Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Earth Wątk - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Earth Wątk (/showthread.php?tid=2390)

Strony: 1 2


Earth Wątk - majk RC kson - 14.07.2023

Najpierw zaznaczę, że jestem na kilku forach, nie mieszam się w czyjeś spory. chce tylko dobrego tematu się naćpać i tyle. 
Ale do czego zmierzam. Zastanawiam się czy mod z forum owego, nie zauważył, że mam tu i tam konta i nie chciał zatwierdzić posta myśląc, że jestem Waszym jakimś nagabywaczem. 
Co mnie by rozbawiło, bo jeśli Pab Escobar sprawi, że się nastukam dobrze jakimś Jego tematem to opiszę pięknie co i jak. Nie wspominając, że sklep uczciwy. Tak samo na tamtym forum. 
Mam nadzieję, że nie będziecie wrogo nastawieni. Nie jestem od nikogo, nie piszę nieprawdy o jakości sklepów, nie mam zamiaru też dalej wyjaśniać. Podobno kultowa
Drogi moderatorze tamtego forum, wiem, że szanse są niemałe, że to przeczytasz. Napisałem prawdę. Tu jeszcze dorzucę zdjęcia.
Wątek nie ma ma celu skompromitowania kogokolwiek, wyśmiania itd. A tu informacja dla Was w razie jakbyście to mieli. 
[Obrazek: IMG20230714152744.jpg]

[Obrazek: IMG-20230714-132719.jpg]

[Obrazek: IMG-20230714-132654.jpg]
Pozdrawiam i życzę nam bezpiecznego ćpania. Uwierzcie, że IV szło mniej niż np. CMC, a okazało się za dużą dawką.

Dodatkowo wzrok płata figle. 

Proszę o usunięcie tematu jeśli nie powinien być tutaj.

PS. A może faktycznie napisałem coś, co może wprowadzić w błąd?


RE: Earth Wątk - PUDZILLA - 14.07.2023

majk RC kson o takich rzeczach się mówi, prawda zawsze sama się obroni, jest różnica, gdy vendor zestockuje gorszy towar i po recenzjach przyzna się, że jest jak mówią (niekoniecznie musi wiedzieć, dobry dostawca nie bierze swojego towaru) i zrehabilituje się następnym razem, a gdy vendor unika jakichkolwiek rozmów, wszystkie negatywne opinie, ba, nawet ostrzeżenia które ty wystosowałeś są nieakceptowane no to kurwa - słabo. Jeśli unikasz konfrontacji, to masz coś na sumieniu, czy tutaj zauważyłeś, same pochlebne super hiper opinie 10/10?


RE: Earth Wątk - majk RC kson - 14.07.2023

Ale ten LUX ma opóźnienie przy iv. Po kilku minutach czuć wejście, ale jest to wejście Śmierci do naszego lokum. W każdym razie odradzam, bo wejście powinno być przyjemne, a to jest niefajne. 
Dobrze sprawdzać informacje zanim coś się weźmie, to złota zasada. Jakbym tego na shota wziął tyle co cmc, to kaplica. 
W każdym razie drugi raz nie zamówię, bo to nie na moje serce już. 
Dobrze. Teraz pora na Mmc od Pab Escobara. Ma ktoś z Was chęć odebrać, zapakować i wysłać inną firmą? Nie chcę robić zakupów za XXX, bo...  Dodgy


RE: Earth Wątk - kot_kreskowy - 14.07.2023

majk RC kson 
Nie wiem od kogo te sorty, bo nie zaglądam na inne fora. 
Nie mam na to czasu i chęci ani tym bardziej potrzeby a o istnieniu niektórych nawet nie wiem.
Pozostaje też kwestia lojalności, co wydaje się być cechą na wymarciu.

Chcesz to sobie bądź na tym czy na innym forum,  nikt nie ma prawa Ciebie oceniać.
Jednakże akceptowanie postów poprzez moderatorów uważam za podstawowy element cenzury.
No chyba, ze delikwent user od dłuższego czasu pisze jakieś dziwne treści, które z automatu wymagają korekty - jak u nas kajabuza, to zmienia to postać rzeczyPodobno kultowa

Btw, 
Sprawdź PW


RE: Earth Wątk - majk RC kson - 14.07.2023

No właśnie. Moim zdaniem na Forum Dopek to, że trzeba być oficjalnym Userem, żeby sobie napisać na luźno posta to ciuteńka przesadzeńka. 
Dlatego tam nie piszę póki co. Focha mam, bo ostrzegłem, żeby nie szaleć z IV itd, ale naruszyłem BHP.
MADAM GARGAMELI, SERGIUSZU, BOSSIE I INNI Z PROWADZĄCYCH FORUM:
Moim zdaniem forum powinno być miejscem różnych dyskusji, user o ile konstruktywną krytykę podpartą dowodami umie napisać, to musi mieć do tego prawo. 
Lubię rc miłośników kilku z tego Forum tak i z tamtego. A co tam na górze to nie moje sprawy, ale odnoszę wrażenie jako taki obserwator z boku, że Dopek jest miejscem dla osób które robią tam hajs, a nie dla użytkowników.
A tutaj zauważyłem, że Forum tętni życiem, codziennie są poruszane jakieś tematy itd. I myślę, że taki newbe nawet jako swieżak mógłby kto wie wnieść dużo, gdyby miał swobodę wypowiedzi. 
To Wasze Forum, Wasze zasady, ale użytkownik powinien się wypowiadać. Jak coś lewego napisze usuwać, albo dawać ostrzeżenie... A tak... Wrzuca się posta z zapytaniem i... Czekasz, czekasz... 
Przecież taka jednostka nie ma chyba żadnego wpływu na wasze interesy. 
Taka logika dziwna. 
Dla przykładu napiszę, że Escobar ma słabą wiśnię, bo kiedyś jadłem. Jeśli użytkownicy nie zwrócili uwagi to tak jest, ale podejrzewam dzięki możliwości krytyki sklepy wychodzą na plus. 
Bo jak ktoś każe mówić, że kocha partnera w związku, ale partner nie przyjmuje krytyki, to w końcu miłość legnie w gruzach... 
Mniejsza. Walę zabiega z tego Luxa. Od wczoraj jakieś tam libido jest, ale żeby dokończyć dzieła z XXX to chyba jeszcze poczekam. I nie chodzi o erekcję i jej brak... Podobno kultowa
Kurwa po co ja piszę o takich szczegółach.... Też raz byłem takim włóczykijem, ale miałem NEP od Słonia który tak mi libido podniósł, że nie było opcji, że nie wymyślę czegoś, Jakiś kawałek pościeli na BETON i sobie leżałem w piwnicy. Piąta rano sąsiad schodzi napalić w piecu to udawałem, że śpię. XD 
Ale cel osiągnięty mimo chłodnych warunków. 😂
[Obrazek: received-784134436783043.gif]


RE: Earth Wątk - majk RC kson - 15.07.2023

EDIT: w pokoju w którym ciemność leżałem sobie i szukałem jakiejś muzy dobrej. Nagle na środku sobie stoi i rusza się Pan Cień. Podniosłem się i chwilę jakby zbliżał się, ale zapaliłem lampkę.

Uciekł. Wiedział, że z ćpunem nie ma żartów. Leszcz. 😎

Tam siedzi coś co może pokarać jak dużo i długo coś czuję.
A mogłem zamówić 3CMC... Na szczęście mam relanium i jeszcze z 2G.


RE: Earth Wątk - Epsiakos - 15.07.2023

Jednym słowem kara cię strasznie ten Analog, ale żeby schizy po 4 i żeby jak stymulant działało ?


RE: Earth Wątk - majk RC kson - 15.07.2023

Epsiakos  na zdjęciu jest lampa. Pływa po suficie razem z tym kablem. Jak patrzę bezpośrednio na nią to zmienia kąt, pozycję, trochę jakby opada na dół.
I BONUS: obecnie tam gdzie pracuję mamy kwatery jednoosobowe w takim jakby motelu. Mieszkam na samym dole. Właściciel w porządku na początku, ale... Wczoraj i dziś ewidentnie slyszałem minimalne dźwięki które według mnie na 100% oznaczały, że ktoś węszy. 
Wczoraj kilka razy wychodziłem z zamiarem przyłapania go i jebania, bo to jednak hotel/motel i kurwa ja chcę prywatności, a nie dawkowania IV pod presją, że gdzieś w tych zasłonach jest mała przerwa... 
No i dziś wyszedłem przed chwilą znowu. W razie obrony miałem w ręku markera z roboty Podobno kultowa spacer dookoła i nic, ale wracam i gnój na samym końcu papieroska pali. 
Nie wiem czy się obawia, że jak światło się pali pół nocy to... Mam tu fabrykę metamfetaminy? A może prądu żałuje (ha stfu, płacę za pokój tyle, że łzy lecą co rano to wymagam) 
Albo gdzieś kmini albo zobaczył dragi i sprzęt. Dobra walę zabiega, bo fura podjechała. NIE WIERZĘ, ŻE WEZWAŁ BY PSUKI. 😑


RE: Earth Wątk - Epsiakos - 15.07.2023

A teraz to już ewidentnie weszysz spisek xD raczej to już są omamy, zmniejsz dawki lepiej bo srogo cię robi
A psów na bank nie wezwał, obstawiam że ma srogo wyjebane a to wszystko jest aktualnie jedynie w twojej głowie xD


RE: Earth Wątk - majk RC kson - 15.07.2023

Pan Cień to wiadomo, że omam, ale właściciel krąży. Zasłoniłem poszewkami od pościeli okna dodatkowo, bo w tych to były normalnie półprzezroczyste widzisz.
Zapobiegawczo ogarnę sprzęt.

Zaaplikuję i chyba w chuja go zrobię, że wracam do pokoju, a będę gdzieś z boku. 
😂