Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 (/showthread.php?tid=2363)

Strony: 1 2


Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - PUDZILLA - 06.07.2023

[Obrazek: front.jpg]

Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06



RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - kot_kreskowy - 06.07.2023

Lodowce topnieją, co jest potwierdzone naukowo i zmierzone.
Jeśli lód topnieje, to rośnie temperatura a do atmosfery dostaje  się coraz to więcej wody w postaci pary co powoduje zmiany w klimacie.
Skoro z jednej strony paruje coraz to więcej wody, to nie ma chuja, gdzieś to musi oddać, dlatego mamy tajfuny, powodzie i huragany.
Równowaga.

Wszyscy zginiemy Podobno kultowa

PS.
How dare you😎


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - fiodor - 06.07.2023

Nie przywiązuje do tego uwagi


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - PUDZILLA - 06.07.2023

bujdy na resorach

bilans wody równy jest zero, to że lodówce topnieją, nie oznacza, że ta woda gdzieś znika, wpływ człowieka na klimat jest potwierdzony (chociażby jezioro Aralskie), ale straszenie ludzi, że zabraknie wody to jest cyrk, a jeśli lodówce stopnieją wystarczająco mocno, na ziemii dojdzie do globalnego ochłodzenia i czeka nas mała epoka lodowcowa, tak jak było już niejednokrotnie przez miliony lat wstecz, średnia temperatura w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nie zwiększyła się nawet o jeden stopień (swoją drogą, dlaczego przestali mówić o globalnym ociepleniu tylko o zmianach klimatu?)

nie doceniamy matki natury 



RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - Szarlatan - 06.07.2023

fajnie bo topniejące lodowce odkryją wiele tajemnic


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - kot_kreskowy - 06.07.2023

PUDZILLA 
No przecież nie znika.
H2O krąży w atmosferze.
Raz jako woda, raz jako para.
Jest jeszcze lód, ale on chyba nigdzie nie krąży, chyba że po oceanie Podobno kultowa

Czy lodowiec może parować?
Jeśli topnieje, to na pewno (nie wiem czy lód ma właściwości lotne - chyba nie Podobno kultowa), a skoro topnieje i oddaje wodę, to wydaje mi się, że wody w stanie płynnym przybywa.

A skoro przybywa, to ma to wpływ na pogodę bo przybywa pary wodnej. (Zwiększa się powierzchnia parowania? Kurwa nie wiem teraz sam.)
Bilans jest zerowy, jednakże zmieniają się ilościowo stany skupienia  owej wody na planecie.
Zresztą, pierdolą przecież o podnoszącym się poziomie mórz i oceanów.

Tak ja to widzę. 
Jeśli coś popierdoliłem to proszę o korepetycje 😁


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - C84S - 06.07.2023

Istnieje w ogóle coś takiego czy to następny chwyt dużych korporacji by zasiać strach


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - Lady Giwera - 06.07.2023

Kiedy organizuję przyjęcie/spotkanie staram się by klimat był wyjątkowo pozytywny. Wink Na tego rodzaju klimat mam spory wpływ. Smile Smile Smile


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - Chochlik - 06.07.2023

My se jeszcze normalnie pożyjemy, ale naszym dzieciom/wnukom to już fest współczuję.


RE: Co sądzisz o zmianach klimatu? - 07/06 - kot_kreskowy - 06.07.2023

(06.07.2023, 11:28)C84S napisał(a): Istnieje w ogóle coś takiego czy to następny chwyt dużych korporacji by zasiać strach


Woda paruje. To pewne jak nagrody od escobara, śmierć i podatki😎

Resztę musisz sam wydedukować😁