Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2384)

Strony: 1 2 3 4


3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - duch - 12.07.2023

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 3-CMC (POLAND)


RE: 3-CMC (POLAND) - Scott - 12.07.2023

Panie duch moze do tematu aktualne zdjęcie poglądowe? Lepiej może komentarze będą napływać?😇


RE: 3-CMC (POLAND) - ProducentRC - 13.07.2023

Zdjęcie jest na stronie sklepu, tak ogólnie próbował ktoś 3cmc i 3cmc Poland? Interesują mnie różnice w działaniu bo wizualnie są drobne różnice


RE: 3-CMC (POLAND) - xumbo - 13.07.2023

U mnie jutro laduje 3cmc Poland więc wstawię fotkę i zdam relacje, zarzuce na dwa szczury z niską tolerka. Szamali równiez zwykle 3cmc więc będą mogli porównać oba sorty. Szepne słówko za jakiś czas. Ja nawet nie będę próbował bo z moją tolerka i obecna głową opinia byłaby chuja warta, zadowole się 2fdck w weekend.

ProducentRC


RE: 3-CMC (POLAND) - Mef123 - 13.07.2023

Mam dostać w gratisie 3 gr w sobotę testy na weekendzie zdam recenzje  Wink


RE: 3-CMC (POLAND) - JureKiler - 13.07.2023

(13.07.2023, 05:30)ProducentRC napisał(a): Zdjęcie jest na stronie sklepu, tak ogólnie próbował ktoś 3cmc i 3cmc Poland? Interesują mnie różnice w działaniu bo wizualnie są drobne różnice

Mogę ci powiedzieć mniej wiecej z oka szczurków labolatoryjnych.

3 cmc poland to mieszany speed z euforią takie może 60/40 spd eufo moge się mylić ale czuć jakąs tam euforie w odróżnieniu do flagowego produktu 3cmc który jest brutalnym dopaminiarzem  Big Grin


RE: 3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - Nieświadomka - 18.07.2023

Duszek znowu zaskoczył. Kolejne fajne zamówienie u tego Pana. Tak się prezentuje jeden z kryształów obecnego tutaj tematu. 

Kruszy się jak poprzedni. Wleciała linia 150mg. Aplikacja bezbolesna, kruszy się na sam pyl, spływ niewyczuwalny. Działanie opisze w weekend. 

Pomimo wysokiego progu zamówienia, BHP jak i czas lotu jak i czas lądowania (8:00 rano wleciał kod) jak i sam kontakt i nawet negocjacje na wysokim poziomie Smile jestem zadowolony jak na razie ze współpracy która jest od samego początku Smile 
[Obrazek: IMG-2291.jpg]


RE: 3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - xumbo - 18.07.2023

Nawet nieźle wygląda ten Polaczek Wink


RE: 3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - olancucki - 18.07.2023

[Obrazek: received-3564024717167629.jpg]

Tak się prezentuje 3CMC POLAND.

MIALEM PRZERWE OD RC JAKIES 2TYG (OD STIMOW) I PRZERWE OD EUFORYKOW I EMPATOGENOW Z 4 WEEKS.


Trojeczka jest dla mnie lepsza od 3cmc którego już nie ma tego klasycznego co było jakości że wow. To też jest jakości że wow! Ale w innej formie. Lekko mleczne i takie śnieżnobiały żółtawe lekko jakby bryły, łatwo ale nie za łatwo się kruszy. 

Nawet kartki nie trzeba dawać, ale w ręce jest ciężko trochę. Albo ja mam za mało siły :p hehe

Clearheadzik na wejściu, robi się ciepło. Czuć relaease sertoninki. Czuć speed, czuć serotoninę, w głowie klarownie i jest się spokojnym. Libido up up up.. ze aż ściągnąłem tindera bo solo jestem od liceum a mam 30 lat LOL!


Warto robić przerwy i se czasami coś dziabnac skoro tak to się zapowiada. Od teraz będę poważnie podchodził do tematu. 

Coś zajebistego! Istna bomba!


Euforia, działanie wyważone. Takie 50/50 bym dał. Super!


Do 3cmc zawsze puszczam Soulja boy tell em! Ta nutke. Euphoria!

Ayy!


Nie idzie przechwalić Tongue


RE: 3-CMC (POLAND) - Opinie o produkcie - mati54 - 20.07.2023

Po tych zdjęciach na 99% sort wygląda jak taki co lata u mnie ulicznie, podobnie bylo z tym przezroczystym poki sie nie skonczyl. Jezeli to ten sam to pobierac smialo, sniff jedynie bardziej bolal.