Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 21.10.2023

(25.09.2023, 19:30)kot_kreskowy napisał(a): No jest naprawdę dobrze, muszę to raz wziąć w normalnym zamówieniu i wtedy w moich hardcorowych dawkach to przeorać😎
A będzie grane bo jest sztos.


Jak powiedział tak i zrobił. Przeorane😎


[Obrazek: Polish-20231021-194459157.jpg]

Ta karma wjeżdża jako jeden z głównych faworytów do kociego menu, oczywiście z przerwami bo to jednak mmc.
Ten sprzęt to jest petarda, wpisuje się prawie idealnie w me gusta szczególnie przy aplikacji per rectum. Przy tym podaniu i ilości ~500 jest po prostu  dopaminowo-euforyczny rozpierdoool😻

Na wstępie poleciał sniff ok 150mg ale to nie jest sprzęt do nosa stworzony.
Prawilne środowisko to oral i zdecydowanie mroczny tunel Podobno kultowa po uprzednim dokładnym rozpuszczeniu kamlotów w płynie.

Jakościowo jest elegancko, mocowo tym bardziej. Porównawczo: miałem sampel 2mmc od zzzzap w pudrze, było smaczne i owszem, jednak po tym teście stwierdzam, że do Duszkowego ortomefedronu nawet nie ma podjazdu.
I nie ma tu krzty przesady. 
Spektrum doznań jest szerokie i intensywne. Wyżej tylko mefedron.
Libido?  No kurwa😎  🔥🔥🔥

Noty lecą do góry! 10/10
Oczywiście czysto subiektywnie☺

Polecam fhoooy!
duch Stokrotne dzięki za ten ogień😁


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.10.2023

Muszę dosiąść się do tego MMC, zobaczyć jak na mnie zadziała


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.10.2023

Drugie podejście w życiu z tą substancją i wielkie wow substancja zaskoczyła mnie dużym wylewem serotoniny. Preferowałem sniff 200mg. Substancja wchodzi powoli dopóki nie spłynie nam całkowicie wtedy jest:
* rozpierdol eufo
* lekkie pobudzenie 
* lekko może się rozmazać obraz ( ale nie uważałbym tego za minus) fajne rozlewanie
* czuć ciepełko od środka ale libido jakoś nie bardzo up 
Substancja mnie trzymała dość krótko bo pół godziny ale to moje indywidualne odczucia ( mam wysoką tolerke na wszystko). Czuć lekki niedosyt przez co parcie na dorzutki jest. Jest to naprawdę funkcjonalna substancja nawet jeśli ktoś ma do wykonania pracę myślącą to mimo lekkiego zawirowania obrazu czasem idzie się skupić. 
5/6


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 22.10.2023

Ja nie chcę nic mówić, ale wylew serotoniny? Przy 2-mmc? Jeszcze sniffem? Ktoś tu odleciał, albo zajebał mixa wszystko z wszystkim i zapomniał napisać Podobno kultowa Poza tym, nie potrafię sobie wyobrazić, jak coś po czym jest "eufo rozpierdol" i rozmywanie się obrazu może być funkcjonalne.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.10.2023

Ps. No mogło tak być na początku poszło 2mmc a później alfa mogło mi się faktycznie to zmieszać i taki efekt był.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - horsii - 22.10.2023

Ale żadna z tych dwóch substancji nie ma nic wspólnego z serotoniną, więc skąd tam serotonina? Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.10.2023

W takim razie nie znam wytłumaczenia na twoje pytanie.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Epsiakos - 22.10.2023

Lifeisbrutal Sluchaj, zastanow sie dokladnie nad tym co mowisz bo generalnie 2mmc to 90-95% dopy i 5% sero a Alfa to juz wiadomo ze czysty stim wiec nie ma mozliwosci nawet przy oralu na uderzenie serotoniny.

Powiedz ty mi co ty rozumiesz przez slowo "EUFO" bo moze tu lezy problem i cale to nie porozumienie


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.10.2023

Epsiakos Hm.. ciężko mi określić to uczucie do formy" Eufo" Zaliczam coś takiego jak faktycznie takie rozlewanie od środka takim em przyjemnym uczuciem być może źle to zinterpretowałem jeśli tak to sorry za zamieszanie nie miałem na celu nikogo w błąd wprowadzić. 

Dzięki za wytłumaczenie


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 22.10.2023

Lifeisbrutal 
Tu czuć euforię, to fakt, lecz jest to dopaminowa euforia.

Przy serotoninie, euforia daje taki specyficzny plusz ciała, skóra staje się taka mięciutka w dotyku.