Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - JaTylkoPatrze - 23.08.2023

Ratchet Dopamina odbudowywuje sie znacznie szybciej od serotoniny, ale ile dokładnie czasu to nie wiem.

Dobra nie robmy offtopa. To temat o 2-MMC od Ducha.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 23.08.2023

Ratchet 
Dużo zależy od tego jak sie odżywiasz, czy bierzesz jakieś suple czy może leki, jaki tryb życia prowadzisz itp
Generalnie dopa odbudowuje sie szybko.
Dla przykładu powiem Ci, że ja ćpam ostatnio co weekend i nie mam problemów aby cos nie klepało,ale porównawczo do okresu gdy brałem raz w miesiącu, to teraz czuję jakieś 80 może 90% maksymalnej mocy. 
Takie moje spostrzeżenia.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - fiodor - 23.08.2023

Ratchet dlatego ja Ci polecam najpierw 4, później 3. Właśnie że względu na ten aspekt dopaminy Wink


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 25.09.2023

[Obrazek: Polish-20230925-191749162.jpg]

Dobry,
Gratis do zamówienia o który poprosiłem.
Zajebisty materiał. Sort jest wyczuwalnie mocniejszy od tego co był na początku i to tak spooooro😎
No chyba, że to mi tolerka zjechała, ale po ostatnich przebojach jest to raczej mało prawdopodobne Podobno kultowa
No jest dzik, 150 sniffem było ciężko wessać, ładowało się jakieś 20 minut tak przyjemnie i stopniowo.
Przeważa mocna dopaminowa euforia a speed zaczyna być odczuwalny dwadzieścia minut później.
Delikatna potliwość, źrenice nieznacznie powiększone jednak czarne niczym  kosmate dupsko szatana😎
No widać fhooy, że było coś grane😉
Libido podniesione ale nieznacznie i przy tej ilości jaką zeżarłem jest całkowicie do opanowania.
Peak trwa dobrą godzinę. 
No jest naprawdę dobrze, muszę to raz wziąć w normalnym zamówieniu i wtedy w moich hardcorowych dawkach to przeorać😎
A będzie grane bo jest sztos.
Zajebista odskocznia i polecam jako alternatywa dla 3/4cmc.
Kurwa, to było chyba nawet lepsze od tego klefa z zamówienia☺
Kocie noty: 9,5/10❤

Dziekuję duch To było MEGA👍


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Naluzie zawsze w bluzie - 27.09.2023

Dostałem próbkę na prośbę, 
Co mogę powiedzieć o tej substancji hmm,
Dosyć lekka w porównaniu do 3cmc coli, jestem przyzwyczajony z partnerką do trojek więc ciężko obiektywnie ocenić nam ten produkt po zjedzeniu jedynki.
Mimo to po pierwszej lancy dosyć ciekawe wejście, gładkie i jest chęć na zjedzenie drugiej, po dojedzeniu jest dobrze. Nie ma takiego parcia na dorzucanie w nieskończoność. Ogólnie fajny profil działania na wyjście do ludzi, nie wypierdala za mocno i oceniam ta substancje jako odpowiednią dla niedzielnych amatorów walenia, przy ciągach na cmckach nie warto tracić tej substancji bo można odczuć lekki niedosyt. 
Kruszy się bardzo łatwo nie odstrzela i nie gryzie w nos.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kajabuza - 15.10.2023

UWAGA Z DAWKOWANIEM szczególnie kiedy jesteś np pilotem samolotu pasażerskiego. Smile

Połączyłem z 3CMC, ale z godzinę temu przyjąłem dawkę... Ja wiem 200+200 minimalizuję ofkors, żeby nie było, że walę dżdżownice od strychu po piwnice. ⭐

Obraz dopiero się naprawia, a serio kolorki mi się zmieniały, krztalty itd. Ahh... I przez jakieś pół minuty się obawiałem o żywota swojego amen, ale zająłem się pisaniem i zapomniałem umrzeć. Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kajabuza - 15.10.2023

PS. Fajnie się pali z methpipe. Topi się na płynne coś, a dym w smaku dość przyjemny.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 15.10.2023

3cmc w mixie z 2mmc ? Bez sensu troche


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kajabuza - 15.10.2023

Epsiakos wiem, wiem. Przerabiałem to już z Horsim, że MMC z CMC to nonsens, ale efekt robi robotę. 😌


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Kajabuza - 18.10.2023

Bardzo mi się spodobała ta dwujeczka (już tak na trzeźwo napiszę, bez rymów 🤭). Pamiętałem Ją jeszcze z czasów sklepu "theexploaders".

I co ciekawe, mimo, iż jestem wielbicielem 3CMC, to z zestawu po 10 g - 2MMC, 3CMC, 4CMC najwięcej poszło właśnie Dwójeczki. Często w miksie z 3CMC.

SztywnyMisza Ty chyba byłeś zdziwiony, że się topi. Mam nadzieję, że ten gif odda to, jak dobrze się to topi. ⭐[Obrazek: S6Y52.gif]