Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Palenie tytoniu pod wpływem - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Palenie tytoniu pod wpływem (/showthread.php?tid=2378)

Strony: 1 2 3 4 5


Palenie tytoniu pod wpływem - maciusss. - 10.07.2023

Witam, jak u was jest z paleniem szlugów lub podgrzewaczy tytoniu pod wpływem?
Ile potraficie wypalić i w jakim czasie?
Pozdro  Heart


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - horsii - 10.07.2023

Zależy pod wpływem czego - raz na zejściu kwasa kiedyś wysmażyłem cała paczkę w jakieś 2-3 godziny, bo się w głowie robi taka wirówka jakbyś smażył psychodeliczny crack.  Podobno kultowa


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - maciusss. - 10.07.2023

(10.07.2023, 17:27)horsii napisał(a): Zależy pod wpływem czego - raz na zejściu kwasa kiedyś wysmażyłem cała paczkę w jakieś 2-3 godziny, bo się w głowie robi taka wirówka jakbyś smażył psychodeliczny crack.  Podobno kultowa

Głównie chodzi mi o rzeczy typu cmc, mmc, alfy, hexeny itp.

Fajnie jakbyście zaznaczyli konkretnie: na czym i ile.


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - PUDZILLA - 10.07.2023

nie palę od półtorej roku, ale lubię sobie przypalić papierosa po kodeinie, zawsze podbija fizyczną błogość


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - xumbo - 12.07.2023

9dni żarcia alfy 1.5kg tytoniu. Szlif za szlugiem właściwie, a w domu dym można było krocic.


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - tlas - 12.07.2023

Po cmckach zazwyczaj zbiera się na bełta podczas odpalania kiepa. Ogólnie jak coś biorę to praktycznie zapominam o paleniu


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - Demilich - 13.07.2023

Po syntetycznych kannabinoidach (adb-butinaca ale i starsze generacje, mdmb-4en-pinaca, nawet za czasów am-2201) palenie papierosów powodowało zbijanie fazy "schodzi po szlugu". Gdy faza słabła i była chęć na dopalanie, najpierw papieros, żeby zbić do zera a później lufa. Taki restart.
Po 1p-lsd też fajnie się pali, chociaż to różnie bywa. Czasem potrafiłem 4 pod rząd wypalić a czasem to odpalam szluga, jeden buch i wyrzucam/ kiepuję. Chociaż po ostatnim tripie na 1p-lsd coś mi poprzestawiało na plus i już kilka dni nie palę. Po prostu mi się odechciało palić do zera, jakbym wziął magiczną tabletkę, a dość dużo paliłem, nawet bez filtra albo sam tytoń z fifki. Ciekawe na jak długo.


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - fiodor - 13.07.2023

Różnie, raz palę jak smok, innym razem wcale się nie chce. Nie wiem od czego to zależy


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - C84S - 13.09.2023

Mi przeważnie po WIŚNI chce się palić jak smok, odpalam jedną po drugiej. 
Po stimach palić się nie chce w ogóle, są ciekawsze rzeczy do robienia.
Po ziole też mi też nie smakuje.


RE: Palenie tytoniu pod wpływem - Lady Giwera - 13.09.2023

Smakuje, jest trójeczka, jest fajeczka. 
Całe szczęście nie palę w domu ani w samochodzie.