Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CZARNA LISTA SAMPLARZY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: CZARNA LISTA SAMPLARZY (/showthread.php?tid=2365)

Strony: 1 2 3


CZARNA LISTA SAMPLARZY - kot_kreskowy - 06.07.2023

Dzień dobry,
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ogółu ale przede wszystkim oczekiwaniom vendorów, jakie to pokładają w akcjach samplowych by wypromować dzięki temu oferowane swym klientom produkty, pod tym postem będę umieszczał wszystkich tych userów, którzy niewywiązują się z obowiązku zamieszczenia recenzji, jednocześnie biorąc udział w takowej akcji promocyjnej.


Działania te są podjęte by wyeliminować z kosztownych akcji promocyjnych osoby chcące się, kolokwialnie mówiąc - naćpać za darmo.


W tym miejscu pragnę wyjaśnić wszystkim potencjalnym testerom, że zgłaszając się do takowych akcji promocyjnych, każdy tester ma obowiązek wywiązać się z zamieszczenia po testach obszernej recenzji, najlepiej wraz z fotografią badanego odczynnika.
Testy należy przeprowadzić w możliwie najszybszym terminie, a wynikłą z nich recenzję, niezwłocznie umieścić w odpowiednim dziale.
Powyżej opisane zasady powinny być znane każdemu, a wynikają one z przyzwoitości oraz lojalności, jako wdzięczność za bycie wyróżnionym jak i obdarowanym.

Informuję również, że w razie opieszałości nie będzie stosowana żadna taryfa ulgowa dla nikogo, a powyższe zasady obowiązują wszystkich, łącznie ze mną, oraz że namierzony zostanie KAŻDY niesforny tester.


W razie umieszczenia na czarnej liście, pozostawiam możliwość wykreślenia danego osobnika przez moderatora, lecz po uprzednim uzupełnieniu zaległej recenzji oraz upływie sześciu miesięcy od daty dokonanego uzupełnienia.

Wyjątkiem mogą być tylko sytuacje losowe, a mianowicie: zamknięcie w ZK lub śmierć testera.


UDANYCH I BEZPIECZNYCH TESTÓW😁

[Obrazek: Polish-20230706-171401811.jpg]

Poniższa lista dotyczy akcji samplowej przeprowadzonej przez cyberrcnl .

Testerzy, którzy oszukali vendora niezamieszczając recenzji po uprzednim otrzymaniu próbek:

Xxxxx


RE: CZARNA LISTA TESTERÓW - Beeniepatu - 06.07.2023

Zmienilbym tylko nomenklature. Nie trzeba sie bac slowa 'samplarz'. 'Czarna lista samplarzy' - tak to wg mnie powinno byc nazwane 😎


RE: CZARNA LISTA TESTERÓW - PUDZILLA - 06.07.2023

dojebałbym do listy wszystkie multikonta C84S ktore zostaly zidentyfikowane

aleqqsu napisal recenzje, nie byla ona bujna, ale zawsze jakaś


RE: CZARNA LISTA SAMPLARZY - kot_kreskowy - 06.07.2023

Tak, w porę zauważyłem i edytowałem.


RE: CZARNA LISTA TESTERÓW - wwojtuss - 06.07.2023

jakbys potrzebowal paru nickow do listy, uderz do nas, tj. chlopaki z TWC, sluzymy pomoca Wink


RE: CZARNA LISTA TESTERÓW - horsii - 06.07.2023

^ używajmy słowa "samplarz" - wystarczająco pogardliwe, ale nie jakoś obraźliwe, akurat adekwatne.
kot_kreskowy zmień tytuł tematu. Podobno kultowa

Mam nadzieję, że po akcji ducha wrzuci on listę tych którzy się nie wywiązali, bo czuję że ich będzie, to się tą uzupełni.


RE: CZARNA LISTA SAMPLARZY - kot_kreskowy - 06.07.2023

PUDZILLA 
Nie można wpisać tu C84S ponieważ nie spełnia wymagań formalnych.
By znaleźć się na ścianie wstydu należałoby nie zamieścić recenzji.

Jeśli jego multikonta są udowodnione, należy ukarać go inaczej.

Po akcji samplowej zorganizowanej przez duch będę tu wrzucał tych co nie umieszczą recenzji.


RE: CZARNA LISTA SAMPLARZY - PUDZILLA - 06.07.2023

kot_kreskowy dla niego to powinien być wielki mur porycia i degeneracji a nie zwykła ściana

oczywiście, że są udowodnione, mam na to dowody, giwera sama mi go sprzedała na tacy


RE: CZARNA LISTA SAMPLARZY - kot_kreskowy - 06.07.2023

(06.07.2023, 18:00)wwojtuss napisał(a): jakbys potrzebowal paru nickow do listy, uderz do nas, tj. chlopaki z TWC, sluzymy pomoca Wink


Nie można tu wpisywć każdego kogo popadnie.

Dany osobnik musi spełnić wymagania formalne.
Prawo nie działa wsteczPodobno kultowa
Skoro wymagamy uczciwości, sami bądźmy uczciwi.


RE: CZARNA LISTA SAMPLARZY - PUDZILLA - 06.07.2023

prawo nie działa wstecz w państwie prawa, a przypominam, że jesteśmy na dopale, gdzie obraca się rzeczami nie do końca legalnymi xD zresztą, ostatnie nowe konta też wyłapały bany, dlaczego? bo to są konta jednej osoby

a tu masz dowód, ze to jest zwykly multikonciarz, chcesz więcej?
[Obrazek: Screenshot-2023-07-06-19-19-06-64-572064...a4f912.jpg]