyfikiem. Było tego ok 2g. Chciałem zjeść max 2 sznyty, a w 11 godzin poszło wszystko. Substancja w moim przypadku działała mega rozluźniająco. Ale po skończeniu zabawy, jak się położyłem to wnet pływałem w łóżku. Tak ze mnie leciało. Mieliście podobnie? Czy spożycie 2 g w przedziale czasowym około 11g to nie oby za dużo?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - JaTylkoPatrze - 23.08.2023

Ratchet 2-MMC tak działa przyjemnie, nie ma takiego wypierdolu jak po np. 3CMC. 
Mocne pocenie sie po tych specyfikach to raczej normalna sprawa, tym bardziej że mamy teraz upały.
Pytasz czy 2g w 11 godzin to dużo - Jeden powie że tak a drugi że nie Podobno kultowa Pewne jest że zdrowe to to nie jest  Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 23.08.2023

JaTylkoPatrze dziękuję za odpowiedź Smile

Mam jeszcze jedno pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Zabawę z 2 MMC miałem dwa dni temu. Oprócz tego w zapasach posiadam jeszcze 3 CMC oraz 4 Cmc. Czy np mogę zrobić tydzień przerwy, następnie pobawić się 3 cmc, kolejny tydzień przerwy i zabawa 4 cmc, a następnie powiedzmy 2 miesiące przerwy? Odczuję magię zabawy? Czy raczej po zabawie na 2 MMC znów zafundować dłuższą przerwę? Z tego co wyczytałem to zabawę z 4 CMC zostawić na koniec, gdyż w odwrotnej kolejności czyli 4cmc, potem 3cmc to 3 nie zadziała. dobrze myślę?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 23.08.2023

Ratchet 2mmc to w wiekszosci dopamina, slabiej teraz odczujesz dzialanie 3cmc niz 4cmc, 4cmc to bardzo duzo serotoniny w porownaniu do 3cmc i 2mmc, wiec mysle ze teraz 4cmc i po tygodniu 3cmc


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 23.08.2023

Ratchet 2-mmc to praktycznie sama dopamina, 3-cmc to dużo dopaminy, trochę sero. 4 to dużo sero, mniej dopaminy. nie mam dokładnych liczb pod ręką, ale no mniej-więcej tak to wypada.

Niby cię 3-cmc porobi zaraz po 2-mmc, jest o wiele mocniejsze, ale mimo wszystko to nie będzie taka faza, jaka "być powinna" - najlepiej byłoby jednak zrobić dłuższą przerwę. 2 tygodnie, no to tak minimum. No chyba że tak ciśnienie męczy Podobno kultowa

Niby tak jak piszesz byłoby "najlepiej", 2-mmc cie tak nie wypłucze z dopaminy jak 3, potem mocniejsze 3 i płukanie dopaminy do reszty, na końcu całkowite płukanie sero 4-cmc, haha Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - fiodor - 23.08.2023

Efekty po tygodniu odczujesz, jednak jak się domyślasz nie będzie to pełnią efektów, które otrzymalabys chociażby po 2 tygodniach, a co dopiero po miesiącu czy dłużej. 
horsii a nie lepiej byłoby najpierw 4, a później na koniec 3 ? Będzie sero bomba, dopamina trochę 'odpocznie' i wtedy 3cmc ?


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Ratchet - 23.08.2023

Dziękuję chłopaki za informację Smile No to zrobię taki eksperyment, odczekam ok 2 tyg, poprawię 3 cmc, następnie tydzień i szarpnę 4 cmc. Odnośnie 4 cmc zadam pytanie już w odpowiednim dziale Smile

Na koniec jeszcze pozwolę sobie na szybkie, techniczne pytanie. Jakiś czas temy, na hypku, ktoś gdzieś pisał że pokłady dopaminy bardzo szybko się regenerują. Tam było powiedziane że podobno w ciągu 48 godzin. Waszym zdaniem jest to prawda? Bo serotoniną to wiem że tutaj jedna zabawa na 2 miesiące przerwy minimum. No ale wiadomo jak to jest jak ciśnienie dopadnie Smile